Skocz do zawartości

Mądry nie rucha


Tarnawa

Rekomendowane odpowiedzi

18 hours ago, DOHC said:

a chłop lał w małżonkę bez gumy jak dzieci spały prawdopodobnie w tym samym łóżku

Cóż,  jak mawiał Cejrowski, jak w chacie indiańskiej żadnych ścianek działowych nie było, to wychowanie do życia w rodzinie też potrzebne nie było...

 

Ale jest to zastanawiające. Przez większą część historii ludzkości, seks był znacznie bardziej "naturalny", dopiero wraz z nastaniem i szerzeniem religii KRK, "tabu" stało się obowiązującym wyznacznikiem (mowa o naszym kręgu kulturowym). W sumie to KRK poprzez swoje nauczanie - ograniczanie dostępności seksu - niejako podwyższył wartość seksu, jako argumentu przetargowego kobiet. Stąd działania antyklerykalne, związane m.in. z epatowaniem seksualnością, niejako zmniejszają i deprecjonują wartość podstawowej waluty przetargowej kobiet... są "antyfeministyczne".

Świat bywa naprawdę ciekawy i dziwny!

A jak już piszę wspominki - ktoś czytał Nienackiego "Dagome Iudex"? Zwłaszcza scenę, jak się wodzowi wikingów zachciało seksu... randki, zainteresowania, rozmowa, sypialnia? Nic z takich pierdół...

 

18 hours ago, DOHC said:

NIE traktować randki jak rozmowy kwalifikacyjnej tylko jak zabawę

Bardzo dobre podejście. Najpierw zastanawiamy się co chcemy robić, potem ewentualnie pytamy "tinderówkę" czy jest zainteresowana dołączeniem do zabawy.

Jeśli np. dla nas zabawą jest pójście na strzelnicę, selekcja materiału niejako dokona się sama... śmieci same się wyniosą.

Jeśli jednak to "tinderówka" ma być tą "zabawą" - to trzeba się poważnie zastanowić nad swoimi priorytetami, i też nad sobą. Kim jestem, do czego dążę w życiu, co moim życiem rządzi... takie tam drobiazgi. I nad alternatywą - profesjonalną, z gwarancją, ze z góry ustaloną stawką...

 

17 hours ago, Reelag said:

Ogólnie laska lubi jak podchodzisz do niej na poważnie i chcesz ją wysłuchać.

Dziewczyna się maluje godzinę przed lustrem, pół dnia poświęca na zakupy garderoby, dobiera biustonosz do majtek, czasem robi fryzurę i paznokcie u profesjonalnej kosmetyczki, nie mówiąc już o depilacji woskiem - a Ty chcesz jej słuchać?

Po czynach je poznacie, nie po słowach!

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Słyszałem poniekąd, że "wybredny nie rucha". 

 

Może to randkowe zamieszanie było efektem wyboru niewłaściwego tematu, znaczy tego panującego w XV wieku. Po prostu panią zniesmaczyła przytoczona przez autora wątku postać Władysława Warneńczyka. 🤴

Przecież ten władca, podobnie jak Henryk Walezy, w biegu na orientację seksualną bynajmniej w kierunku płci przeciwnej się nie kierował. ;) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Tarnawa napisał(a):

Będąc na randce. ... zapytałem obecnej przy mnie dziewoi czy wie że był taki król Władysław co nazwali go Warneńczyk bo zginął w bitwie pod Warną.

 

Ty może chciałeś zabłysnąć inteligencją. Ale zadałeś pytanie.

A kobieta zrozumiała, że chcesz jej pokazać jak ona głupia jest że nie wie.

 

Taki to podryw.

 

 

Mistrz mówił:     Kobiety czują, a mężczyźni się muszą dopiero nauczyć.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, DOHC napisał(a):

Ja rozmawiałem o hitlerze i holokauście🤷 

Ufoludki też przerabiałem, i wchodzą na miękko.

Zresztą te kosmosy łatwo przerobić w ezoterykę i energiiiję wszechświata.

Nawet woziłem jedną do lasu, nie nie to, drzewa sobie obściskiwała i ładowała akumulatory.

Jak dostawał rumieńców przy mnie to udowadniała, że jest na proszek do prania uczulona.

Podsumowując: chcesz mieć rację czy relacje?

ZAWSZE się sprawdza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.