Skocz do zawartości

Dot. Wojna wojną, ale porządek musi być...


ewelina

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałam temat założony przez @Rnext (bardzo ciekawy btw) i nie wiem czemu, ale przypomniał mi się słynny występ Madonny z 2019 roku. Postanowiłam obejrzeć to sobie ponownie. 

 

 

 

Poprzednio oglądałam go chyba we wrześniu 2019 roku, ktoś ze znajomych mi polecił. Z tego co kojarzę ten występ był w tamtym czasie szeroko komentowany. Ja przyznam szczerze za bardzo nic nie załapałam, skupiłam się więc na doznaniach muzycznych i tyle.

Gdy obejrzałam to dziś, to kilka rzeczy zwróciło moją uwagę. 

Korona Madonny, taka trochę dziwna

Madonna - Najnowsze plotki - WP Gwiazdy - strona 2

 

Przypomina mi 😆

image.jpeg.55baa9e8ed4d4cfbb3985ec525db6528.jpeg

 

Poza tym ludzie w maskach, potem obrazy wojny, a przecież to był w zasadzie początek 2019 roku 😮.

Tekst też bardzo ciekawy. 

Ale i tak wiele rzeczy z tego występu jest dla mnie niejasnych, o ile oczywiście one miały coś znaczyć. 

Co myślicie?

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzki mózg ma tendencję do szukania powiązań we wszystkim. Nawet jeśli ich nie ma. Stąd jak się bardzo postaramy, to wciśniemy w tę przestrzeń

wyznawców płaskiej ziemi, wyznawców starożytnych kosmitów i wiele wiele innych. 

 

Inaczej wszyscy wróżbici, wróżki, astrolodzy, numerolodzy nie mieliby co robić.

 

A pomimo tego, że żyjemy w XXI wieku to wróżki mają się nadal dobrze.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ewelina Przypomniałaś mi fragment ceremonii otwarcia olimpiady w Londynie w 2012 w którym przedstawiono coś, co przypominało pandemię, będąc nawiązaniem do Piotrusia Pana i Harrego Potera i innych pozycji literatury dziecięcej.  ;) 

 

Przerażająca była natomiast ceremonia otwarcia pewnego tunelu w Szwajcarii. Niby miało to być nawiązanie do czegoś w rodzaju mitów i baśni dotyczących tego miejsca, ale wciąż zastanawia mnie dlaczego wybrano akurat tego rodzaju przedstawienie. Oglądając to, czułam jakbym uczestniczyła w jakimś rytuale.

https://www.youtube.com/watch?v=gIZszF-QTZQ (tutaj w całości część I)

 

 

 

Edytowane przez Wielokropek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elity nie lubią, TYLKO MUSZĄ pokazywać co zrobią to nie ich "zboczenie zawodowe" tylko wymóg (z tego co mi wiadomo)

 

Występ jak najbardziej należy do sekciarzy, symbolika jak w pytę strzelił i ignorowanie tego co zamierzają zrobić, nie jest do końca mądre dlatego też to robię. Po prostu róbcie co piosenka wam mówi i będzie git (niby :D )

 

6:16 macie symbolikę "wody" czy raczej bym powiedział wystrzału jakby kropelek choroby, w dodatku ręka i płomień wolności Ameryki zostaje złamany i wlatuje jakby do kosza, takiego typowo Amerykańskiego. Z góry spada coś jakby sakwa pieniędzy, co może symbolizować upadek wielu np firm. 

Tego jest mnóstwo, a pisanie że nie ma symboliki w przestawieniu, które tylko na niej się opiera jest co najmniej dziwne. Bo czasem takie komentarze pojawiają się pod np yt.

 

Co do X-ów zapewne chodzi o tzw widzenie (miejcie oczy otwarcie - wiedzę) oraz "X "na sercu oznacza, by nie mieć go zablokowano tylko otwarte na miłość itd - tak bym obstawiał, bo o tym w zasadzie jest piosenka.

 

Ciekawe jest to, że z wielu źródeł tu i ówdzie słychać o tym by być nazwijmy to "wysoko wibrującą jednostką" jakby to miało uchronić przed jakimiś sprawami.

 

Tu też ciekawy rytuał ale nie wiem czy prawdziwy.

 

Szwajcaria jest bardzo specyficznym krajem tak w ogóle - warto dodać, że chociażby w Bazylei jest bank wszystkich banków.

W tematyce już nie siedzę ale na pewno świat nie jest takim jakim się go nam przedstawia.

 

Pozdro.

 

Kiedyś mnie bardzo ciekawiła ta tematyka muszę przyznać i zupełnie odszedłem od tego.

 

A tu foteczki.

 

Czyli wieża Babel w Bazylei.

 

 

1200px-Basel_-_Bank_f%C3%BCr_internation

BABEL-630x390.jpeg

 

 

This Video is caught by our reporter in Switzerland. In this video we can see a cult undergoing a satanic ritual. There was a human sacrifice as reported by our reporter but we can't show you because it's against Youtube Guidelines.

Edytowane przez SzatanK
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanK ja jestem generalnie sceptyczna i jak dla mnie podesłane przez Ciebie wideo mogło zostać zrobione dla popularności czy durnej formy żartu. Dlatego właśnie otwarcie tego tunelu im. świętego Gotarda tak mnie zaskoczyło. To nie była jakaś grupka osób wieczorkiem bawiąca się w idiotyzmy, tylko oficjalny performance w którym uczestniczyła choćby Merkel. Lubię wyraz abstrakcji, będący nawiązaniem do historii danego miejsca, ale w tym przypadku- baranek, symbolika orgii, przedstawicieli władzy, biskup podnoszący lewą rękę itd. dla mnie zbyt dosłowne, by mogło zostać zignorowane.

 

Cokolwiek miał autor na myśli wyszło średnio. Tyle, bo nie chcę więcej angażować w to swojej uwagi.

Znalazłam całość przedstawienia:

 

Edytowane przez Wielokropek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możni tego świata co jakiś czas pokazują a to w filmach, serialach, bajkach, muzyce, reklamach czy nawet w wypowiedziach niektórych polityków co aktualnie planują. 

Do tego patrzą każdorazowo jaka jest reakcja społeczeństwa. 

Jeżeli społeczeństwo reaguje to tego nie wprowadzają lub jak coś się zdarzy wprowadzić to szybko z tym kończą patrz plandemia. 

Natomiast jak ludzie nic z tym nie robią to mają wolna drogę. 

Tak naprawdę nikt nie zwraca uwagi na szczegóły i przekaz od nich płynący. 

To wszystko jest robione tak by widzieć to co na pierwszym planie. 

Mało jest ludzi świadomych, którzy dostrzegają to co reszta nie widzi dlatego władza co rusz musi wymyślać to nowe sposoby otumanienia by łatwiej sterować, manipulować. 

To co dotychczas się wydarzyło na tej planecie punkt po punkcie zostało wcześniej przemyślane i zaplanowane. 

Przypadki nie istnieją😉

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ te video z tego tunelu jest popierdolone, no strasznie negatywna energia z tego bije - taka ryjąca banię, normalnie czuć niskie wibrację/psychozę z tego filmiku, bleh.

 

Że też nie ma jakieś reakcji społeczeństwa, żeby takie przedstawienie walnięte stworzyć na otwarcie jakiegoś tunelu.

Nikt nie stwierdził, że twórca/reżyser tego "dzieła" powinien leczyć się na nogi bo na głowę już za późno?

 

Co do filmiku co przesłałem pewno masz rację, wkleiłem go bo mi przypominała o nim Twoja wypowiedź @Wielokropek czy fejk? Pewno tak, czy naprawdę dzieją się takie rzeczy? Pewno tak.

 

Btw wklejcie jak teraz będą jakieś przedstawienia z 22 roku, gdyby ktoś coś ciekawego odnalazł.

 

Chociaż szczerze mówiąc już z tego tematu wyszedłem ale jak macie coś ciekawego do dodania, to chętnie obczaję.

 

Natomiast od siebie polecam zalecenia blogera satanisty co wkleił chyba @Iceman84PL i Pani Madonny z tego pierwszego filmiku, które zostały przeniesione w piosence a mianowicie "positive vibes" 🙂 

 

 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, SzatanK napisał:

Że też nie ma jakieś reakcji społeczeństwa, żeby takie przedstawienie walnięte stworzyć na otwarcie jakiegoś tunelu.

Nikt nie stwierdził, że twórca/reżyser tego "dzieła" powinien leczyć się na nogi bo na głowę już za późno?

To chyba miało nawiązywać do szwajcarskiego karnawału, tak sądzę. Niemniej, w mojej ocenie delikatnie mówiąc nie wyszło.

 

17 minut temu, SzatanK napisał:

Pewno tak, czy naprawdę dzieją się takie rzeczy? Pewno tak.

Jasne, że się dzieją. Nie brak porąbańców na tej planecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.