Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba najlepsza gra jaka jest tylko możliwa. Poziom trudności jest różny jak i start. Każdy będzie miał the end prędzej czy później kwestia jak wykorzysta potencjał tej gry.

 

Aplikacja w sam raz. Można sobie ją skonfigurować wedle własnego życzenia.

Nie ma to jak rozwijać własną postać.

 

Zamiast zajmować się traceniem czasu na głupoty i na rozkminanie co kto i komu to najlepiej zacząć życie traktować jak pasję i każdy dzień wykorzystywać jak grę i rozwijać tą postać jak najlepiej.

 

Ile to ja chłopaków co widzę są mistrzami w grach a nic z tego nie mają. Czemu by tak nie grać w grę zwaną życiem i traktować ją tak samo jako "odmóżdzenie".

 

Niby banalne ale głębokie bo każdy o tym zapomina. Bo fajnie sobie mieczem pomachać a nie lepiej pomachać książką, sztangą czy tam czymś innym ?

Tu nie chodzi o to aby się rozwijać, tylko....

 

Każdy o tym wie lecz zapomina, zwyczajnie o traktowaniu tej ścieżki jak gry/zabawy.

 

 

 

 

Ps: ta aplikacja faktycznie istnieje i jest fajna ;)

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Solar Taxi napisał(a):

Abstrahując od grubej manipulacji, jaką zastosowałeś choćby podpinając tę apkę pod gry 😂 🤔, myślę że dobrze by było ją przetestować na jakiś czas, głównie dla wpojenia pewnych nawyków, lepszej organizacji życia, tak żeby to weszło w krew.

Czy ja wiem czy manipulacja. Aplikacja może być grą a ta zawiera planner i wiele innych przydatnych rzeczy.

 

 

@Druid narzędzia tytanów ? Może to być ciekawa książka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.