Skocz do zawartości

Jestem zazdrosny o kuzyna mojej kobiety... coś tu nie gra..


Rekomendowane odpowiedzi

Napisze jeszcze raz, moze tam cos miedzy nimi jest, moze jeszcze to tylko jej wielka fascynacja, ale jak dla mnie z jej strony badanie jak daleko ona moze sie posunac w okazywaniu jemu tej fascynacji, badanie granicy do jakiej wolno jej sie posunac, jak nie zareagujesz bedzie tylko bezczelniej z jej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, jankowalski1727 napisał:

Uważasz na podstawie opisanej sytuacji, ze jest cos na rzeczy?

Zadajesz to pytanie raz po raz, po co?

 

Zarówno Twoje odczucia jak i nas tutaj są uwarunkowane czyli subiektywne i bardzo indywidualne.

 

Trzymaj się bliżej życia niż narracji o nim.

Tej pewności, której szukasz nie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Goya napisał:

Napisze jeszcze raz, moze tam cos miedzy nimi jest, moze jeszcze to tylko jej wielka fascynacja, ale jak dla mnie z jej strony badanie jak daleko ona moze sie posunac w okazywaniu jemu tej fascynacji, badanie granicy do jakiej wolno jej sie posunac, jak nie zareagujesz bedzie tylko bezczelniej z jej strony

Ok, jakby chciała to by coś zrobiła, a tak po co to całę badanie granic? Tego nie rozumiem. 

Edytowane przez jankowalski1727
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sypia z nim, to nic nie zrobisz, a nauczyli się to ukrywać. 

 

Raczej pewne jest, że nie odejdzie z nim bo ostracyzm społeczny byłby straszny. Mam w moim otoczeniu kilka przypadków, że kuzynostwo (szczególnie dalsze) miało pierwsze doświadczenia między sobą. Nic niezwykłego nie odkrywasz. 

 

Zwykle po prostu się do tego nie wraca, wszyscy wiedzą, że kiedyś w jakieś wakacje coś między nimi było i teraz mają do siebie masę sympatii. I tyle, nie daje ci to spokoju, to przy odrobinie wysiłku jestem przekonany, że mógłbyś się wszystkiego dowiedzieć od jej rodziny. 

Edytowane przez Piter_1982
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Piter_1982 napisał:

Jak sypia z nim, to nic nie zrobisz, a nauczyli się to ukrywać. 

 

Raczej pewne jest, że nie odejdzie z nim bo ostracyzm społeczny byłby straszny. Mam w moim otoczeniu kilka przypadków, że kuzynostwo (szczególnie dalsze) miało pierwsze doświadczenia między sobą. Nic niezwykłego nie odkrywasz. 

 

Zwykle po prostu się do tego nie wraca, wszyscy wiedzą, że kiedyś w jakieś wakacje coś między nimi było i teraz mają do siebie masę sympatii. I tyle, nie daje ci to spokoju, to przy odrobinie wysiłku jestem przekonany, że mógłbyś się wszystkiego dowiedzieć od jej rodziny. 

Może tak. Po obecnej sytuacji widzę, że chyba ona dalej czuje do niego miętę, ale teraz już raczej się do niczego nie posunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jankowalski1727 Zamiast tyle pisać i zastanawiać się to popracuj nad sobą i zajmij się czymś to wtedy żona nie będzie miała głupich pomysłów by z kuzynem się zabawiać bo przy jej boku będzie ogarnięty mąż.

Kobiety kochają siłę w mężczyznach pod każdym względem a słabością gardzą bo jest kojarzona z brakiem przetrwania. 

Zaakceptuj fakt żeś słaby, więc trzeba stać się silniejszym i sprytniejszym by utrzymać samice przy sobie. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piter_1982 wyczerpał temat, jeżeli się pukali, lub tylko 69. Zawsze tak było i nic się nie zmieniło. 

5 godzin temu, Gixer napisał:

Ty zdradź ja iiiii.... wyruchaj kuzyna pierwszy xDDDDD

Może jako rodzina mają podobny zapach.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, jankowalski1727 said:

Ok, jakby chciała to by coś zrobiła, a tak po co to całę badanie granic? Tego nie rozumiem. 

U wielu bab jest taka potrzeba zbadania ile faceta jest w jej facecie i celowo sprawdza Ciebie, a druga opcja tamten ja tak kreci ze przy nim powoli wszelkie hamulce u niej wysiadaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.