Skocz do zawartości

Kolejna drama w wydaniu myszki


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj tak sobie pogadaliśmy z kumplem, opowiadał mi o wspólnym znajomym. 

Młody chłopczyna. Młody ojciec...

Został z 2 córkami sam a mamusia poszła w tany. Jedyne co to dostał od niej SMS że już ja ba*ory nie interesują"

 

Dodam że to jedna od tych z błyskawicami :)

 

Dlaczego się tak stało? Nie wnikam. Wnikam bardziej w to że babie NIGDY, PRZENIGDY nie ufać. 

One jedno mówią drugie robią trzecie myślą a czwartego chcą. 

 

Kolejna rodzina rozbita przez głupią piz***e, skrzywdzone dzieci i oszukany facet. 

A będzie tylko gorzej bo już się na to zapowiada...

  • Like 7
  • Dzięki 1
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Iceman84PL zmienił(a) tytuł na Kolejna drama w wydaniu myszki

Kiedyś to były skrajnie patologiczne przypadku, u nas była taka co miała dzieci z różnymi chłopami, dzieci w domu a ona chodziła pić z żulami i sępiła z nimi na piwo pod biedronką. 

 

Bardzo dobrze że tak się stało, dzieci będą miały szansę wyjść na ludzi, bez kontaktu z wariatką. Powodzenia dla ojca i niech ściga maDkę za alimenty. 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rapke napisał(a):

Wczoraj tak sobie pogadaliśmy z kumplem, opowiadał mi o wspólnym znajomym. 

Młody chłopczyna. Młody ojciec ..

Został z 2 córkami sam a mamusia poszła w tany. Jedyne co to dostał od niej SMS że już ja ba*ory nie interesują"

 

Dodam że to jedna od tych z błyskawicami :)

 

dlaczego się tak stało? Nie wnikam. Wnikam bardziej w to że babie NIGDY, PRZENIGDY nie ufać. 

one jedno mówią drugie robią trzecie myślą a czwartego chcą. 

 

kolejna rodzina rozbita przez głupią piz***e, skrzywdzone dzieci i oszukany facet. 

a będzie tylko gorzej bo już się na to zapowiada...

Myślę że gość wygrał życie. 

Głupia pizda go zostawiła więc nie będzie się szarpał z nią przez następnych 10 lat.

Sąd jej przywali alimenty.

On wychowa córki lepiej niż samotna głupia matka. 

Na jego miejscu gromadził bym materiał na batalię w sądzie. 

 

Jakaś dobra kobieta go pocieszy bo jednak cześć kobiet potrafi współczuć.

 

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Gixer napisał(a):

Myślę że gość wygrał życie. 

Głupia pizda go zostawiła więc nie będzie się szarpał z nią przez następnych 10 lat.

Sąd jej przywali alimenty.

On wychowa córki lepiej niż samotna głupia matka. 

Na jego miejscu gromadził bym materiał na batalię w sądzie. 

 

 

Sek w tym ze jak juz wszyscy kopna ja w doope i wroci po latach na stare smieci to sad jej te dzieci przyklepie na pierwszej rozprawie . Choc moze sie myle ? 

Edytowane przez thyr
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te błyskawice i pandemia były po to aby dobrzy ludzie zobaczyli, że wokół nich żyją bezmyślne bioroboty. Wystarczy odpowiedni marketing i wyślą własnych rodziców do komory śmierci a potem do krematorium.

 

Dobrze się stało niech dzieci zobaczą jaki szon je urodził. Może na starość mamci podziękują odpowiednio.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Rapke said:

Jedyne co to dostał od niej SMS że już ja ba*ory nie interesują"

Stan na chwilę obecną odzwierciedlający raczej jej psychotyczne oddziaływanie burzy hormonalnej na mózg i "błyskawicę".

Za jakiś czas może jej się odwidzieć i narobi mu kłopotów. Niech kolega już załatwia co trzeba w kwestii opieki, alimentów czy tam praw rodzicielskich, póki świeże ma dowody na porzucenie dzieci. 

 

6 hours ago, Rapke said:

NIGDY, PRZENIGDY nie ufać. 

one jedno mówią drugie robią trzecie myślą a czwartego chcą. 

Można by przytoczyć powiedzenie, że "kobieta nie wie co myśli i czuje póki (ktoś jej?) tego nie powie". Owszem, trafiają się egzemplarze, samoświadome tego kim są, czego chcą, dokąd zmierzają i żadna propaganda tego nie ugryzie. Po prostu mają jakiś mentalny "rdzeń" a nie watę cukrową. Tyle, że to rzadkość, więc trafić na taki model to loteria. Tym bardziej, że kobiety od dość dawna są w medialnym procesie orki mentalu a faceci dopiero się adaptują do zmian reguł gry u kobiet. I szczerze? Czarno widzę los kobiet, które "same" sobie przecież ten los zgotują, gdy mężczyźni "dojrzeją" do zmiany paradygmatu relacji. I nie zdziwił bym się, gdyby za utworzeniem i finansowaniem tego na pozór emancypancyjnego ruchu, stali twardogłowi (a może twardojejeczni?) mizogini podszyci jakąś socjopatyczną wrogością do płci żeńskiej.

IMO obydwu płciom (nie mówiąc o pozostałych kilkudziesięciu ;)) będzie jeszcze ciężej, bo w ramach ogólnoświatowej wojny demonów, ludzie dostają na łeb indukcją inżynierii społecznej tak poważnie, że z perspektywy naszych dziadków i babć, powinni podlegać leczeniu psychiatrycznemu. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, thyr napisał(a):

Sek w tym ze jak juz wszyscy kopna ja w doope i wroci po latach na stare smieci to sad jej te dzieci przyklepie na pierwszej rozprawie . Choc moze sie myle ? 

Oby jak najpóźniej chciała wrócić, gdy córki będą już nastoletnie i sąd zacznie brać pod uwagę ich zdanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2024 o 13:05, Brat Jan napisał(a):

Oby jak najpóźniej chciała wrócić, gdy córki będą już nastoletnie i sąd zacznie brać pod uwagę ich zdanie.

Najgorzej że za lat x mogą córki zostać zobowiązane do jej utrzymywania w jakimś dps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.