Skocz do zawartości

Brett Cooper


Libertyn

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu obserwuje ją. 

W skrócie: konserwatywna komentatorka, przez gęste brwi nazywana żeńskim Benem Shapiro lub  jego krewną. Pracuje dla daily wire. 

 

Skupia się na tematach społecznych, krytyce wokizmu i może uchodzić za mistrzynie wprowadzania reklamy sponsorów. 

Tu przykładowe filmiki:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ja stoję po stronie środowiska konserwatywnego, ale część - wg mnie słusznie - zarzuca mu patrzenie z perspektywy kobiecej, także na problemy mężczyzn. Zdaje się, że Brett Cooper jest tego przykładem, tj. ujmowania kłopotów mężczyzn jako problemu braku "man up" albo problemów kobiet, jako problemu braku dojrzałych mężczyzn. Nie ma proporcji. Niemniej jest to jakiś sojusznik sprawy i pewnie bardziej, niż przeciętna feministka, skory do zrozumienia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, I1ariusz napisał(a):

Generalnie ja stoję po stronie środowiska konserwatywnego, ale część - wg mnie słusznie - zarzuca mu patrzenie z perspektywy kobiecej, także na problemy mężczyzn. Zdaje się, że Brett Cooper jest tego przykładem, tj. ujmowania kłopotów mężczyzn jako problemu braku "man up" albo problemów kobiet, jako problemu braku dojrzałych mężczyzn. Nie ma proporcji. Niemniej jest to jakiś sojusznik sprawy i pewnie bardziej, niż przeciętna feministka, skory do zrozumienia.

No. Hello. Konserwatywni ludzie, w tym konserwatywne kobiety, wyznają konserwatywne wartości a takimi jest konserwatywny model rodziny za którym co jakiś czas widać tu nostalgie. 

Czasy gdy kobieta była kobietą, spełniała się w swej roli, i nie próbowała co chwile wejść facetowi na głowę. A facet zapewniał bezpieczeństwo, w tym materialne. 

 

No ale dziś faceci jak i kobiety nie wiedzą czego chcą. Szukają jakichś liberalnych konserwatystów pasujących do ich widzimisie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn sposób twoich odpowiedzi jest zawsze jakby "na przekór" - zawsze ktoś daje złe u ciebie odpowiedzi i musisz go poprawiać. Teraz nie wiem czy ty się zgadzasz czy nie. Generalnie ja zgadzam się z tym, co napisałeś wyżej. Nie wiem tylko jak to się ma do tego, co sam napisałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne są te wszystkie influensery. Tu nie chodzi o prawdę czy cokolwiek innego, ale o wyświetlenia żeby się kaska na końcu zgadzała. To co oni mówią jest bez znaczenia. Równie dobrze mogliby wstawać co rano i mówić każdego dnia: słonce wstało, deszcz padał, wiatr wiał itp. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2023 o 20:29, Trevor napisał(a):

Śmieszne są te wszystkie influensery. Tu nie chodzi o prawdę czy cokolwiek innego, ale o wyświetlenia żeby się kaska na końcu zgadzała. To co oni mówią jest bez znaczenia. Równie dobrze mogliby wstawać co rano i mówić każdego dnia: słonce wstało, deszcz padał, wiatr wiał itp. 

No cóż. Taka praca. To co oni mówią, ma znaczenie. Bo często przez to że one/oni cos mówią to rozpisują się o tym portale mainstreamowe i ląduje to w wiadomościach. 
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ramzes napisał(a):

Oglądając ją mam wrażenie, że mowa ciała mówi co innego niż jej słowa przez co wydaje mi się, że to jej sposób na wyświetlenia i karierę a nie wyraz osobistych poglądów. 

Dodatkowo jest w profesjonalnym studiu i ma profesjonalny make up.
Ponadto jest aktorką.

Nie znam się na mowie ciała na tyle by to wychwycić to że jej słowa i mowa ciała są sprzeczne. Ale znam takie komentatorki których cała mowa ciała jest o wiele bardziej ograniczona. 

Jak dla mnie brzmi dość autentycznie i co najważniejsze ma dobrą dykcje i przyjemnie jej się słucha.

Zdecydowanie nie jest  lewicowa i przeżarta wokizmem. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Libertyn said:

No cóż. Taka praca. To co oni mówią, ma znaczenie. Bo często przez to że one/oni cos mówią to rozpisują się o tym portale mainstreamowe i ląduje to w wiadomościach. 

 

Są współwinni nakręcania tych tematów, bo gdyby gadki lewicy trafiały w próżnię to byłby odpór. To taki wentyl dla prawaków żeby myśleli że jak już ktoś coś mówi to znaczy że ja już nie musze się udzielać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Trevor napisał(a):

 

Są współwinni nakręcania tych tematów, bo gdyby gadki lewicy trafiały w próżnię to byłby odpór. To taki wentyl dla prawaków żeby myśleli że jak już ktoś coś mówi to znaczy że ja już nie musze się udzielać. 

Nie. Nie są winni. 
To jak twierdzenie ze MRA (Man Rightts Activist/Advocate) jest winny 4 fali feminizmu. 

Albo że podziemie antykomunistyczne jest winne komunizmowi
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Libertyn said:

Nie. Nie są winni. 
To jak twierdzenie ze MRA (Man Rightts Activist/Advocate) jest winny 4 fali feminizmu. 

Albo że podziemie antykomunistyczne jest winne komunizmowi

 

Zrozum że im jest na rękę kontynuowanie tej dyskusji właśnie po to żeby zarobić. Na rękę jest im ciągłe podtrzymywanie swojej publiki w stanie podrażnienia żeby wracali po więcej. To jest szambo i syf niezależnie od tego czy to lewaki czy prawaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Trevor napisał(a):

Zrozum że im jest na rękę kontynuowanie tej dyskusji właśnie po to żeby zarobić.

No owszem. Zarabiają na tym. Przy okazji. Przede wszystkim pokazują że coś się dzieje i im się to nie podoba. Przez co masa osób się o tym dowiaduje. Osób które inaczej nie byłyby świadome. 

Teraz, Trevor napisał(a):

Na rękę jest im ciągłe podtrzymywanie swojej publiki w stanie podrażnienia żeby wracali po więcej. To jest szambo i syf niezależnie od tego czy to lewaki czy prawaki.

Szambo będzie tak czy owak. Pytanie czy w tym szambie masz znaczenie. Czy je wcześnie wyczujesz czy  się w nim nieświadomie utopisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Libertyn said:

No owszem. Zarabiają na tym. Przy okazji. Przede wszystkim pokazują że coś się dzieje i im się to nie podoba. Przez co masa osób się o tym dowiaduje. Osób które inaczej nie byłyby świadome. 

 

Nie przy okazji. Może tak było jakiś czas temu ale teraz nie zarabiają na tym przy okazji. To jest ich cel - kontynuowanie tej dyskusji, a nie jej wygranie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Trevor napisał(a):

 

Nie przy okazji. Może tak było jakiś czas temu ale teraz nie zarabiają na tym przy okazji. To jest ich cel - kontynuowanie tej dyskusji, a nie jej wygranie. 

Druga strona też ma swój cel. I ma swoich fundatorów. Poza tym gdyby chodziło tylko o kasę to Brett by była za paywallem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 25.09.2023 o 00:41, Druid napisał(a):

Ale zasuwają z anielskim, nie nadążam.

 

W dniu 25.09.2023 o 07:33, Libertyn napisał(a):

No to zacznij nadążać. Praktyka czyni mistrza.

 

Od razu rozwiązanie 💪😄👌Ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć i tak nonstop. 

 

Angielski idzie z wysokim poziomem, native bardzo dobry. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.