Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę biomerskie. Jedyną zaletą jakiej się dopatrzyłem jest to , że jak w przypadku standardowych navi w odróżnieniu od apki w telefonie -  nie utrudnia to korzystania z niego podczas jazdy.🤔

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ale co chcesz osiągnąć?

U mnie sprawdza się po prostu telefon połączony przez BT "do samochodu".

Ale chyba będę jednak sobie wpinał iPada, bo lubię Yanosika a duży ekran to duży ekran. 

 

No i Yanko ma fajne radio.

Ostatnio mi się fajnie komunikaty skleiły:

- Fronczewski w dżinglu: "zanim wyruszysz w drogę..."

- navi go wyciszyła i dokończyła: "...zjedź z ronda" :D

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w obu samochodach takie urządzenia z lifetime abonamentem. Polecam z ekranem bez nawigacji: https://www.sklep.yanosik.pl/yanosik-gtr

 

Jest sobie podłączone, przyklejone i działa. Ratowało mnie wiele wiele razy. Na telefonie są reklamy, żre baterie i przede wszyatkim trzeba pamietac zeby uruchomic. Przy obecnych mandatach (za chwilę bedzie strzał w potylicę na miejscu jak będą w walce z samochodami prywatnymi globaliści to dalej eskalowac w takim tempie) takie osobne urządzenie to must have. Z resztą widać jak ich ceny rosną.

Edytowane przez Brat Przemysław
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext

Moja, Kochana Żabcia (Hyundai Getz) to mała, stara popierducha, która nie jest naszpikowana elektroniką 😎

W miastach wszędzie nią się wcisnę; do dwóch placówek dojeżdżam przez gówno drogi, więc to auto może iść na starty. 🥲

Limuzyna Toyota ze wszystkim w panelu jest "na niedzielę". 😂

 

Do Hyundai'a potrzebuję po prostu dodatkowy bajer, żeby jak najmniej obsługiwać telefon w trasie (obsługa Yanosika).

 

A że wszędzie dojeżdżam na styk czasowy, więc ciężką nogę muszę mieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat mój ma taki bez ekranu i sobie chwali.

Ja, żeby nie blokować sobie telefonu poszedłem inną drogą i ściągnąłem z aliexpress radio na androidzie - zainstalowałem w 15min i mam na osobnym ekranie Yanosika, Google maps,  Spotify, czytnik audiobooków,  zestaw głośnomówiący i cokolwiek innego sobie zainstaluję. 

Podaję tylko internet z telefonu i w drogę.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@meghan, to odpowiednik tego o czym pisałem tylko nie zastępuje radia a montowane jest na desce. 

Trochę zastanawia mnie dość niska cena, bo wersja zastępująca radio to zwykle >600pln.

Jak chcesz zewnętrzne urządzenie to wystarczy jakikolwiek telefon z androidem. Może masz jakiś starszy model w szufladzie.

Można korzystać ze zwyklego systemu lub taki ROM pod zastosowania samochodowe na pewno da się znaleźć w sieci choćby na xda developers. 

Edytowane przez bzgqdn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.