Skocz do zawartości

Witam


dzikabomba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was panowie.

Jestem Patryk. 32 lata. Mieszkam w Niemczech od kiedy mam 5 lat (ale o PL i o języku nie zapomniałem)

Forum czytam już od kilku lat. Księgy the rational male od Rollo Tomassi też już dokańczam.

Relację z normalnymi kobietami mam zerowe, ponieważ zawsze ogromnie cierpiałem na kompleksy z powodu swojego małego członka, ale dochodzę już do siebe, przestaję się tym przejmować. (Niestety to negatywnie wpłynęło na mnie i mojej życie)

Jednak płatne panienki przerabiałem tu w DE w dużych ilościach.

Również od kilki lat jestem sextourista. Najpierw azija, ale dzisiaj to wole już "lepsze" tereny jak Afrykę i Amerykę południową. Robię 2-3 wyjazdy rocznie.

Liczę na to, że się tutaj jeszcze czegoś nauczę co mi może pomoże skończyć swoje kompleksy.

Chętnie podzielę się też swoją "wiedzą" którą dorobiłem sie na swoich kontaktach z panienkami w DE i na świecie.

 

Edytowane przez dzikabomba
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, dzikabomba napisał:

male od Rollo Tomassi też już dokańczam.

Relację z normalnymi kobietami mam zerowe, ponieważ zawsze ogromnie cierpiałem na kompleksy z powodu swojego małego członka

Cześć i witaj,

Trafileś w dobre miejsce! Pierwsze kroki powinieneś skierować do Klubu RedPill.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech one się martwią, że rozepchane i poćwiczą, a nie sobie tam wsadzają bazooki (i tak nie dogodzisz, czego byś nie miał, zawsze się znajdzie "coś", żeby rozjebać męską psychikę, nie daj się szantażowi wpędzania w poczucie winy). Ty, jako gość z małym, czy dużym jesteś nagrodą w tym całym pojebanym świecie związkowym i nie daj sobie wmówić, że jest inaczej. Cześć przy okazji xD Guten morden xD

Edytowane przez mac
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zuckerfrei napisał:

Gdzie jest ten burdel w Berlinie gdzie płacisz raz, a dymasz do woli? 

Witamy! 

Oj nie wiem.

Ale między innym takie flatrate ruchanie to oficjalnie zabronili już kilka lat temu jak zrobili nowe przepisy dotyczące prostitucij.

Czyli oficjalnie to powinno nie istnieć, a czy takie coś dzieje się gdzieś na zapleczu to ja nie wiem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Casus Secundus napisał:
12 godzin temu, dzikabomba napisał:

male od Rollo Tomassi też już dokańczam.

Relację z normalnymi kobietami mam zerowe, ponieważ zawsze ogromnie cierpiałem na kompleksy z powodu swojego małego członka

Cześć i witaj,

Trafileś w dobre miejsce! Pierwsze kroki powinieneś skierować do Klubu RedPill

 

To już nie jest sarkazm. To jest czyste okrucieństwo 😆

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano!

 

W dniu 5.04.2023 o 19:57, dzikabomba napisał:

ż zawsze ogromnie cierpiałem na kompleksy z powodu swojego małego członka,

https://joemonster.org/filmy/122882 To polecam obejrzeć. ;) 

 

 

W dniu 5.04.2023 o 19:57, dzikabomba napisał:

Jednak płatne panienki przerabiałem tu w DE w dużych ilościach.

Również od kilki lat jestem sextourista.

Takimi tematami się nie pucuj teraz na forum, bo panuje tu nagonka na "szwagrów" i chado- czUowieki sukcesu i inne psychologi-amatory Cię pocisną.🤣

 

W dniu 5.04.2023 o 19:57, dzikabomba napisał:

Chętnie podzielę się też swoją "wiedzą" którą dorobiłem sie na swoich kontaktach z panienkami w DE i na świecie.

 

Jest odpowiedni dział, tutaj, chętnie poczytam. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.