Skocz do zawartości

Neutralna rozmowa z kobietą i brak pociągu


Bezsenny_Idealista

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, kenobi napisał(a):

Nie zamierzam Cię przekonywać. Taki mam komfort :) :)

Tu nie chodzi o przekonywanie tylko po prostu moje REALNE doświadczenia nie pokrywają się z tym co mówisz... Taki mam komfort :3

 

10 godzin temu, SilentAssassin napisał(a):

Teoria vs praktyka

Jak człowiek trochę podziała i pobędzie wśród ludzi to uzmysławia sobie że bardzo dużo osób gada rzeczy oderwane od rzeczywistości i chyba nie jest wśród ludzi... po prostu jakby ktoś "przekazywał" prawdy internetowe, jakby po sobie papugowali... czytali internet tylko...

10 godzin temu, GriTo napisał(a):

Natura...

BigKahunaDick, to ty? XD XD

11 godzin temu, Bezsenny_Idealista napisał(a):

Staram się zrozumieć ich soft i mechanizm działania. Ciekawi mnie czy tylko znudzone kobiety w związkach szukają nowych doświadczeń czy taka wpatrzona w swojego misia też może zrobić skok w bok?

Ja podejrzewam czemu to robią. To niestety jest trudne do wyjaśnienia bo to trzeba przeżyć hmmm energetyczno-emocjonalnie.

Chodzi o to że wchodzisz w pewien STAN który cię PORYWA. Ja tak miałem kilka razy. Po prostu czujesz niesamowity VIBE sytuacji. I dajesz się temu PORWAĆ. 

Nie da razy tego opisać ale to nad człowiekiem przejmuję kontrole. Jak kobieta nigdy tego nie czuła a to poczuje bo np. jest gość co ma to coś i potrafi to wzbudzić w kobiecie to ona bardzo często temu ulegnie.

To tak jakby człowiekowi który nigdy nie ćpał podać hmm mefedron? koks? chodzi o to jak reaguje "zdrowy mózg" na taki strzał...

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Bezsenny_Idealista napisał(a):

Staram się zrozumieć ich soft i mechanizm działania. Ciekawi mnie czy tylko znudzone kobiety w związkach szukają nowych doświadczeń czy taka wpatrzona w swojego misia też może zrobić skok w bok?

Równie dobrze możesz rozkminiać jaki smak ma np kolor zielony.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, armin napisał(a):

Uniosę się, ale przestańcie p**rdolić te blackpillowe teorie z cyklu kobieta mnie bije, bo to są złe rady.

Właśnie zauważyłem , że jest tutaj pełno blackpillowców i to bardzo złe w mojej opinii , ale to chyba normalne w tak dużej społeczności :(

4 godziny temu, SilentAssassin napisał(a):

Nas tak naprawde te % powinny obchodzic. Ano gowno.

 Redpill generalnie opiera się na statystyce i nauce a ignorowanie ryzyka nie jest mądre , bo się chłop nie przygotuje jak będzie miał do czynienia z laską i nie będzie w stanie poznać jak napisałeś po miesiącu czy dwóch z kim na do czynienia.
Doświadczenie , nauka i statystyki (zdrad , rozwodów, rozstań , oskarżeń etc ) pokazują , że samicy n i g d y , się nie ufa aż w świetle dowodów nie okaże się to prawdą.
Możesz zawsze wsiąść do rozpadającego się auta , gdzie z przeglądy wynika fifty/fifty , że ebnie , ale prawdopodobnie tego nie zrobisz a jak zrobisz , to większość ludzi na pewno nie 🤷‍♂️

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2023 o 06:37, SilentAssassin napisał(a):

, a jesli ktoś nie potrafi oszacować panny po miesiacu, dwoch itp, co to za typ, jakie ma wartosci lub czy moze miec tendencje do

Większego farmazony dawno nie wyczytałem.😎

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2023 o 11:57, Ramaja Awantura napisał(a):

Taaa z tym szóstym zmysłem kobiet to tez pic wielki na wodę... to jest mocno przecenianie.

Owszem, ale chłopacy uczą się jak w wirtualu zabijać smoki i przechodzić na wyższy level w grze.

A dziołchy uczą się jak przechodzić na wyższy level tylko, że w życiu realnym.

W pociągu dziewczyna zaprezentowała jedną ze strategii.

A @Bezsenny_Idealista nie umie grać w realu i dostał bluscreena.:D;)

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz ochoty na rozmowę, to nie zmuszaj się. Ja podczas jazdy pociągiem wyłączam się zupełnie. Kiedyś lubiłem te rozmowy i tymczasowo zawierane znajomości. A teraz nie chce mi się, męczy mnie to. 

No i za dużo analizujesz. Jeżeli cokolwiek chcesz ugrać z kobietą, to musisz działać żywiołowo. Czyli albo czujesz flow, albo nie, tego się nie da uruchomić na zawołanie.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.