Jump to content

Szacunek dla dupeczek z rezerwatu


rkons

Recommended Posts

Szanuję zasady forum, ale przede wszystkim doceniam w nim miejsca gdzie kobiet nie ma.

Nie tylko dlatego, że część jest atencjuszkami, część próbuje przeczyć naturalnym prawom, bo nie jest tak, że można to odnieść do wszystkich w równym stopniu. 

 

Przede wszystkim dlatego, że mężczyźni powinni mieć miejsca gdzie nie ma koedukacji, sfeminizowowanych opinii, wykastrowania z tego co pochodzi z natury.

Uważam, że podobne forum powinno istnieć dla kobiet, jeśli tylko uważają, że tego potrzebują. Tutaj powinny czuć się jak goście, osoby które obserwują ale nie są do końca częścią forum.

 

Po Rezerwacie widać, że Kobiety to spore obciążenie dla męskiego mindsetu. Byle pierdoła powoduje, że ten sam post w Rezerwacie ma 5 razy więcej komentarzy niż poza nim. Wcale nie jest to wina pań tu obecnych. Jest to wina mężczyzn, Braci którzy czują naturalną potrzebę, żeby obsłużyć nasze forumowe samice.

 

Dla przeciwwagi i ewentualnej zachęty do zbierania atencji na forum przez nasze samiczki napiszę, że nie każdy postrzega tu Panie jako dobro forum i są miejsca gdzie warto się odzywać mało (bo może czasem coś i Panie mają ciekawego do powiedzenia) albo wcale.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Prośba do administracji w wolnej chwili, oznaczyłem tylko tych online, czy tolerowanie wulgaryzmów w kierunku innych użytkowników nie jest przekroczeniem netykiety tego forum?

W mojej ocenie jest i nie powinno być tolerancji.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.