Skocz do zawartości

Dzień mężczyzny


Rekomendowane odpowiedzi

Ja również dostałem życzenia, dla mnie święto niezbyt wazne ale sam nie skladalem na dzień kobiet.

8 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Przecież 99% kobiet ma ten dzień w głębokim poważaniu. 

Tylko nieliczni coś otrzymają, zostaną potraktowani dobrze. 

Jak sama nazwa wskazuje dzień mężczyzn a przecież dobrze wiemy, że kobiety inaczej klasyfikują i dla nich to tylko top 5%.

Cała reszta się nie liczy. 

Jak co roku kobiety będą miały co najwyżej podsmiechujki. 

Tak czy inaczej sami możemy sobie dobrze życzyć, pamiętać. 

Także życzę wam zdrówka, pieniążków, spełnienia marzeń, celów, 

by wam się wiodło, byście byli szczęśliwi i spełnieni, mniej stresów, nerwów, więcej odwagi bo bez nas wszystkich tej cywilizacji by nie było. 

Jesteście wartością dodaną i nigdy o tym nie zapominajcie😉👊💪👍

Prawda możemy sobie życzyć ale czemu zawsze coś w negatywnym aspekcie musisz napisać. Może trzeba jednak szukać pozytywów?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@z prawego łoża

Bo życie nie jest cukierkowe i warto przyjąć brutalna prawdę na klatę niż żyć nadzieja.

To jest forum męskie gdzie nie owija się w bawełnę. 

Punkt widzenia również zależy od punktu siedzenia i jak dla kogo jest to informacja negatywna, raczej zwyczajne stwierdzenie faktu. 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nawet słowa nie pisnęły, ale dobrze, bo obcym kobietom (no tym poza rodziną) także nie składam życzeń.

Jestem za równouprawnieniem!

A poza tym... bądźmy szczerzy, każdy (zwłaszcza kobiety) ma w dupie to "święto" - niektóre będą nawet bezczelnie gadać że "przecież jest 30 wrzesień" ale bądźmy szczerzy, one także i ten dzień mają w tym samym miejscu co drugie święto. A poza tym? Przecież chady mają dzień mężczyzn praktycznie codziennie, zaś przegrywy cały rok mają figę z makiem :P 

Podobne mam więc nastawienie - mam w nosie takie sztuczne święta tj. walentynki.

W dniu 10.03.2023 o 22:01, Iceman84PL napisał:

@z prawego łoża

Bo życie nie jest cukierkowe i warto przyjąć brutalna prawdę na klatę niż żyć nadzieja.

To jest forum męskie gdzie nie owija się w bawełnę. 

Punkt widzenia również zależy od punktu siedzenia i jak dla kogo jest to informacja negatywna, raczej zwyczajne stwierdzenie faktu. 

A niektórzy ludzie będą na siłę udowadniać że "świat nie jest zły". Jest, zwłaszcza dla białych, heteroseksualnych, poniżej przeciętnych mężczyzn - lepiej udawać że tak nie jest? XD

Tu nie ma miejsca na głaskanie. Tu są proste fakty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2023 o 22:01, Iceman84PL napisał:

Bo życie nie jest cukierkowe i warto przyjąć brutalna prawdę na klatę niż żyć nadzieja.

To jest forum męskie gdzie nie owija się w bawełnę. 

Punkt widzenia również zależy od punktu siedzenia i jak dla kogo jest to informacja negatywna, raczej zwyczajne stwierdzenie faktu. 

 

 

Prawda.

Zgoda :)

Trzeba jak najbardziej wychodzić z BluePilla i jak nas ściąga w stronę cukierkową dla mnie dobrze poczytać sobie o https://manosfera.org/index.php/pl/

czy też posłuchać audycji Radio Samiec.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.