Skocz do zawartości

Rosja w teorii przegrana wojna


Rekomendowane odpowiedzi

@Libertyn @eknm2005 błagam Was, czy myślicie, że inne wyniki (czyli małe poparcie) zostałyby w ogóle opublikowane? Chyba nie muszę odpowiadać. Przynajmniej nie w takim państwie, jak Rosja.

Poza tym czy sondaże w ogóle są miarodajne? Na jakiej liczbie osób to badanie było robione? Podejrzewam, że nie więcej niż 1000 osób. I jak te osoby zostały dobrane, i czy może jakoś nie wpłynięto na udzielane przez nich odpowiedzi? 

Zalecam dużą ostrożność, co do wiary w oficjalne media. Niezależnie od kraju. Każde państwo ma zawsze jakiś interes w tym, aby społeczeństwo myślało w dany sposób. 

Punkt widzenia ma znaczenie

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ewelina byłem na grupce na Telegramie. Jak z niej wyszedłem to miała około 500k użytkowników. 

 

Czytałem komentarze. Jak ktoś pisał не войние to był wyzywany od najgorszych. Moja bliska koleżanka z Rosji urwała kontakt bo powielam rusofobską propagande. A była antyputinowa i przeciw wojnie. Ale w sensie Ukraina powinna się od razu poddać i wrócić do sojuzu by ludzie nie cierpieli. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, I1ariusz napisał:

Też się troszki zastanawiam @SzatanK skąd te pytanie na rezerwacie, ale z drugiej strony SB-łowcy domniemanego czy rzeczywistego spermiarstwa nie śpią ;)

Można by zapytać dlaczego z pośród moich około 250 tematów ponad połowa jest w rezerwacie, to by było bardziej trafne pytanie. 

 

Przyjmijmy wersję kolegi, który był "Brutalny" i powrócimy do kwestii w kolejnym temacie, może ktoś nowy się dołączy @I1ariusz :D 

 

MV5BYjlkMGIwOTktZGNkYy00ZWIwLTk5MmYtMDQz

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.