Skocz do zawartości

Powitanie


pingkod96

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

 

Im dalej w las, tym bardziej uważam, że coś z Nami, Forumowiczkami, jest nie tak. 

Jaka baba dołącza do męskiego forum?! 😅

 

Baw się tu dobrze, nie przestrasz się na początku dostawania w cięgi za całą kobiecą populację. 😅

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, pingkod96 napisał(a):

Dołączam do forum jako pewnie jedna  z nielicznych kobiet.

 

Witamy.

 

Na forum mamy mnóstwo kobiet i to tych bardziej świadomych niż przeciętnych chodzących po ulicach.

Na pewno znajdziesz coś dla siebie i nawiążesz nowe znajomości.

 

Pamiętaj, że jest to męskie forum dlatego kobiety mogą udzielać się tylko w obszarze rezerwatu.

Oczywiście bądź otwarta na wiedzę, informacje, sposób bycia tutaj bo twoja kobieca natura może czasem nie wytrzymać🙂

 

Wbrew pozorom i opiniom mamy jedno z niewielu miejsc w internecie gdzie jest wolność słowa oczywiście w ramach regulaminu.

 

Udanego korzystania z forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2024 o 07:01, Brat Przemysław napisał(a):

Witam.

A napiszesz jeszcze jakie motywy Toba kierowały żeby dołączyć do forum i skąd sie o nim dowiedziałaś?

Po pierwsze, mam partnera i syna :-)  zastanawiamy się jak go wychowywać. Do tej pory znałam tylko dżentelmeński styl wychowania - mężczyzna jako głowa rodziny, żywiciel,  płacenie za randki i tak dalej.... 

Z racji na to, że świat obraca sie do góry nogami, chcę poznać punkt widzenia współczesnych mężczyzn. 

Dochodzi do tego tzw. równouprawnienie i trochę zaczynam się w tym gubić jako kobieta :-) 

Nie do konca wiem, jakie wzorce powinniśmy wpoić synowi w zakresie relacji damsko- męskich.

 

Inne cele to poznanie męskiej perspektywy, treści dotyczące związków, finansów i współżycia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.