Skocz do zawartości

Cześć


darek1990

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Witam się z wszystkimi serdecznie. Po latach śledzenia forum postanowiłem dołączyć do szanownego grona. Swoje przeżyłem, swoje przeżyje, nieraz się w życiu wywrócę - lepiej tu być niż nie ;) Zawsze będzie do kogo zwrócić się o opinię.

Pozdrawiam

darek1990

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OGÓR czy ty kolego wciąż musi tutaj wrzucać ten antykatolicki chłam? Ja już ci mówiłem, że są tutaj tacy, którzy traktują te rzeczy poważnie, a ty szczasz na to. Nikt tutaj nikomu nie zabrania mieć własnego zdania w kwestii religii, ale plucie na wartości, które ktoś uważa za istotne, jest poniżej pasa. Nie pisałbym tego, gdybyś nie wrzucał szajsu już któryś raz z kolei. I czasami są to mocno bluźniercze rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, I1ariusz said:

czy ty kolego wciąż musi tutaj wrzucać ten antykatolicki chłam?

Muszę. Tym bardziej że to żartobliwy "screen" z Facebooka skopiowany jest. 

 

5 hours ago, I1ariusz said:

Ja już ci mówiłem, że są tutaj tacy, którzy traktują te rzeczy poważnie, a ty szczasz na to.

Nie wiem co masz na mysli... Ale idąc Twoim tokiem rozumowania, katolicy mają gdzieś moje zdanie, moje podatki i moja wolnosc, wiec warto chociaż w ten sposób podkreślić własną odrębność. I zwrocic uwage na katolicka hipokryzje...

 

5 hours ago, I1ariusz said:

Nikt tutaj nikomu nie zabrania mieć własnego zdania w kwestii religii, ale plucie na wartości, które ktoś uważa za istotne, jest poniżej pasa.

No nawet tutaj, nie ma na to nikt szans (zabraniac). Dlatego ze : https://bip.brpo.gov.pl/pl/konstytucja wraz z ART 53 KONSTYTUCJI mówi że:

 

  1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
  2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane

 

A Rzecznik Praw Obywatelskich interpretuje to tak: "Wyrażenie „pogląd” należy w tym wypadku rozumieć jak najszerzej, jako wyrażanie osobistych ocen, prezentowanie opinii czy przypuszczeń, informowanie o faktach etc. Wolność ta ma zastosowanie zarówno w sferze publicznej jak i prywatnej (choć szczególnego znaczenia nabiera na gruncie przestrzeni publicznej, życia społecznego, a zwłaszcza politycznego), obejmuje osoby fizyczne i prawne. Forma wyrażania poglądów może być dowolna, niekoniecznie poprzez wypowiedzi słowne (np. poprzez noszenie określonego stroju)."

 

5 hours ago, I1ariusz said:

Nie pisałbym tego, gdybyś nie wrzucał szajsu już któryś raz z kolei. I czasami są to mocno bluźniercze rzeczy.

Dla zdrowotności dodam poradę, po prostu przesuwaj w dol moje posty lub/i zablokuj mnie na Naszym WOLNYM SWIATOPOGLADOWO- forum - będziesz zdrowszy. Ja nie przestanę wrzucać rzeczy ktore Ci sie nie podobaja. Osobiscie uwazam sie dyskryminowany i okradany przez katolików, wiec robie co robię. To takie "uzewnętrznienie wewnętrznego buntu". Dziekuje za uwage, Czuwaj.

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło. W jest moi skonstruowany świat tak fatalnie, iż wolę wierzyć, że nikt go nie stworzył. Stanisław Lem”

 

 

Edytowane przez OGÓR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.