Skocz do zawartości

Film "Oszust z tindera" na Netflix


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy jest komentarz na FilmWebie o "polskim wątku" -czyli ochroniarzu Piotrku:

 

"anna_brytwanna Na pudelku już podali, że to Polak, Piotr K., który już szykuje pozew na tindera 2mln. Euro za pomówienie ( że on niby nie wiedział czym się trudni kompan ), + 1 mln Euro z racji niemożności wykonywania pracy ochrony osób i mienia :D No parodia, ktoś się teraz dopiero powinien za nich wziąć, bo trochę ich ponosi wyobraźnia. Ich miejsce jest gdzie indziej. Aż dziwię się że fałszowanie rzekomych wpłat Simona i manipulacja przez fikcyjne zatrudnienie tej laski za ponad 90tys. Euro celem podniesienia limitu na kartach kredytowych nie jest ścigana z urzędu. Jakim cudem banki tego nie sprawdziły? :D A cwaniaczka Polaczka też powinna dosięgnąć ręką sprawiedliwości, widniał na przelewach bez wiedzy partnerek..."

 

Poza tym niedługo autorki filmu mają udostępnić podkast gdzie poszerzą historię właśnie o wątki współpracowników i obecną sytuację głównego bohatera.

 

info za tym art:

https://teleshow.wp.pl/oszust-z-tindera-zyje-swoim-najlepszym-zyciem-nie-wierzyl-ze-jego-historia-zostanie-upubliczniona-6733697857731296a

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj włączyłem ten film.

 

Wyłączyłem już po 32 czy 34 minutach bo oglądanie tego groziło rakiem mózgu :D Zająłem się innymi rzeczami bo szkoda życia na takie coś.

 

Litości, takie głupie, pazerne, to ego i te puste mózgi :)

 

Laska widzi kogoś na kawie i za 15 min leci z nim za granicę :)

 

Ta co wzięła kredyty w 9 bankach to jakiś fenomen bezmózgowia.

 

Analcondo, ten facet nie miał szczęki chada a miał te księżniczki!  😀 😍 🤩 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Montella26 napisał:

Nagrały film. Wylansowały sie. Jeszcze w dodatku tego typa. I zarobiły krocie z nawiązką spłacając kredyt. 

 

Chyba im słabo idzie ta zbiórka, ledwo 30%, a znając Netflix to pewnie grosze im odpalił.

 

https://www.gofundme.com/f/75c8gg-help-the-victims-of-the-tinder-swindler?utm_source=widget&utm_medium=referral&utm_campaign=p_cp+share-sheet

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2022 o 01:05, trek napisał:

Też obejrzałem 🙂 Super dokument. Zastanawia mnie jak można być takim człowiekiem? Chyba ma coś z psychopaty. Dziewczyny się zadłużyły na całe życie, masakra.  

Powiedzmy kobietki po czasie prime, a jedna z nich pokazała, że ma ponad 1200 sparowanań. 

Moze po prostu bierze przyklad wlasnie z panienek, o ktorych tutaj rozmawiamy. Ja juz normalnie nie mam zludzen. Kazda jedna czeka aby cos kurwa za free dostac. A pozniej wielkie halo jak to? Z samego streszczenia po prostu wynika, ze ziomus robi to samo co 90% kobiet na swiecie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nowy00 napisał:

Filmu nie będę oglądał. 

 

Wystarczy wytrzymać do 10 minuty jak po kolacji w restauracji pakuje się i fiuuu z nim do innego kraju.

 

Jeśli chcesz ujrzeć pazerność i wodospad spod jej spódniczki, wytrzymaj do 15 minuty jak ogląda mieszkania :D

 

Wystarczy tylko 20 minut, do momentu jak bierze pożyczki, WARTO dla tego widoku jak to robi z twarzą nieskalaną inteligencją :D

 

Chcesz aby ci mózg wyparował, oglądaj dalej, wchodzi druga na biało :D

 

:D

Edytowane przez Martius777
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Poszlaki wskazują, że to nie był zwykły oszust. Sam "dokument" na Netflixie też mówi tylko część prawdy: 

 

 

Było dużo takich dziwnych sytuacji. Wyjeżdżając z Tel Avivu, jest to jedno z najbardziej strzeżonych lotnisk na świecie, nie przeszedłem żadnej kontroli granicznej, tylko ominąłem wszystkie tak zwane check pointy i udałem się prosto do samolotu. Przeciętnemu obywatelowi przejazd przez te kontrole zajmuje 3,5 godziny z odprawami, ze wszystkim. Ja to zrobiłem w 15 minut - powiedział Kaluski.

 

Stwierdził, że ludzie, którzy mieli ich kontrolować znali Simona Levieva. - I znali w Izraelu tych ludzi, którzy ze mną przekraczali te checkpointy - dodał.

 

- Jedno jest pewne, jakieś relacje z instytucjami państwowymi Izraela bohater tego reportażu miał lub ma. Brak kontroli bezpieczeństwa, brak kontroli pirotechnicznej. Jak na Izrael, to niewyobrażalne - uważa Marcin Faliński, były oficer Agencji Wywiadu

 

- Ta sprawa obyczajowa, matrymonialna, te oszustwo to raczej widać, że to jest "legenda", to jest przykrywka innych działań. To ewidentnie. Być może również jest to jeden z celów. My nie wiemy, jakie kobiety poznawał - mówi Faliński.

 

 

Ja byłem zszokowany tym, że one mówią, że wyłudził od nich pieniądze i za te pieniądze żył. Jak zbierzemy pieniądze od tych czterech dziewczyn, które o tym mówią, to te pieniądze starczyłyby mu może na tydzień - podkreślił "Raportowi" Kaluski.

 

Tymczasem twórcy dokumentu o Simonie Levievie twierdzą, że kobiet musiały być setki oraz że prowadzona przez niego operacja była piramidą. Jedne miały sponsorować pozostałe.

 

- Świetnie, to gdzie one są? Mija pół roku od premiery filmu i nic nie słychać w żadnych mediach, żeby ujawniła się jakaś poszkodowana dziewczyna na choćby dolara - mówi tymczasem Kaluski.



https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-05-27/oszust-z-tindera-polski-ochroniarz-o-kulisach-pracy-dla-simona-levieva/?ref=series

 

Edytowane przez OdważnyZdobywca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.