Skocz do zawartości

Niski, stary, wyłysiały, bez grosza, a mimo to ru**ał 19-latki


Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Brat Jan napisał(a):

LSM to bardziej redpill.

 

https://www.miejski.pl/slowo-Blackpill

Wygląd, długo, długo nic, i na końcu odrobinę M i S

Dlatego LMS - jak litery w skrócie i jak zaznaczyłem wcześniej Look > Money > Status. W tej kolejności. Wygląd zawsze jest na pierwszym miejscu, jak Cię widzą Tak cię piszą, ale nie oznacza to tego, że jest to jedynym co się liczy, po prostu stoi na miejscu pierwszym i ważniejszym niż kasa i status. Jak ktoś nie wygląda może skupić się na pozostałych dwóch, zależy też od kobiety czy jej wieku na co dokładnie będzie ona kłaść większy nacisk. W tych czasach gdy kobieta szuka stałego dopływu $$$$ to będzie zwracać uwagę na M, jeśli będzie szukać ruchacza to wiadomo. Facet nie miał L, ale stworzył taką fikcję nt Kasy i Statusu, że laskom odbierało rozum. Swoją drogą chciałbym zobaczyć typa w akcji, musiał mieć naprawdę nieźle gadane xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat.

 

Swego czasu handlowałem w internecie, zasada była taka: im coś tańsze tym klienci gorsi, milion zdjęć, pisanie wiadomości zamiast zadzwonić i wiedzieć za 5 minut wszystko itd.

Dodatkowo, jako expat obcujący z innymi, widzę negatywną cechę naszego narodu - przy małych rzeczach Polacy są nieufni, skrupulatni, wszędzie węszą postęp. Miałem taką sytuację, iż ktoś chciał zdjęcie mojego dowodu zanim przeleje mi 10zł za jakieś gówno!

 

A jak jest z dużymi, sprawami; polityka, kredyt, wybory życiowe, wybór partnera?

No cóż... Kredyt we frankach!? Huraaa bierzemy, a później: łoszukoli! Zmiennie stopy procentowe, WIBOR? Noo myśmy wybroli se kalwalerge ładno. Wybory? Te same partie skurwieli. Kasa z OFE, holocaust Polaków w latach 2020-2022? Cicho szaaaa. Cipa? MOJE CIAŁO MOJA SPRAWA KURWAAAAAAA!!!!!!!!

 

Pod tym względem jest to bardzo negatywna cecha narodu Polskiego, im coś tańsze, bardziej błache tym więcej zachodu, przy aucie za tysiąc euro chodzą, szukają czy nie łoszukoł na starym gracie.

W poważnych sprawach - 0 rozeznania, edukacji, skrupulatności, doedukowania się w temacie. Ile rodziców w Polsce ma jakąkolwiek książkę o rozwoju dziecka, człowieka, psychologii? A ile ma jakieś kolorowe gówna dla kobiet zwłaszcza?

 

Więc myślę, że gdyby ktoś chciał im sprzedać super torebkę albo perfumy za 30zł to by przegoniły oszusta, a tu w takie gówna wierzą, co jest wodą na młyn osób o psychopatycznych cechach, bez oporów i kręgosłupa moralnego.

  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.