Skocz do zawartości

Co byście zrobili?


Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno wróciłem do pracy po poważnym wypadku, w sekretariacie jest nowa sekretarka, jak mnie widzi ciągle uśmiechnięta, sama zagaduje. Moja panna odpierd*lała trochę ostatnio, sam nie wiem czy coś robić w stronę tej sekretarki, jest mi obojętna ale mimo wszystko ewidentnie zarywa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa obojętna, jasne xD gdyby tak było to tematu by nie było. Chcesz sobie zracjonalizowac zdradę, bo kobieta odpierdala? Może lepiej chłopie ochłoń i nie bądź podatny na sterowanie sobą, bo pani miła. Gdybyś był wolny to rozumiem, a tak to zrobi się kwas w domu i w pracy, czy ty naprawdę tego chcesz?  

  • Like 6
  • Dzięki 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Scorsky napisał(a):

Niedawno wróciłem do pracy po poważnym wypadku, w sekretariacie jest nowa sekretarka, jak mnie widzi ciągle uśmiechnięta, sama zagaduje. 

No panie , karma daje karma zabiera . Ewidetnie szukasz problemow w pracy .Ledwo sie wylizales i juz kozaczysz 😂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslisz, ze taki komandos jestes bo akurat do ciebie sie usmiecha?😁

 

Ona sie usmiecha do wszystkich bo to biurwa jest czytaj k....wa co za paczke fajek wypnie sie kazdemu. Jej stan umyslu nie umie zyc inaczej. 

 

Moja rada. Wez tak z 20 metrow rozpedu, dobrze sie rozpedz tak na pelnym gazie i pierdolnij glowa w mur to moze oprzytomniejesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to sobie lubią spierdzielić życie ;)

W pracy się nie bzyka, zwłaszcza jak jesteś w związku. Trzymaj się od tego chłopie z daleka, dobrze radzę. Jak jest dobrze, to jest dobrze, a później zazwyczaj jest syf. 

Sam niedawno przechodziłem podobny temat jak mi moja podwładna dopaminkę do wrzenia zaczęła doprowadzać. Zacząłem mieć durne myśli ale zebrałem się w sobie pierdolnąłem baranka w ścianę i oprzytomniałem 

 

Edytowane przez Arghor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.