Skocz do zawartości

Czy im nie jest głupio? A powinno?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Bracia. 

 

Zabłądziłem ostatnio w czeluściach internetu i wpadł mi taki o to filmik

 

https://www.youtube.com/watch?v=t_x9yeN3uDQ

 

Jest to kompilacja nagrań kobiet, które pokazują swoje prawdziwe oblicze a po chwili to z toną makijażu. Tak siedziałem i rozkminiałem, a po chwili się wkrurwiłem im dalej zacząłem rozkmniniać to co się dzieje. A mianowicie, to jak kur** płeć przeciwna nas oszukuje, jak one potrafią spojrzeć sobie potem w lustro i czuć się piękne w momencie gdy tak naprawdę są zlepkiem licznych modyfikacji na swoim Ciele, a mianowicie:

 

-Napierdolą tyle makijażu, że tak naprawdę to zdjęcie w dowodzie powinno być aktualizowane bo wygląda inaczej niż kobieta ze zdjęcia w dokumencie

-Powiększają usta, doklejają rzęsy 

-operacje plastyczne nosa, podbródka 

-doczepiane włosy

-Staniki z push-upem, bo to aby piersi były bardziej podciągnięte i wydawały się większe

-Buty z wysokim obcasem/koturnem (ok, tutaj nie mam nic przeciwko, bo kobieta wygląda w nich lepiej, natomiast to i tak ingerencja we wzrost.)

-odsysanie tłuszczu

-spodnie z pushupem, podnoszące płaski tyłek

-modne w ostatnich latach spodnie z wysokim stanem, (oczywiście pierdolone tłumaczenie się, że one są wygodne! Chuja prawda, tak naprawdę to zbierają i ściągają tłuszcz z boczków, bo jakby założyły normalne spodnie to by wszystko się wylewało), jak dla mnie, spodnie z normalnym stanem wyglądają seksowniej, tylko nie można być ulaną świnią:

 

Mirabelka @kamaszek opisała aseksualne ubrania... - przemorg - Wykop.pl

ajmYGmG_460s.jpg

 

 

 

 

Przyszło by jeszcze więcej do głowy, ale nie chce mi się już bardziej tego rozkminiać. 

 

 

Teraz wyobraźcie sobie odwrotną sytuację, że to my oszukujemy.

 

-Malujemy sobie linie szczęki makijażem,

-chodzimy w wyższych butach aby poprawić wzrost.

-Zakładamy koszulki, albo jakieś chuj wie co, aby wydawało się, że mamy lepiej zbudowane mięśnie.

 

Nie mogę sobie tego jakoś wyobrazić. 

 

Najlepsze w tym wszystkim potem jest to, jak one pierdolą, że facetom nie można ufać, a same są zakłamane prawie w każdym calu swojego wyglądu.

 

Sorry Panowie, musiałem z siebie to wylać. 

 

 

Edytowane przez sasqn911
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajwaj.

 

16 minut temu, sasqn911 napisał:

-Malujemy sobie linie szczęki makijażem,

Były już tematy na temat szczęk:). Zresztą samo noszenie brody ukrywa np. drugi podbródek :).

18 minut temu, sasqn911 napisał:

-chodzimy w wyższych butach aby poprawić wzrost.

Są tacy co stosują np. wkładki do butów.

 

19 minut temu, sasqn911 napisał:

-Zakładamy koszulki, albo jakieś chuj wie co, aby wydawało się, że mamy lepiej zbudowane mięśnie.

 

Ten wypełniacz nazywa się "synthol" Znam ludzi którzy poprawili sobie np. barki bądź łydki.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, sasqn911 napisał:

Malujemy sobie linie szczęki makijażem

 

7 minut temu, Baca1980 napisał:

Były już tematy na temat szczęk:)

Zakon szczęki do boju!

Są lepsze sposoby na szczękę Chada:

Dodatkowo zjazd tkanki tłuszczowej do 15 procent.

Mewing.

Żucie gumy i jedzenie twardych pokarmów np marchew za grosze, zdrowa i daje Chad skull effect.

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, sasqn911 napisał:

Teraz wyobraźcie sobie odwrotną sytuację, że to my oszukujemy.

 

To jest oczywiste. 

Tu nie chodzi o naturę kobiet, tylko naturę człowieka. 

 

One w swoich skrajnościach oszukują wyglądem, bo w tym widzą swoją wartość. 

My, generalnie mamy wygląd w dupie. Ale osiągnięcia już nie, tutaj widać całą gamę rzeczy na pokaz. 

Chyba najczęściej spotykaną są drogie samochody w kredytach. I płacz kiedy trzeba coś naprawić czy wymienić. 

 

Są tacy ludzie, którzy muszą sobie boostować wartość, bo jej nie czują. Robią to na przeróżne sposoby, temat rzeka. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być im głupio, ale to istoty emocjonalne bez głębszej refleksji, pozbawione godności i honoru. Natura stworzyła kobiety brzydkimi dlatego stosują te wszystie zabiegi. W dodatku są na tyle bezczelne i zakłamane, że nie potrafią tego przyznać przed światem i co gorsza przed sobą samą jednocześnie twierdząc, że to piękno, że to natura i że liczy się tylko wnętrze. Powiedz takim wprost, że są sztuczne i oszukują wyglądem, robią z siebie lalki i chcą być traktowane jak rzecz, to się śmiertelnie obrażą. Z wiekiem coraz więcej i głośniej śmieję się z tego, że oceniani jesteśmy głównie poprzez wygląd przez istoty niesamowicie sztuczne ukrywające swoją brzydotę pod tonami tapety.

 

Najgorsze i zarazem bardzo zabawne jest również to, że te wszystkie kosmetyki są pełne chemikaliów, które następnie wchłaniane są przez skórę do organizmu niszcząc go także od wewnątrz. O tym, że te chemikalia niszczą samą skóre wspominać nie muszę. Powoduje to jeszcze większe problemy, których rozwiązaniem jest jeszcze więcej tapety by to jeszcze bardziej zakryć i koło się zamyka. Niedawno gdzieś przeczytałem, że podobno w czymś tam pod oczy co stosowane jest powszechnie przez kobiety znajduje się smar samochodowy. Ale czego to się nie robi dla wyglądu - jedynej poza pusią rzeczy jąką ma się do zaoferowania światu.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy chcielibyśmy tak do końca pozbyć się tej skłonności u kobiet do strojenia się, upiększania itd.? Mamy drugą stronę medalu, gdy widzimy zaniedbane babki. Czasami jak to widzę to mam ochotę podejść i zapytać takiej, zwłaszcza gdy jest np. na evencie związanej z poznawaniem innych, w jaki sposób ma zamiar przyciągnąć kogoś do siebie? Pięknym wnętrzem? Nawet tęga i niespecjalnie ładna kobieta może coś zasygnalizować, jeśli dba o subtelny makijaż, włosy czy inne atrybuty. Jak zobaczysz komplet zaniedbania to wiesz też, że i wnętrze nie będzie ciekawe. Brutalna prawda, ale niestety tak jest. Dbanie o swój wygląd - w rozsądnym zakresie - to bardzo dobra i ważna sprawa u kobiet. Wymaga też wysiłku i słusznie może sprawiać kobiecie satysfakcję, jeśli działa na mężczyzn. Gorzej jeśli działa tylko w taki sposób, że staje mu dziabąg.

 

To jest druga strona medalu: przesada. Niektóre dochodzą w tym na wyżyny absurdu, ale dla mnie wkładanie drutów do warg jest już no go zone. Podobnie, gdy odsłania już wszystko co się da i przy tym oszukuje siebie i innych, że wcale nie chodzi jej o seksualną atencję. Popularne teraz się stały joga pants - wspomniane jeansy to pestka przy tym: potrafią wejść kobiecie w tyłek i to drugie tak bardzo, że właściwie (przy kolorze cielistym) mogłaby równie dobrze chodzić nago. Jeśli ktoś złapie ją za poślad to sorry, ale jest do pewnego stopnia sama sobie winna. Żyjemy w czasach, gdzie popędy i instynkty kobiet mogą być stymulowane na każdy sposób, a męskie poniżane i wstrzymywane. To wycieknie z tej czy innej strony.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz się upiększa większość kobiet a można sobie porównać z tym jak laska wygląda w rzeczywistości a jakie zdjęcia dodaje do social mediów. Co chcą pańcie zyskać? Atencje i jeszcze bardziej podrasować swój wygląd na zdjęciach bo w końcu co jest złego dla kobiet przyjąć kilkanaście komentarzy w stylu ,,piękna", ,,cudowna" itp.

Przez te działania upiększające(oszukujące) swój wygląd zewnętrzny naprawdę takie kobietki zyskują kilka punktów smv więcej. Przykładowo not ruchable zmienia się w ruchable a takie z 3/10 smv mogą podskoczyć nawet do 7/10 lub 8/10 :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nowy00 napisał:

Tak teraz się upiększa większość kobiet a można sobie porównać z tym jak laska wygląda w rzeczywistości a jakie zdjęcia dodaje do social mediów.

W rzeczywistości można odejmować śmiało dwa punkty od tego co kreują w mediach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.