Skocz do zawartości

Ciekawa historia o manipulacji kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Pejo napisał(a):

Największą wizją jaką snułem, było jak będziemy uprawiać seks, chociaż cieszyłem się że do tego nie doszło. 

Czyli generalnie nie zaskoczyłaś?

27 minut temu, Pejo napisał(a):

Cieszę się, że nic nie dalej się nie wydarzyło bo mogłem stracić dużo czasu, zdrowia i pieniędzy 

Tu sobie RACIONALIZUJESZ utopione koszty i nie spełnione fantazje.

ROZGRZESZAM CIĘ.

....poczytaj forum.

Twoje dolegliwości NICZYM się nie różnią od pozostałych Braci.

Jedynie PRÓG WEJŚCIA był z droższej półki.

 

 

P.S. Następnym razem Ciśnij SZYBCI3J 200% do seXu.....koszta I czas utrzymania lini frontu będą ZDECYDOWANIE NIŻSZE.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zuckerfrei napisał(a):

😎

 

Jeszcze dużo w ody w Wiśle musi upłynąć…

 

Dlatego dzielmy się takimi i podobnymi historiami. Dla każdego z Nas mogą to być nowe rzeczy. 

Mimo iż wydawało mi się że dużo wiem i dużo widziałem, spotkało mnie coś takiego pierwszy raz. 

Plus tego wszystkiego, to dalszy, szeroko rozumiany samorozwój 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pejo napisał(a):

Największą wizją jaką snułem, było jak będziemy uprawiać seks, chociaż cieszyłem się że do tego nie doszło. 

Głowa była pełna pytań, za pełna, ani tak wyszedłem cały i zdrowy z tego. 

Dlatego też zacząłem drążyć temat, słucham Marka i podobnych kanałów. Do tego jestem na forum, żeby się tym dzielić i słuchac opowieści Braci Samców

 

Ty ją powinieneś był walnąć w hotelu za pierwszym razem a nie snuć wizję. 

 

Bez obrazy ale płacisz 1500 za noc, masz ponad 40 lat i dorabiasz sobie ideologię do seksu ze sprzątaczka do którego nawet nie doszło.

Sory że tak bezpośrednio ale tak niestety wygląda sytuacja. 

Czytaj, dzialaj i więcej luzu oraz zdecydowania. Pozdro :D

Edytowane przez EmpireState
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, EmpireState napisał(a):

 

Ty ją powinieneś był walnąć w hotelu za pierwszym razem a nie snuć wizję. 

 

Bez obrazy ale płacisz 1500 za noc, masz ponad 40 lat i dorabiasz sobie ideologię do seksu ze sprzątaczka do którego nawet nie doszło.

Sory że tak bezpośrednio ale tak niestety wygląda sytuacja. 

Czytaj, dzialaj i więcej luzu oraz zdecydowania. Pozdro :D

 

Pierwszym moim pomysłem było to zrobić. Wiedziałem, że raczej nie będzie tak łatwo i myślałem żeby zaproponować układ. Ja daję 1000 a Ona tyłów. Nie chciało mi się bawić w podchody, a wszytko potem to już inny temat. Aczkolwiek dla mnie nowy i ciekawy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2023 o 15:04, Pejo napisał(a):

 

Cały czas czułem, że coś się nie klei, ale było to tak tajemnicze, że chciałem rozwiązać zagadkę. 

Bardziej Ona mówiła, że jest inna niż wszystkie. Interesuje się psychologią, dużo rozumie i szuka prawdziwej miłości. 

 

Sposób w jaki to się działo naprawdę ciężko opisać. Wiedziałem, że coś nie gra, ale ciekawość była silniejsza. Pewnie hormony i coś nowego. 

Myślałem, że będę miał utrzymankę, a potem się zobaczy 

Jak dziewczyna mówi, że interesuje się psychologią to dla mnie jest to od razu czerwona lampka - interesują się tylko te, które mają mnóstwo problemów, które chcą rozwiązać. Z jednej strony spoko, bo nad tym pracują, ale często zatrzymują się z tą pracą zbyt wcześnie. Po drugie to oznacza, że miały prawdopodobnie zjebane dzieciństwo lub są tzw. aplha widow, a z tego rzadko wyniknie coś dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.