Skocz do zawartości

Witaski


MiddleAgeMan

Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestrowany nie od wczoraj, ale o dobrych zwyczajach zapomniał ;).

Cześć wszystkim, słucham RS2 (jaki sportowy akronim wyszedł) i inne kanały menosfery polskiej i zagranicznej. Dobrze spotkać się, nawet wirtualnie, w męskim gronie i wymienić się poglądami jak również uzupełnić brakującą wiedzę. Czytam książki MK, jak również innych w temacie relacji, rozwoju. Nie pogardzę dobrym kryminałem, reportażem jak i życiową fikcją. Muzyka, od Sasa do lasa, pomijając disco polo, chyba, że na weselach. Rocznik '78, czyli najlepszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też 78 rok, w rozkroku między telefonami analogowymi na osiedlu a super komórkami z AI w kieszeni :)

 

3 godziny temu, JoeBlue napisał(a):

Jaki facet mówi "witaski"?

Na jakiej planecie ja wylądowałem?

 

 

Przychodzi człowiek na pomocowe forum, wita się i dostaje próbę wbicia w zawstydzenie i poczucia winy, bo nie odezwał się zgodnie z kanonem. Niech się wita jak chce, hejka, srejka, jakie to ma znaczenie póki jest miły i coś do nas wnosi?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, trochę przegiąłem.

Umówmy się, że ja się przyznałem jak na mężczyznę przystało, przepraszam,  a nowy kolega od tej pory będzie mówił "witajcie pijackie mordy i te przypadkowo trzeźwe też".

Wtedy poczuję się w domu a może i on też.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.