Skocz do zawartości

Anastazja z Wrocławia - grecka tragedia


Reelag

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.06.2023 o 22:33, Stary_Niedzwiedz napisał(a):

 

 

 

Jak mam fajne auto, dające po oczach to nie parkuję go na Bałutach.

Powiem więcej - jak mam fajne auto, to nawet pod lokalną Stonką parkuję je na drugim końcu parkingu, żeby jakiś chuj do szczania, czy inna madka z bombelkami mi go nie obili.

 

Jak jestem kibicem ŁKSu, to nie zapierdalam po nocy w koszulce klubowej z szalikiem na szyi po Widzewie wznosząc okrzyki bojowe pod adresem oponentów, tylko zdejmuję ciuchy, pakuję do plecaka i palę głupa udając normika (a w duszy nucąc piosenki podające pod wątpliwość prowadzenie się mamuś wrażych przeciwników).

 

To się nazywa fachowo minimalizacja ryzyka.

 

Mimo, że tak kradzież samochodu, jak jego uszkodzenie, jak wreszcie pobicie i zostawienie nago pośrodku ulicy jest - uwaga, co za odkrycie - PRAWNIE ZAKAZANE. Do więźnia można pójść za tknięcie mnie palcem.

I - zgodnie z literą prawa - MOGĘ chodzić w rzeczonej koszulce po Widzewie i drzeć japę, że "Widzew, Widzew, ja tej kurwy nienawidzę!" i jestem NIETYKALNY.

 

Tylko że to są zachowania WYSOKIEGO RYZYKA.
I takież zachowania podjęła rzeczona pańcia.

Porównując:

Założyła koszulkę Łódzkiego KS-u, wsiadła w swoje Lambo, pojechała na Widzew, zaparkowała śpiewając na cały gwizdek że "Jebaaać, jebać RTS", po czym dodała, że "Trelemorele, żydzew to kurwy i cwele", a na okrzyk "chodź no do nas, pogadamy tylko" pocwałowała radośnie do gości w czerwonych kubraczkach.

I zdziwko, że dostała w dzban, bo przecież "prawnie nietykalna".

 

Noszjapierdolę.

O czym my mówimy?


Zadziałała naturalna selekcja. Pańcia łbem przypłaciła swoją GŁUPOTĘ.

Jasne, przykre to. Tylko nie szukajmy teraz tezy, że "łolaboga, CIAPAK ZŁY, bo jakby poszła z Polakami to jeszcze by ją na rękach do domu nieśli". No nie.

Gdyby ją za dupę z ulicy zgarnęli gdy poszła za róg do Ropucha kupić fajki i Harnolda (czy co tam mają w tej Grecji) - zero jakichkolwiek uwag. Ale w tej sytuacji? Wali gołdę z jakimiś randomami pod sklepem, wbija się do jakiegoś obcego mietka w obcym kraju "bo on jej palenie da"? Kurwa, serio?

 

Próba jakiegokolwiek umniejszania JEJ WINY w tym całym zdarzeniu jest niczym innym jak retoryką pańciową: "bo jemzdem kombiemtkom tom mniem siem nidz niem ztanie". Nojajebię... I BĘC - zdziwko.

 

I jeszcze jedno:

Zaprawdę, powiadam Wam: Najbardziej przejebane ma i miał będzie ten jej (już ex) "narzyczony".

 

Jak tylko kurz opadnie - momentalnie zrobi się z niego kozła ofiarnego. "Bo gdzie on był?! Bo czemu nie obronił?! Bo ją zostawił!!". Już ten kwik julek słychać. Na razie przykryty tym, że jednak śniady książę Orientu/Afryki naodpierdalał.

 

Nie zdziwię się, jak politycy, którzy już obiecali, że "ściągną sprawcę do PL, osądzą przykładnie i osadzą w pierdlu" w zderzeniu z rzeczywistością prawną (swoją drogą - to są podobno prawnicy.... Jacy to kurwa prawnicy, jak podstawowych pojęć nie znają? Od kiedy to PL jurysdykcja prawna sięga poza granice najjaśniejszej?) znajdą kozła ofiarnego i coś chłopakowi przyklepią. W końcu wybory za pasem, lud żądny krwi, głosy julek i starych bab się liczą...

 

Strasznie chujowa ta sprawa... Echhh...

Kolego, to jeden z najlepszych komentarzy dotyczący tej sytuacji który oddaje dokładnie mój punkt widzenia.

Tylko że ja, jako prosty człowiek nie potrafię tak ubrać tego w słowa.

Z racji tego że na chwilę obecną prowadzę " bardzo ożywiona dyskusję" pod kilkoma filmami na YouTube z p00lkami, pozwolisz że skopiuje Twój komentarz i posłużę się nim. Jeśli to nie problem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2023 o 23:33, Stary_Niedzwiedz napisał(a):

 

Zaprawdę, powiadam Wam: Najbardziej przejebane ma i miał będzie ten jej (już ex) "narzyczony".

 

Jak tylko kurz opadnie - momentalnie zrobi się z niego kozła ofiarnego. "Bo gdzie on był?! Bo czemu nie obronił?! Bo ją zostawił!!". Już ten kwik julek słychać. Na razie przykryty tym, że jednak śniady książę Orientu/Afryki naodpierdalał.

 

 

Święte słowa. Na ten moment taka postawa ujawniła się u ojca ofiary, który uważa że chłop jest od "pilnowania" panny, która mając lat 27 jakoby już przez 1/3 życia ma doświadczenie dorosłości. 

 

https://www.onet.pl/informacje/onetwroclaw/ojciec-zamordowanej-anastazji-gorzko-o-chlopaku-corki-mam-do-niego-zal/x1ek60n,79cfc278

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, alphachad napisał(a):

"był za mało odpowiedzialny" Jedyna nieodpowiedzialna rzecz jaką zrobił ten chłopak to było wejście w związek ze szlaufem. Przynajmniej w świetle obecnie znanych faktów

Ojciec w żalu po stracie córki pier.... Głupoty. Ale jeśli ktoś kto jej nie znał i nie jest w to emocjonalnie zaangazowany też tak mysli to jest niezdolny do obiektywnego myślenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem pobieżnie wpisy Braci.

Dziewczyna niestety zachowała się bardzo głupia i zapłaciła zbyt wysoką cenę.

Podobno zwierzę z bangladaszu odcięło naszej Dziewczynie palce.

Odciski palców-zacieranie śladów.

Szkoda jest mi Rodziny i jej Chłopaka bo pewnie też nieźle teraz cierpi.

Ofiary mi także bardzo szkoda.

Pewnie cierpiała i płakała przed..... Niewyobrażalne.

Ludzki drapieżnik dopadł ofiarę, bo  zabrakło rozumu Kobiecie i Ojcowskiego Lania Pasem.

Bo coś czuje, że Nasza Rodaczka nie miała dobrych relacji z Ojcem.

Wiecie co się robi, z psem z Azji, który gryzieee. 

😦

 

Edytowane przez Legionista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2023 o 14:16, Endeg napisał(a):

Święte słowa. Na ten moment taka postawa ujawniła się u ojca ofiary, który uważa że chłop jest od "pilnowania" panny, która mając lat 27 jakoby już przez 1/3 życia ma doświadczenie dorosłości. 

 

https://www.onet.pl/informacje/onetwroclaw/ojciec-zamordowanej-anastazji-gorzko-o-chlopaku-corki-mam-do-niego-zal/x1ek60n,79cfc278

 

Powinni zapytać ojca w jaki sposób on był odpowiedzialny wychowując córkę, na kobietę która umawia się z ciapciaczkami z neta na coś co jej obiecali. Już chyba każdy się domyśla po co tam przyjechała. Już nie wspominajać o alkoholu.

 

Chłopak nie dopilnował dziewczyny. Takiej dziewczyny się nie da dopilnować. Przerabiałem to samemu, to typ laski która robi swoje i się w ogólnie nie trzyma chłopaka. Jedyny błąd chłopaka, którego nie rozumiem: dlaczego poinformował służby dopiero dnia następnego? Spodziewam się odpowiedzi - bo to nie pierwszy raz taka akcja i to normalne.

Edytowane przez Pacman
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.