Skocz do zawartości

Cześć


deleteduser177

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim.

 

Mam na imię Adam, 26 lat. Obserwuję Wasze forum od ponad dwóch lat, trafiłem tutaj poprzez wyszukiwanie informacji o NoFap. Sporo się od Was dowiedziałem, ale często też pojawiała się chęć, żeby o coś w danym temacie zapytać, dopytać etc., a bez konta nie było to możliwe. Teraz już jest :)

 

Wkraczam w nowy rok z różnymi postanowieniami, jedno już zostało zrealizowane. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się zostać lepszą wersją siebie, co doprowadzi mnie do sukcesów w pracy, sporcie, zdrowiu, samopoczuciu, czy... relacjach D-M, które niestety leżą i kwiczą z powodu introwertyzmu wieku nastoletniego, złych metod wychowawczych i wcześniejszego braku wiedzy z forum.

 

Bardzo mi miło dołączyć do Waszego grona forumowiczów :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj świeżak! Chłopie co ja bym dał żeby w Twoim wieku trafić na takie forum! Forum to jedyna w swoim rodzaju przestrzeń dla facetów w tym kraju, korzystaj, kiedy potrafisz to też pomagaj. Udzielaj się i bądź aktywny, ale przestrzegam przed polaryzacją swoich poglądów spowodowaną bezkrytycznym przyjmowaniem treści forumowych radykałów. Jest ich kilku tutaj i z czasem nabędziesz zdolność ich "wyławiania". Trzymaj zdrowy dystans jak do wszystkiego w życiu. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj młody padawanie.

 

Nowy rok to nowy ty, tutaj dowiesz się o tym czego nikt w dotychczasowym życiu Ci nie powiedział.

Na jakiej podstawie funkcjonują relacje między ludzie, prawo, system, co to jest kobieta, jak działa i czego chce.

Doznasz również dysonansu poznawczego bo zastana kolej rzeczy nie będzie zgadzać sie z rzeczywistością.

Spokojnie nastąpi proces habituacji czyli przyzwyczajenia i szybko dostosujesz się do brutalnej prawdy, zasad

, które panują na tej planecie.

 

Życie na tym padole łez to nie jest bajka, serial czy komedia romantyczna tylko miejsce gdzie silny zjada słabego.

Pamiętaj szczęście, radość, spełnienie nie uzależniaj od miejsc, przedmiotów i ludzi bo będziesz cierpieć.

Szczęście to nawyk cieszenia się, wdzięczności i wiesz co tylko ty sam możesz to sobie dać.

Kobieta również nie może być twoim centrum wszechświata a co najwyżej jego dodatkiem.

 

Czytaj regularnie forum, pytaj, ucz się, rozwijaj, zdobywaj informacje, wiedzę, która ułatwi Ci funkcjonowanie i nakieruje cię na prawdziwy cel.

Bierz również czynny udział w życiu forum bo być może i ty możesz komuś tutaj w czymś pomóc.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. W wieku 21-37 człowiek dobrze przyswaja wiedzę, ma jakieś doświadczenia, jednocześnie nie ma zabetonowanych nawyków typu kurła kiedyś to było. Sam zanim się zarejestrowałem czytałem Forum ponad pół roku. A znalazłem o nim wzmiankę przypadkiem, pod czyimś wpisami o związkach ktoś parę razy polecił.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.