Skocz do zawartości

Dziennik uspołeczniania


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, a też tak macie, że nie macie o czym gadać ze swoją babą? Muszę cały czas się silić na bajerę by coś od niej wyciągnąć. Jak nic nie gadam to potrafimy tak milczeć i milczeć i czasem jej to nie przeszkadza a czasem zaczyna się niepokoić co jest nie tak.

 

A macie tak, że i tak oglądacie się za innymi babami na ulicy? Ja się oglądam i smutno mi się robi, że nie spotykam się z młodszą i ładniejszą.

 

Do tego duża odległość, raz ona do mnie jeździła raz ja do niej i mnie to męczy.

Do tego ja jestem ciągle niewyspany, bo nie daje mi pospać w nocy, (ruchania nie ma, bo ona dziewica), ale ciągle mnie całuje, to dopiero mam spokoj jak ją przytulę tylko wtedy ciężko zasnąć. Co się nie odsunę to ona się przysunie i mnie spycha z łóżka. Do tego ona wstaje o 6 rano, a ja mam płytki sen. Do tego wymysla ciagle multum aktywnosci tak, ze serio od rana trzeba zasuwac by zdazyc na wszystko.

 

Wyprowadzilem się z powrotem do mamy i jak pomysle ze teraz co weekend mam śmigać pociągiem do tamtej kobiety to już czuję to zmęczenie, a nie wypocząłem jeszcze z porzedniego.

Edytowane przez pytamowiec
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pytamowiec napisał(a):

Do tego ona wstaje o 6 rano

Ja bym tak nie umiał, jeszcze w weekend wstawać.

Godzinę temu, pytamowiec napisał(a):

Jak nic nie gadam to potrafimy tak milczeć i milczeć i czasem jej to nie przeszkadza a czasem zaczyna się niepokoić co jest nie tak.

Macie wspólnie ciche dni ?

Godzinę temu, pytamowiec napisał(a):

Do tego duża odległość, raz ona do mnie jeździła raz ja do niej i mnie to męczy.

Powinien jeden z was wyprowadzić się i razem zamieszkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pytamowiec napisał(a):

Nie wiem, a też tak macie, że nie macie o czym gadać ze swoją babą? Muszę cały czas się silić na bajerę by coś od niej wyciągnąć.

Dlaczego jest Twoją babą? Co was łączy? 

1 godzinę temu, pytamowiec napisał(a):

Jak nic nie gadam to potrafimy tak milczeć i milczeć i czasem jej to nie przeszkadza a czasem zaczyna się niepokoić co jest nie tak.

Jak siedzicie w swoim towarzystwie 24/7 to czasem potrzebujecie spokoju. Jak spotykacie się raz na tydzień i tak jest to nie wiem po co

1 godzinę temu, pytamowiec napisał(a):

A macie tak, że i tak oglądacie się za innymi babami na ulicy? Ja się oglądam i smutno mi się robi, że nie spotykam się z młodszą i ładniejszą.

No. Życie. Może ona patrzy na kogoś innego i też się jej smutno robi? 

Jesteście ze sobą na siłę mam wrażenie

1 godzinę temu, pytamowiec napisał(a):

Do tego duża odległość, raz ona do mnie jeździła raz ja do niej i mnie to męczy.

Związki na odległość to porażka

1 godzinę temu, pytamowiec napisał(a):

Do tego ja jestem ciągle niewyspany, bo nie daje mi pospać w nocy, (ruchania nie ma, bo ona dziewica), ale ciągle mnie całuje, to dopiero mam spokoj jak ją przytulę tylko wtedy ciężko zasnąć. Co się nie odsunę to ona się przysunie i mnie spycha z łóżka. Do tego ona wstaje o 6 rano, a ja mam płytki sen. Do tego wymysla ciagle multum aktywnosci tak, ze serio od rana trzeba zasuwac by zdazyc na wszystko.

Nie pasujecie do siebie. Ty potrzebujesz mało aktywnej kluchy

1 godzinę temu, pytamowiec napisał(a):

Wyprowadzilem się z powrotem do mamy i jak pomysle ze teraz co weekend mam śmigać pociągiem do tamtej kobiety to już czuję to zmęczenie, a nie wypocząłem jeszcze z porzedniego.

Po uj z nią jesteś? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Godzinę temu, Libertyn napisał(a):

Jak dla mnie to dwoje desperatów połączonych lękiem przed samotnością

Przeciez kobity to mają do wyboru do koloru chłopów.

 

2 godziny temu, Libertyn napisał(a):

Nie pasujecie do siebie. Ty potrzebujesz mało aktywnej kluchy

Nie, wolę aktywną babę, a nie taką co w domu siedzi, ale jak trzeba wstać o 6 rano w niedzielę, żeby zdążyć zaliczyć 2 koncerty, park i 2 muzea (i tak się nie udało) i do tego w tej i spowrotem jechać kilkaset km to dla mnie męczące.

 

2 godziny temu, Libertyn napisał(a):

Dlaczego jest Twoją babą? Co was łączy? 

Poglądy, pracowitość, muzyka, romantyzm, podobne preferencje wakacji i wycieczek

Ona mówi, że docenia we mnie poczucie humoru, że jestem zdecydowany, męski i nie robię awantur o byle co i szybko jej czas przy mnie leci i jestem "hot" z wyglądu.
Ja z początku pisałem kolegom, że wygrałem w totolotka, bo spotkałem ładną, chudą dziewicę, ale po kilku spotkaniach przeszedł mi zachwyt i mi się przestała podobać. Jest posłuszna, spokojna, wyrozumiała, ale nie mam z nią o czym gadać. Przebywanie z nią mnie nudzi, a podróże do niej męczą. Plus taki, że zabiera mi czas, który normalnie poświęciłbym na zamartwianie się. Koledzy radzili mi spróbować to spróbowałem i dlatego z nią dalej jestem. Do tego boję się ją zranić. Już raz płakała przeze mnie.

 

Może SSRI też robią swoje, bo biorę od 3 mies. i obniżyło mi się mocno libido.

 

 

Godzinę temu, Magos Dominus napisał(a):

Nie miał baby narzekał jak mu źle. Ma babę narzeka jak mu źle. 

Ona jest jakaś skrzywiona, że się z Tobą spotyka?

Nie jest, ale chyba Ty jesteś.

Edytowane przez pytamowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pytamowiec napisał(a):

 

 

Przeciez kobity to mają do wyboru do koloru chłopów.

Taa. Każda jedna ma do wyboru stado spełniające jej wymagania. Otóż nie. 

Godzinę temu, pytamowiec napisał(a):

Nie, wolę aktywną babę, a nie taką co w domu siedzi, ale jak trzeba wstać o 6 rano w niedzielę, żeby zdążyć zaliczyć 2 koncerty, park i 2 muzea (i tak się nie udało) i do tego w tej i spowrotem jechać kilkaset km to dla mnie męczące.

XD. Czego ty się spodziewasz? Że ona jadąc pół Polski zadowoli się  spaniem do 10 i pójsciem do kina?  Jest szansa że Cię wykorzystywała jako spalnie w zamian za przytulenie

Godzinę temu, pytamowiec napisał(a):

Poglądy, pracowitość, muzyka, romantyzm, podobne preferencje wakacji i wycieczek

Ona mówi, że docenia we mnie poczucie humoru, że jestem zdecydowany, męski i nie robię awantur o byle co i szybko jej czas przy mnie leci i jestem "hot" z wyglądu.

Nie mniej nie ma flow. Nie interesujesz się nią i ona Tobą

Godzinę temu, pytamowiec napisał(a):


Ja z początku pisałem kolegom, że wygrałem w totolotka, bo spotkałem ładną, chudą dziewicę, ale po kilku spotkaniach przeszedł mi zachwyt i mi się przestała podobać. Jest posłuszna, spokojna, wyrozumiała, ale nie mam z nią o czym gadać.

Większość ludzi gada ze sobą o sobie, swoich odczuciach, opiniach

Godzinę temu, pytamowiec napisał(a):

 

Przebywanie z nią mnie nudzi, a podróże do niej męczą.

Argument za zerwaniem

Godzinę temu, pytamowiec napisał(a):

Plus taki, że zabiera mi czas, który normalnie poświęciłbym na zamartwianie się.

Uciekasz w dziewczynę

Godzinę temu, pytamowiec napisał(a):

Koledzy radzili mi spróbować to spróbowałem i dlatego z nią dalej jestem. Do tego boję się ją zranić. Już raz płakała przeze mnie.

Ludzką rzeczą jezt ranić

Godzinę temu, pytamowiec napisał(a):

Może SSRI też robią swoje, bo biorę od 3 mies. i obniżyło mi się mocno libido.

Pytanie czy bez SSRI było lepiej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Druid napisał(a):

Niestety można na tym skorzystać, znajomy pojechał na wolontariat do Filipin na dwa miechy, nic nie musiał płacić

Ja wolę z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.

 

Brzydziłbym się brać cokolwiek od kościołu czy od instytucji państwowych. Ale do tego trzeba mieć rozum i godność człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Imiennik napisał(a):

Ale do tego trzeba mieć rozum i godność człowieka.

A jakbyś dostał pracę, stałą, stabilną w państwowej firmie bez żadnych koneksji, znajomości ?

 

Kolejna rzecz patrząc przez zarobki w Polsce, jak wielu ludzi zarabia, pomijając fakt, że jest lepiej niż było te 10, 20 lat temu to nadal wielu ludzi nie stać na weekend-owy wypad po sezonie np. do Hiszpanii, Grecji, wakacje, a tutaj kościół oferuje, że pojedziesz gdzieś, tylko zajmiesz się wolontariatem albo śpiewem w chórze.

Edytowane przez Druid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Druid napisał(a):

A jakbyś dostał pracę, stałą, stabilną w państwowej firmie bez żadnych koneksji, znajomości ?

Nigdy nie pracowałem jakoś śmieć państwowy. 

Proszę mi nie ublizać. 

Brzydzę się tym bardziej niż Roksa bez gumy.

 

Polityką się zajmuje ponad połowę mojego życia. Zatem wiem co jest pięć.

 

One wszystkie są zmęczone, kurwa moja babcia wychowała ósemkę dzieci, teraz te pizdy mają problem bo pracują po 6-8 godzin. 

Wszystkie zmęczone są w chuj, rano japa się wykrzywia 180° bo muszą iść do pracy. Jak równouprawnienie to te kurwy do kopalni sypać, wtedy zobaczą co jest prawdziwą pracą, mój wujek umarł w pracy co było jebniecie metanu ok 2010 roku na Śląsku, co przekłamali czujniki metanu. 

Chcą równouprawniania niech zapierdalają równo, bo Ja postawiłem tyle konstrukcji stalowych za granicą że im się w dupie to nawet nie zmieści.

 

 

To jest po prostu zwykła niewdzięczność, dzięki facetom mają wodę prąd gaz, węgiel na ogrzewanie i tak dalej. Pany, jak jesteście takimi frajerami że nic z tym nie zrobicie to dalej będziecie dymani. Przez rząd i przez kobiety bo sami się w roli frajerów stawiacie.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Imiennik napisał(a):

Przez rząd i przez kobiety bo sami się w roli frajerów stawiacie

Ja mówię z tobą o pracy w państwowej firmie, wykorzystywaniu szans z kościoła, kościół robi wiele rzeczy złych, ale niestety jest to instytucja na której można również skorzystać, a nie o skrajnie nierównym prawie między kobietą a mężczyzną, czy nawet jak rządzący ciebie wykorzystują ?

Po za tym trochę czystości języka proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jojczysz jak pizda @pytamowiec

Tu Ci chlopy rady zlote na tacy a Ty sie użalasz jak ta pizda. Moze zmien tego smutnego Jokera z profilowki czy coś. Wkurza takie zachowanie. Sam nie wiesz czego chcezz i po kiego uja w zwiazki wchodzisz

 

Edytowane przez SilentAssassin
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SilentAssassin napisał(a):

wiazki wchodzisz

Żeby wchodzić w związki w dzisiejszych czasach z kobietami trzeba znać zasady gry, znać siebie, dopiero można wykonać krok dalej, wiem, że prawda czasami boli, ale niestety wyzwala.

@pytamowiec

11 minut temu, SilentAssassin napisał(a):

Ty sie użalasz jak ta pizda

Każdy z nas miał momenty słabsze, gorsze w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, pytamowiec napisał(a):

Ja z początku pisałem kolegom, że wygrałem w totolotka, bo spotkałem ładną, chudą dziewicę, ale po kilku spotkaniach przeszedł mi zachwyt i mi się przestała podobać. Jest posłuszna, spokojna, wyrozumiała, ale nie mam z nią o czym gadać. Przebywanie z nią mnie nudzi,

Wyobrażenia o kobietach oraz filmiki z kobietami to nie to samo co rzeczywistość z kobietą.

 

Bez przerwy jest pisane, że baba sama w sobie po za seksem szczęścia nie da, może być jedynie dodatkiem do fajnego życia.

 

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2023 o 19:14, pytamowiec napisał(a):

spotkałem ładną, chudą dziewicę

Potwierdzam, byłem tą dziewicą ;)

 

A tak na poważnie to jeśli chcesz mieć z nią na jakiś czas spokój to nawiąż do tego w rozmowie, bo widać, że to jej czuły punkt. Rzuć jakoś złośliwie w kontekście, że "Ty to pewnie każdemu facetowi wciskasz historię z tym dziewictwem żeby się nim dłużej pobawić, a prawdę tylko Ty znasz" albo "Z Ciebie to taka dziewica jak z kulawego maratończyk". Zadziała albo w jedną albo w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2023 o 12:52, SilentAssassin napisał(a):

Tu Ci chlopy rady zlote na tacy a Ty sie użalasz jak ta pizda.

Jak się użalam i jakie rady?

To jest dziennik miesięczny, raportuję co się dzieje u mnie.

 

  

W dniu 3.10.2023 o 20:25, Libertyn napisał(a):

Pytanie czy bez SSRI było lepiej

Przecież napisałem, że na SSRI mi się OBNIŻYŁO libido a skoro się obniżyło to znaczy, że było wyższe.

 

  

W dniu 3.10.2023 o 20:25, Libertyn napisał(a):

XD. Czego ty się spodziewasz? Że ona jadąc pół Polski zadowoli się  spaniem do 10 i pójsciem do kina?  Jest szansa że Cię wykorzystywała jako spalnie w zamian za przytulenie

xD xD xD 1h drogi samochodem ma, ja mam 2h pociągiem i dzień był napięty jak ja do niej przyjechałem.

 

  

W dniu 3.10.2023 o 20:25, Libertyn napisał(a):

Taa. Każda jedna ma do wyboru stado spełniające jej wymagania. Otóż nie. 

No to albo jest depseratką albo ma jakies wymagania.

 

W dniu 3.10.2023 o 20:25, Libertyn napisał(a):

Większość ludzi gada ze sobą o sobie, swoich odczuciach, opiniach

No to gadamy, ale dopiero od 3-4 randki. A zachwycony byłem wcześniej.

 

1. Byłem samotny: wyzywaliście, że nie działam.

2. Zacząłem działać: wyzywaliście, że wspomagam się lekami od psychiatry i że źle działam.

3. Znalazłem babę: wyzywacie.

Edytowane przez pytamowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pytamowiec napisał(a):

No to gadamy, ale dopiero od 3-4 randki. A zachwycony byłem wcześniej.

Gadam od 1.

6 godzin temu, pytamowiec napisał(a):

1. Byłem samotny: wyzywaliście, że nie działam.
 

Byłeś samotny, użalałeś się że jesteś samotny, nie robiłeś nic w kierunku zmiany. 

 

Tylko jojczyłeś i jojczyłeś

6 godzin temu, pytamowiec napisał(a):

2. Zacząłem działać: wyzywaliście, że wspomagam się lekami od psychiatry i że źle działam.

 

Kto. Gdzie?

6 godzin temu, pytamowiec napisał(a):

3. Znalazłem babę: wyzywacie.

Bo dalej jojczysz. Nikt nie lubi cudzego jojczenia na dłuższa metę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2023 o 13:48, pytamowiec napisał(a):

Zbanowano mnie bez powodu dlatego nie zdawałem raportu.

 

 

Nie pisz głupot dobrze wiesz za co dostałeś przerwę od forum bo miałeś uzasadnione w warnie.

 

W dniu 6.10.2023 o 10:13, pytamowiec napisał(a):

1. Byłem samotny: wyzywaliście, że nie działam.

2. Zacząłem działać: wyzywaliście, że wspomagam się lekami od psychiatry i że źle działam.

3. Znalazłem babę: wyzywacie.

 

Chyba znowu chcesz dostać warna za prowokacje, bezpodstawne insynuacje, które mogą obrażać innych użytkowników.

To, że ktoś napisał Ci prawdę o twoim zachowaniu nie znaczy od razu, że jest to atak.

 

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka a odnoś się na przyszłość do poszczególnych osób, które prowadzą z tobą dyskusje.

Jeżeli stwierdzimy, że owi użytkownicy przesadzili czy popełnili błąd zostaną ukarani.

 

Jest też opcja zgłaszania poszczególnych treści lub ignorowania osób.

 

W dniu 4.10.2023 o 12:52, SilentAssassin napisał(a):

Ale jojczysz jak pizda @pytamowiec

Tu Ci chlopy rady zlote na tacy a Ty sie użalasz jak ta pizda. Moze zmien tego smutnego Jokera z profilowki czy coś. Wkurza takie zachowanie.

 

Na przyszłość używaj innego języka w stosunku do użytkownika.

Szanuj innych, jak się temat czy wypowiedzi nie podobają po prostu nie komentuj.

 

 

Ostatni raz cię ostrzegam.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2023 o 10:13, pytamowiec napisał(a):

1. Byłem samotny: wyzywaliście, że nie działam.

2. Zacząłem działać: wyzywaliście, że wspomagam się lekami od psychiatry i że źle działam.

3. Znalazłem babę: wyzywacie.

 

Szerzej proszę opisać sytuację i merytorycznie. Bez obrażania i wulgaryzmów.

 

 

Edytowane przez Druid
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Iceman84PL napisał(a):

Na przyszłość używaj innego języka w stosunku do użytkownika.

Szanuj innych, jak się temat czy wypowiedzi nie podobają po prostu nie komentuj.

Wiesz co, ja sie w zyciu nauczylem ze facetom trzeba nieraz mentalną cegłowką miedzy oczy walnąć zeby zrozumiał bo głaskanie po głowce juz tu dostał i wsparcie, a dalej narzeka. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2023 o 18:46, Iceman84PL napisał(a):

Nie pisz głupot dobrze wiesz za co dostałeś przerwę od forum bo miałeś uzasadnione w warnie.

nie było tam uzasadnienia tylko jakaś bzdura. Nic nie zrobiłem.

 

Nie ma sensu zdawać relacji ze swojego życia, bo poniżacie mnie i atakujecie cokolwiek bym nie napisał.

Edytowane przez pytamowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.