Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele jest na świecie przykrości.

 

Od wojen, po zarazy, śmierć, tragedie ludzkie, oszustwa, kradzieże, napaści, biedę i wszelkiego rodzaju nieszczęścia a biorąc pod uwagę główną tematykę forum to rozpady związków, odejścia, zdrady czy złamane serca.

 

Ten wątek jest i ma być o czymś innym. Ma on nam przypominać o wielkości ludzi, o pozytywnych gestach i o tym, że istnieje dobro pomimo mroku, depresji i wszelkich ludzkich słabości. 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2023 o 17:02, SzatanK napisał(a):

Ten wątek jest i ma być o czymś innym. Ma on nam przypominać o wielkości ludzi, o pozytywnych gestach i o tym, że istnieje dobro pomimo mroku, depresji i wszelkich ludzkich słabości. 

 

Kiedyś, jak byłam małą Lalką, spytałam Taty, kto jest jego Idolem, Autorytetem.

Odpowiedział mi, że mam żyć tak, żebym sama była swoim Idolem, Autorytetem. 

 

Po co, mam czytać o pozytywach innych, jak mogę pisać o swoich i z nich być dumna.

Niech moje uczynki podnoszą moją wibrację.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@deomi

 

Tak, z Tobą @deomi! Deomoszatik by wyszedł. Na forum dostałby bana po kilku utworzonych tematach :D 

No ale za to był by to Król lub Królowa off-topu :D i menda społeczna! :lol:

 

A tak na serio @deomi nie do końca marzy ale widzę, że ludzie są tak stworzeni by jednak te pociechy, kiedyś zmajstrować. Już dobre 5 lat temu stwierdziłem, że dzieci chciałbym w okienku liczbowym między 37/8 do 42/43 ale generalnie między 38 a 42 i widełki po troszku odchylone w jedną lub drugą stronę. Jednak nade wszystko widzę, że działanie przeciw naturze na dłuższą metę nie przynosi dobrych rezultatów. Oczywiście o ile znajdę taką szaloną co się będzie chciała pisać no ale to nie może być byle jaka diablica :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, SzatanK napisał(a):

@deomi

 

Tak, z Tobą @deomi! Deomoszatik by wyszedł. Na forum dostałby bana po kilku utworzonych tematach :D 

No ale za to był by to Król lub Królowa off-topu :D i menda społeczna! :lol:

 

A tak na serio @deomi nie do końca marzy ale widzę, że ludzie są tak stworzeni by jednak te pociechy, kiedyś zmajstrować. Już dobre 5 lat temu stwierdziłem, że dzieci chciałbym w okienku liczbowym między 37/8 do 42/43 ale generalnie między 38 a 42 i widełki po troszku odchylone w jedną lub drugą stronę. Jednak nade wszystko widzę, że działanie przeciw naturze na dłuższą metę nie przynosi dobrych rezultatów. Oczywiście o ile znajdę taką szaloną co się będzie chciała pisać no ale to nie może być byle jaka diablica :lol:

Nie wiem ile masz lat, ale ogólnie z doświadczenia polecam bliżej 30 i to bez względu na płeć. Po prostu im jest się starszym tym ciężej organizm znosi niewyspanie, zmęczenie, noszenie itd. a przy dzieciach to niestety codzienność przez kilka ładnych lat. Polecam zamiast myśleć "ile chcę mieć lat gdy urodzi się moje dziecko" zastanowić się bardziej "ile lat chcę mieć gdy moje dziecko będzie w miarę samodzielne (samo się umyje, ubierze, uśnie, zrobi sobie kanapkę)". Ten etap przychodzi jakieś 7-8 lat po narodzinach :) To jest ogólnie trudny wybór - bo czas między 20 a 30 rokiem życia to zazwyczaj najbardziej produktywny okres rozwojowo, towarzysko, podróżniczo, a czas między 30 a 40 zawodowo, finansowo. Z kolei po 40 wyobrażam sobie, że to czas na lekkie zwolnienie tempa i korzystanie z owoców swojej pracy. A dziecko zabiera sporo z tych lat i coś trzeba poświęcić w imię posiadania potomstwa - albo rozrywki młodości, albo karierę w kwiecie wieku, albo wygodę wieku średniego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.