Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

 

"No tak średnio bym powiedział" o czym powyżej.🤔

 

 

Trochę łapiesz mnie za słówka, zresztą napisałem „generalnie”. Miałem na myśli pozostałe aspekty jak wygląd, zainteresowania, charakter, zawód, zasoby itp.

 

Na pewno jest świadomy. Wywaliłem mu kawę na ławę jakie mogą, (a raczej najprawdopodobniej będą) konsekwencje. On stwierdził, że wie o tym i jest tego świadomy i nie zgodził by się na to, gdyby go ten układ nie kręcił, więc pewnie ten fakt ma też największe znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szczery Człowiek napisał(a):

generalnie

Może przeoczyłem. Nie miałem tego na celu bynajmniej.

 

2 minuty temu, Szczery Człowiek napisał(a):

charakter

To tylko moje zdanie. Niemniej dalej nie klei mi to z 

 

3 minuty temu, Szczery Człowiek napisał(a):

jest tego świadomy i nie zgodził by się na to, gdyby go ten układ nie kręcił,

 

Z drugiej strony - bogaci żyją inaczej.😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alejandro Sosa napisał(a):

 

To są po prostu głęboko zaburzeni ludzie. Do tego masowa kontrola i programowanie społeczeństwa przez architektów systemu poszło w tym właśnie kierunku by siać jeszcze większy chaos i spustoszenie. Każda dziedzina życia musi być rozpierdolona.

Nie chce też rozpętywać jakieś burzy ale zauważyłem, że większość takich „dziwaków” czy nawet gejów nie miało normalnych relacji rodzinnych czy nawet  społecznych z innymi ludźmi. W rodzinach często były różne cyrki, przejścia i potem są sytuacje, że nastolatek nie wie kim jest, albo chłopak czuje się kobietą, albo że jest niebinarny, albo wyrasta na jakiegoś dziwoląga, sadystę, psychopatę czy mordercę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Mało kto miał super normalne relacje rodzinne, nie mniej jednak zdecydowana większość populacji nie maluje włosów na zielono, nie kolczykuje całego ciała w buncie przeciwko elitom lub nie wkłada sobie dziwnych rzeczy w dupę.

 

Powiedz np. dzisiejszym 60 latkom, czy w młodości nie jarało ich jak ktoś posuwa im żonę, kiedy byli jak to mówisz "społecznie ogarnięci". Pewnie 60 letni chłop chciałbym Ci wyjebać za taki tekst.

 

Ale w tym burdelu, to dopiero pojebane czasy nastaną jak dorośnie to całe dziadostwo i się jeszcze pomiesza z afryką czy innym turkmenistanem. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekki offtop ale właśnie widziałem w mojej okolicy szwędającego się z siatami wychudzonego murzyna. Dałbym mu z 20-23 lata. Bezdomny? Przedostał się tutaj jak? 10 lat temu w tym miejscu zostałby pobity, albo i zabity. Teraz ludzie się przyglądają takim przypadkom, których jest już dużo... kurwa jak to eksploduje to będzie dopiero fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Alejandro Sosa napisał(a):

kurwa jak to eksploduje to będzie dopiero fajnie.

Świat się zmienia, tym także Polska, wiele rzeczy ,które dzieją się jest naprawdę niepokojąca, dzietność 1.3, brak zastępowalności pokoleń.

Edytowane przez Druid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Alejandro Sosa napisał(a):

Lekki offtop ale właśnie widziałem w mojej okolicy szwędającego się z siatami wychudzonego murzyna. Dałbym mu z 20-23 lata. Bezdomny? Przedostał się tutaj jak? 10 lat temu w tym miejscu zostałby pobity, albo i zabity

A za pół roku będzie się bujał z Polską karyną 😂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.