Skocz do zawartości

Stary kawaler wie, co mówi: Życie z kobietą jest za drogie


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/stary-kawaler-wie-co-mowi-zycie-z-kobieta-jest-za-_133916.html

 

Facet mówi prawdę a panie jak zwykle nie zawodzą. Ich komentarze to czysta poezja:

 

"Stary to może być piec i dla takiego zwierzęcia mam więcej szacunku niż dla tego Starego kawalera, czy rozwodnika. ON jest nienormalny, brak kobiety wypalił mu dziurę w mózgu"

 

"SAMOTNY BO EGOISTA,SAMOLUB.ZLY KSIEGOWY !!!!!!!!!!!!!!!!!DWA DOCHODY W DOMU TO NIE JEDEN,WOWCZAS PRZELICZA SIE,ZE JEDNA OSOBA UTRZYMIUJE DOM A DRUGA LOZY NA POZOSTALE WYDATKI.W HOLLANDII OSOBY SAMOTNE LACZA SIE, NATOMIAST STARUSZKOWIE IDA DO DOMOW STARCOW W ZALEZNOSCI OD DOCHODOW.LADNE NIEBIESKIE OCZY MOWIA ,ZE PAN JEST M A T E R I A L I S T A."

 

"Sknerus i egoista, po rozwodzie, metrowym kijem bym dziada nie dotknęła...a swoja droga, to utrzymanie jest bardzo drogie, ale we dwoje łatwiej...ten sobek tego nie rozumie."

 

"dżentelmen ze śmieciami .taki bogacz a nie stać go na kosz na śmieci?a co do żony to dobrze że go zostawiła też bym z takim nie wytrzymała nawet 24 h."

 
 
 
Edytowane przez Kosa
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie do końca tak...

Natura nas tak stworzyła, że ciągnie nas do kobiet...Bez nich jednak czegoś brakuje...

Warto mieć kobietę , ale na pewno nie żonę.

Najlepiej mieszkać oddzielnie, wtedy każde spotkanie jest jak randka. Takie moje zdanie, poparte 1.5 rocznym doświadczeniem w takim układzie (trwa nadal).

Na ślub NIGDY już się nie nabiorę, 18 lat zmarnowałem sobie..."że rowera nie wspomnę", czyli strat finansowych...

Edytowane przez RedBull1973
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwały się mistrzynie empatii, które szukają byka rozpłodowego i dostarczyciela dóbr materialnych.

 

Kuje w oczy fakt, że ktoś nie będzie księżnym damom nadskakiwał. Chłop sobie spokojnie żyje tak jak lubi, po prostu mówi, że mu lepiej bez kobiety, a kwik się podniósł jak podczas świniobicia. Schemat na schemacie. 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

 

Jednemu pasuje życie z kobietą a drugiemu samemu.

 

Najważniejsze, żeby wyboru dokonać na podstawie co się lubi a nie co inni wymagają.

 

 

No właśnie, ale zauważyłem, że najwięcej ujadających burków jest ''po drugiej stronie barykady''. 

Przykłady z mojego życia:

 

-jak wiadomo nie piję alkoholu, ale nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby komukolwiek narzucać to samo, bo co mnie obchodzi co inni robią? ważne, co ja robię i czego nie robię, a każdy ma prawo własnego wyboru

Mnóstwo razy słyszałem podszczekiwania na tym punkcie, teraz już się chyba skończyło, ale kiedyś gadania było pod dostatkiem. I skąd się to bierze? Co to kogo obchodzi, co ja piję, jem i o której godzinie sram?

 

-temat związków - na forum wiadomo, że dużo o tym mówię, ale na żywo nie poruszam tej kwestii - chyba, że ktoś zapyta albo pierwszy zacznie. I też mnie nie obchodzi, czy ktoś wejdzie w związek, czy nie. Każdy życie sobie układa według siebie, nie jestem najmądrzejszy i nie jestem zbawcą świata, robię tak, żeby mi było dobrze, nie będę układał wszystkich pod swoje widzimisię, było już kilku takich w historii i gryzą piach.

Za to często pojawiają się takie i owakie komentarze na temat mojego niewchodzenia w związki. Wiem, że to dopiero początek, mam 22 lata i największy kabaret dopiero się zacznie za około 5 lat, jak już wszyscy ludzie sukcesu będą jeździć po pieluchy do biedronki pordzewiałym matizem, a ja będę wiódł inny rodzaj żywota. Dopiero wtedy zacznie się młyn. 

 

Nie wiem, skąd im się to bierze, ja nikomu w życie nie wchodzę i nie mówię, co ma robić. Na forum mam tą wygodę, że mogę w nieskrępowany sposób wypowiadać swoje zdanie - na żywo niby też, ale nie będę latał za kimś i krytykował jego stylu życia (tak jak oni to robią). Jak mi ktoś nie odpowiada, to się z nim nie zadaję i tyle. 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pikaczu napisał:

Było mi wygodnie bez kobiety.ale z kobieta jest mi wygodniej%-)kmwtw kto lamus to nie%-)

Jak jest dobre dopasowanie to wszystko kwitnie, bo dwie osoby idą tym samym torem-to jest piękne, niestety to promil w społeczeństwie mam wrażenie, bo ludzie za chuja sie nie umieją dobierać...

Dobierają sie po namowach mamusi i tatuni, po kilku piwach, bo Ziutek powiedział że to fajna dziewczyna i to wina głupich facetów że karyna jest samota w wieku 30 lat,  totalnie bezowocna rozmowa tylko paplanie głupot nic nie wnoszących do budowy związków, zero polotu, przebojowości, poczucia humoru...

No dobra pochwale sie, KURWA, JA NAPRAWDE OD NICH WSZYSTKICH MOCNO ODSTAJE, A MOŻE TO WIOSNA? :))

Edytowane przez Assasyn
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czego oczekują kobiety po mężczyznach (cytat z wątku):

 

Quote

Z tego wynika,że nie umie zarobić pieniędzy-skoro musiał sprzedać motorówkę!Co to za facet,który zamiast kupować>sprzedaje...???Jakiś nieporadny!A może woli panów...Skoro nie chce się wiązać z kobietą jest zwykłym skąpcem i egoistą.Nie ma nic gorszego niż skąpy facet.Lepiej,że żyje sam i nie męczy jakiejś niedoszłej biedaczki.A ja osobiście wolę mężczyzn bez krawatów,ale prawdziwych i na pewno nie egoistycznych z wężem w kieszeni...

 

Internety to jednak piękna rzecz, panie wprost piszą o tym, że potrzebują bankomatu. I to takiego z funkcją autouzupełniania.

 

Kwik się podnosi nie dlatego, że jedna z drugą się czują się dotknięte, tylko dlatego, że czują zagrożenie dla "ich sprawy". No bo co z tego, że jakiś tam facet żyje sam, bez kobiety. To nie jest ważne.

 

Ważne jest to, że mówiąc o tym publicznie być może więcej mężczyzn zdecyduje się na taki model, a to już nie dobrze dla ogółu pań.

  • Like 12
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Vercetti napisał:

Nie wiem, skąd im się to bierze, ja nikomu w życie nie wchodzę i nie mówię, co ma robić.

 

Bierze się to stąd, że ludzie sami prowadzą nudne i do bólu przewidywalne życie, są sfrustrowani, źli i gdzieś muszą dać upust. Najłatwiej na kimś, kto się wyróżnia z tłumu, w jakikolwiek sposób.

 

Sam to już przerabiałem, najlepszym przykładem było pójście na imieniny mojego równolatka z 19latką z którą przez pewien czas się spotykałem. Inne parki już dawno małżeństwa, dzieciaki albo urodzone albo w drodze i się zaczęło... Baby się zbiły w kupę i opierd*liły mi i mojej towarzyszce tak tyłek, że chyba tyle się nie nasłuchałem nigdy wcześniej:

1. Pedofil (13 lat różnicy)

2. Poleciała na kasę (he he he - zarabiam bardzo średnio)

3. Idiota (bo z równolatką nie ma o czym rozmawiać)

4. Idiotka (bo jest ze "starym dziadem")

5. Lubi bawić dzieci (o mnie)

6. To nie wypada (różnica wieku).

 

Panowie oczywiście byli nie lepsi i pomimo, że każdy fajka na baczność (bo chyba jest różnica pomiędzy żoną po 2 porodach, którą się ma na co dzień a 19latką), siedzieli i przytakiwali kretynkom w międzyczasie się śliniąc.

 

Teraz z kolei, jako, że spotykam się z dziewczyną starszą ode mnie o kilka lat, komentarze lecą w drugą stronę.

 

Morał - ludzie zawsze będą komentować i się wyzłośliwiać, szczególnie baby, bo żółć i niezadowolenie z ich własnego życia muszą na kogoś przelać.

 

2 godziny temu, Assasyn napisał:

Jak jest dobre dopasowanie to wszystko kwitnie, bo dwie osoby idą tym samym torem-to jest piękne, niestety to promil w społeczeństwie mam wrażenie, bo ludzie za chuja sie nie umieją dobierać...

 

Pomijam kwestie kobiet (dawanie tyłka lumpom, chamom, ordynusom, menelom, złodziejom i cwaniaczkom) ale faceci robią podobnie - 1. Uroda potem długo długo nic 50. miejsce czy się dobrze rozmawia 75. Inteligencja etc.

Baba to baba ale na dłuższy bieg wspólny musi mieć choć trochę oleju w głowie. Jasne, że będą fochy, pierdololo babskie itp. ale w różnym natężeniu, a przede wszystkim, jakieś wspólne tematy (albo jej inteligencja) nie doprowadzą do dramatu w postaci posiadania w domu manekina do dymania zwanego żoną, który dodatkowo połyka pieniądze (zamiast coś innego) jak czarna dziura.

 

Edytowane przez OnTakiJakis
  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Vercetti napisał:

Odezwały się mistrzynie empatii, które szukają byka rozpłodowego i dostarczyciela dóbr materialnych.

 

Kuje w oczy fakt, że ktoś nie będzie księżnym damom nadskakiwał. Chłop sobie spokojnie żyje tak jak lubi, po prostu mówi, że mu lepiej bez kobiety, a kwik się podniósł jak podczas świniobicia. Schemat na schemacie. 

Facet posmakował tego miodu (związku z kobietą) i świadomie wybrał. Żyje według własnego modelu i czuje się szczęśliwy. I tak trzymać, sam bym tak chciał. Kwik będzie zawsze i wszędzie gdzie jest odstępstwo od narzuconych nam zasad tzw. społecznych (a faktycznie stworzonych i kultywowanych przez kobiety).

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2016 at 10:05, Kosa napisał:

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/stary-kawaler-wie-co-mowi-zycie-z-kobieta-jest-za-_133916.html

 

Facet mówi prawdę a panie jak zwykle nie zawodzą. Ich komentarze to czysta poezja:

 

"Stary to może być piec i dla takiego zwierzęcia mam więcej szacunku niż dla tego Starego kawalera, czy rozwodnika. ON jest nienormalny, brak kobiety wypalił mu dziurę w mózgu"

 

"SAMOTNY BO EGOISTA,SAMOLUB.ZLY KSIEGOWY !!!!!!!!!!!!!!!!!DWA DOCHODY W DOMU TO NIE JEDEN,WOWCZAS PRZELICZA SIE,ZE JEDNA OSOBA UTRZYMIUJE DOM A DRUGA LOZY NA POZOSTALE WYDATKI.W HOLLANDII OSOBY SAMOTNE LACZA SIE, NATOMIAST STARUSZKOWIE IDA DO DOMOW STARCOW W ZALEZNOSCI OD DOCHODOW.LADNE NIEBIESKIE OCZY MOWIA ,ZE PAN JEST M A T E R I A L I S T A."

 

"Sknerus i egoista, po rozwodzie, metrowym kijem bym dziada nie dotknęła...a swoja droga, to utrzymanie jest bardzo drogie, ale we dwoje łatwiej...ten sobek tego nie rozumie."

 

"dżentelmen ze śmieciami .taki bogacz a nie stać go na kosz na śmieci?a co do żony to dobrze że go zostawiła też bym z takim nie wytrzymała nawet 24 h."

 
 
 

Staruch dobrze zrobił, ja wolę wydawać na siebie a nie na jakąś roszczeniową babę(co najwyżej mogę na swoją najbliższą rodzinę).

Odnośnie słów samiczek powiem tak: "Psy szczekają, karawana jedzie dalej".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gintoki napisał:

Staruch dobrze zrobił, ja wolę wydawać na siebie a nie na jakąś roszczeniową babę(co najwyżej mogę na swoją najbliższą rodzinę).

Odnośnie słów samiczek powiem tak: "Psy szczekają, karawana jedzie dalej".

 

chciałeś napisać "suki" szczekają ?  ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego sie spodziewac... kazda grupa broni swoich interesów, czy kobiety czy to elita na górze... mase karmi sie kłamstwami a prawde sie wie tylko nie mówi... tak samo kulturysci o odzywkach magicznych reklamuja dla 80 kg chlopaków a sami nawet tego nie biorą bo wola cos co dziala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Cześć,

 

Wpisałem sobie w google "życie starego rozwodnika". Temat wyświetlił się w piątym linku na pierwszej stronie :) Oczywiście, na pierwszych miejscach jakieś babskie pierdololo. Dzięki, chłopaki, za naprowadzenie mnie z powrotem na właściwy tor myśleniowo - życiowy :) Ehhh, ta cholerna, zjebana biologia... Zwłaszcza w obecnych realiach prawa rodzinnego...

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.