Skocz do zawartości

Dziennik uspołeczniania


Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, pytamowiec napisał(a):

nie było tam uzasadnienia tylko jakaś bzdura. Nic nie zrobiłem.

 

Nie ma sensu zdawać relacji ze swojego życia, bo poniżacie mnie i atakujecie cokolwiek bym nie napisał.

 

 

Jestem w ciężkim szoku i jest mi zwyczajnie przykro. Wielu ludzi poświęciło swój czas i energię, żeby Ci pomóc, a koniec końców okazało się że wszyscy źli i niedobrzy. Jesteś jak studnia bez dna, ile by Ci nie dać od siebie, zawsze będzie źle - Ty będziesz ten dobry a inni ci źli. To jest rażąca niewdzięczność level hard.

 

Uzasadnienie nie jest żadną bzdurą, moderator napisał Ci grzecznie i miło o co chodzi. Na każdym portalu od razu byś "wyleciał", a tu ludzie skaczą wokół Ciebie, piszą, próbują coś wytłumaczyć - w efekcie wszystko źle i bzdura. Moderator to nie maszyna, też ma swoje życie, zamiast Ci dać bana i mieć spokój, to oddał swój czas żeby Ci pomóc.

 

Konto masz za darmo, grosza nie dałeś na forum - spoko. Ludzie Ci dają swój czas, energię - wszystko źle, wszyscy Cię poniżają, niszczą, upokarzają. Szkoda że Ci którzy oddali Ci swój czas, mogli oddać komuś w prawdziwej potrzebie, kto podziękuje za cudze poświęcenie i wszystkim będzie miło.

 

Brak mi słów po prostu.

  • Like 10
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pytamowiecpowiem ci, że mam podobne doświadczenie. 

Na pocieszenie(marne) powiem ci, że to nie do końca Twoja wina.

 

Po prostu dzisiaj mamy takie wyroby kobietopodobne.

Zaburzone, oderwane od rzeczywistości, bez zainteresowań ani podstawowych umiejętności społecznych czy „domowych”.

O mentalności księżniczki, którą masz zabawiać a ona nie musi NIC dawać w zamian bo ma chłopów do wyboru do koloru i prawo za sobą.

Jedyne czego musimy się nauczyć to być silni, twardzi i stanowczy względem pańć i mieć niemniejsze wymagania.

 

Ale nawet i to nie przezwycięży chorej przewagi prawnej, która daje władzę nad nami kobietom. Trzymaj się brachu.

Edytowane przez ViperV10
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, pytamowiec napisał(a):

nie było tam uzasadnienia tylko jakaś bzdura. Nic nie zrobiłem.

 

Nie ma sensu zdawać relacji ze swojego życia, bo poniżacie mnie i atakujecie cokolwiek bym nie napisał.

 

W sobotę wyjaśniłem tobie byś nie oceniał i nie wrzucał wszystkich użytkowników do jednego worka.

Rozmawiało z tobą raptem kilka osób więc nie są to wszyscy a jakaś część, która nie fajnie się zachowała.

 

Niektóre z tych osób zostały ukarane bo faktycznie przesadziły.

Więc nie jest to tak, że nic z tym nie zrobiliśmy i zostałeś sam z problemem.

 

Kolejne pisanie przez ciebie iż wszyscy są winni i poniżają jest nie na miejscu tym bardziej, że tak naprawdę tylko

kilku userów napisało Ci tak trochę dosadniej a ocena reszty, którzy nawet ciebie nie znają, nie mieli z tobą styczności

i podpinanie ich jacy to są najgorsi jest podłe.

 

Co do uzasadnienia ostatniego bana miałeś czarno na białym napisane za co go otrzymałeś więc nie opowiadaj bredni

iż jesteś niewinny i nie rozumiesz.

 

Jest również opcja zgłoś przy każdym poście więc mogłeś do nas wysłać i wskazać osoby Ci nieprzychylne.

Masz też opcje ignoruj by nie widzieć zawartości użytkowników, którzy cię denerwują.

 

Internet to świat gdzie tak naprawdę nie wiesz na kogo trafisz, więc dzielenie się historiami ze swojego życia czy podawanie

co gorsza danych jest nierozsądne.

 

Najsmutniejsze jest to, że otrzymałeś od ludzi wiele porad, wsparcia a ty dalej zero wdzięczności tylko jakieś żale.

Wiesz ile oni musieli poświęcić czasu, zdrowia, energii by wpierw cię wysłuchać a potem coś napisać?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2023 o 10:13, pytamowiec napisał(a):

Jak się użalam i jakie rady?

To jest dziennik miesięczny, raportuję co się dzieje u mnie.

Przesłuchaj te audycje, które tobie poleciłem, oraz oczywiście Romana Warszawskiego, musisz wiedzieć jego kanał Ro,man i Marek otwierają oczy na wiele rzeczy w życiu.

 

 

9 godzin temu, Iceman84PL napisał(a):

Najsmutniejsze jest to, że otrzymałeś od ludzi wiele porad, wsparcia a ty dalej zero wdzięczności tylko jakieś żale.

Wiesz ile oni musieli poświęcić czasu, zdrowia, energii by wpierw cię wysłuchać a potem coś napisać?

Szanuj, słuchaj, a sam zostaniesz uszanowany i wysłuchany, podstawowa zasada. Oczywiście ludzi, których chcą ci coś doradzić a nie hejterów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.