Skocz do zawartości

Los Angeles - lata '40 - film z osiedla [remaster, kolor, 60fps]


Dworzanin.Herzoga

Rekomendowane odpowiedzi

@Ace of Spades Bardzo sceptycznie podchodzę do buńczucznych deklaracji i głoszenia wzniosłych ideałów, przykładowo beck mówił:

 

My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor.

 

A niedługo później sklejał modele statków i pisał pamiętniki w Rumunii. 

Ale jakoś nie poruszam publicznie takich tematów, bo zawsze pojawia się niezdrowa egzaltacja przy podobnych okazjach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ace of Spades napisał:

Kiedy My umieraliśmy za wolność waszą i naszą (przeważnie waszą) to oni sobie spokojnie pomieszkiwali na osiedlu domków :)

Rozumiem, że pierwszy pójdziesz się napierdalać na wschód Ukrainy, a nie będziesz siedział w ciepłym domku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, zychu napisał:

Ich synowie też umierali, tyle że z dala od domu.

Ale przynajmniej ich umieranie z perspektywy ich ojczyzny USA miało jakiś sens, po za tym kto umierał to umierał.

3 godziny temu, radeq napisał:

Rozumiem, że pierwszy pójdziesz się napierdalać na wschód Ukrainy, a nie będziesz siedział w ciepłym domku :) 

A ja rozumiem, że kompletnie nic nie zrozumiałeś z tego co napisałem i na przyszłość nie rób projekcji swoich własnych frustracji na mnie. Bez odbioru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.