Skocz do zawartości

Czy kobiety przyznają się mężczyznom że wychowują nie swoje dziecko?


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:


Właśnie jestem po lekturze pudelkowych niusów i ona obecnie jest z jakimś milionerem amerykańskim. Wyszła za mąż...

Gość który ma miliony na koncie wziął sobie zdradzającą laskę i oczywiście w pakiecie z kaszojadem...

https://www.msn.com/pl-pl/rozrywka/gwiazdy/monika-ordowska-świętuje-urodziny-męża-milionera-chciałabym-żeby-każda-dziewczyna-miała-tyle-szczęścia-co-ja/ar-BB1dhIEz

Na miejscu milionera też bym ją przygarnął. Intercyza i mam dziurkę prawie na wyłączność :D z tym ślubem trochę ryzyko. Bo kwestia spadkobrania... dość ryzykowna sprawa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JudgeMe napisał:

Na wszelki wypadek zrobiłam kilka amuletów ochronnych, żeby chronić siebie i dziecko przed takimi ludźmi.

Bardzo mądra i odpowiedzialna decyzja. Każdą złą energię należy odeprzeć "zaczarowanym" przedmiotem, bliskim osobom, które pragną ochrony  tego przedmiotu, przez energię tam umieszczoną. 

Możesz podzielić się (lepiej PW), w jaki sposób zrobiłaś amulety ?  Jestem ciekaw i mam chęć zrobić/ spróbować zrobić sobie takowy, ze względu na nieprzychylne mi osoby w bliskim środowisku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2021 o 09:40, Iceman84PL napisał:

@Wewerka Chciałbym zobaczyć twoją minę jak mąż któregoś dnia oznajmi, że chce zrobić testy DNA i gdy okaże się, że dzieci nie są jego to odchodzi😁

Na poziomie biologicznym i społecznym jesteś taka sama jak wszystkie czyli pilnujesz swoich interesów dlatego nikt z tego forum nie uwierzy tobie w takie zapewnienia😆.

 

  Wierzysz czy nie,  t w o j a  sprawa.  To forum nie jest dla mnie wyrocznią życia.

Uśmiech zostawiam :D ----> (interpretacja dowolna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.