Skocz do zawartości

W 2023 zakupy z rządową aplikacją i dane trafią na serwery Ministerstwa Finansów


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Minie trochę czasu i nie będą już anonimowe i na kontroli Pani powie: tyle Pan wydaje a co robi z resztą pieniędzy? Wogóle skąd są te piniondze? Pętla się zaciska powoli

 

https://wiadomosci.radiozet.pl/Biznes/W-2023-zakupy-z-rzadowa-aplikacja-Dane-trafia-na-serwery-ministerstwa

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Baca1980 napisał:

Mimo, że rejestrowane mają być dokładne dane na temat transakcji, rząd uspokoił, że nie będą one służyły do inwigilowania obywateli ani przedsiębiorców.  

 

Prawie spadłem z krzesła ze śmiechu :).

 

Od bodajże lipca mają podgląd danych na kontach, łatwo sobie sparują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu gadałem ze znajomym z branży, że fajnie byłoby jakąś robotę teraz z bankami złapać i robić im te kredyty węglowe itp, dowiedziałem się że u niego w firmie consultingowej już wszystko mają naszykowane i tylko czekają aż się zaczną przetargi pojawiać xD pozdrawiam serdecznie szurostwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Baca1980 napisał:

Mimo, że rejestrowane mają być dokładne dane na temat transakcji, rząd uspokoił, że nie będą one służyły do inwigilowania obywateli ani przedsiębiorców.  

 

Prawie spadłem z krzesła ze śmiechu :).

Do inwigilacji nie. Bo jak tak można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo dziś widziałem na wykopie (tak, wiem..):

https://www.wykop.pl/link/6896953/e-paragony-otwieraja-mozliwosci-permanentnego-inwigilowania-zakupow/

 

ten komenatarz trochę przeraża, czy ktoś orientuje się czy to trolling czy prawda?

 

Quote

1serwa 13 godz. temu+47
W 2019r miałem sprawę w sądzie o alimenty. Dostarczyłem zarobki z ostatniego roku. Sąd wytrzasnął moje zarobki z przed trzech lat i sprawdził moje zakupy kartą od 2016r. (szukali zakupionego alkoholu z tego okresu) niestety znaleźli tylko 2 butelki whisky kupione w 2017r. Aplikację już są ale dopiero teraz podaje się do publicznej wiadomości.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.