Skocz do zawartości

Ściana się zmienia


Rekomendowane odpowiedzi

@peg dla kogo Ty te zasady ustalasz? Dla mnie? 😅

 

Dzisiaj rezerwat jest, jutro może go nie być, wiesz jak jest, pantha rhei.. 🙃

 

Dobra @peg, nawijaj o tym koszcie wyparcia, zainteresowałaś mnie, to jest teraz Twój czas żeby błyszczeć 😊

Edytowane przez rkons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wypierasz dysonans/dyskomfort/trałmy to nie uczysz się, dalej pozostajesz z nierozwiązanym problemem albo wchodzisz w te same schematy. To potrafi wracać kiedy jest bardzo źle i kiedy jest bardzo dobrze. Fakt pozwala iść do przod, zająć się życiem, skupieniu się na rodzinie, czy czym kolwiek. Ale nie uwalniasz się od tego, pozostaje lenk. Lepszy byłby mechanizm nauczenia się obrony/nabrania takich cech, tak jak wspomniałeś o tym  "dostaniu w łeb" albo chociaż unikania niebezpiecznych sytułacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kobiety są przyzwyczajone do atencji, odkąd są młode.

W pewnym momencie atencja znika.

Iza Kuna o tym mówiła w którymś z wywiadów.

 

Jak przetestować efekt:

 

1. super laska niech zgrubnie, zobaczy jak się czuje w społeczeńśtwie

2. następnie niech schudnie i się wylaszczy — poczuje zmianę.

 

 

 

 

 

 

 

Chociaż to w tym wywiadzie było, faktycznie:
 

Cytat


No i tąpnęło mną jakieś dwa lata temu. Widzę, że mniej mężczyzn się za mną ogląda i to mnie smuci. Nie przyglądają mi się tak jak kiedyś, chyba że jestem wyjątkowo dobrze ubrana i upudrowana.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2023 o 14:26, kenobi napisał(a):

1. super laska niech zgrubnie, zobaczy jak się czuje w społeczeńśtwie

Zdarzyło mi się, że słyszałem od panien z większą tuszą iż kiedyś były szczupły i z braku jakiejś aktywności fizycznej i jedzenia co popadnie przybrały na wadzę - z żalem te słowa mówiły, atencji brakowało im.

 

W dniu 1.11.2023 o 14:26, kenobi napisał(a):

Iza Kuna o tym mówiła w którymś z wywiadów.

Tylko jakim, miałbyś

?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.