Skocz do zawartości

Spira - witam serdecznie


Spira

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Poczułem, że muszę się tutaj zarejestrować i zacząć się dzielić z wami swoimi felietonami - wkrótce założę tutaj bloga i zacznę umieszczać moje felietony. Będę pisał głównie o snach, kulturze, kobietach i refleksjach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest moje, ale póki co to tylko trzymam domenę, prawdziwy przełom dopiero nastanie gdy będę miał więcej czasu. Póki co będę tylko pisać. Umiem bardzo dobrze php, z resztą ta strona stoi na moim CMSie. Niestety nie mam czasu aby wprowadzić wszystkie swoje pomysły w życie. Póki co to forum ma wyłączność na moje teksty, nie będę one nigdzie indziej publikowane (no poza stroną matczyną oczywiście) i myślę, że to się raczej nie zmieni, bo tutaj zostaną one przyjęte w najgorszym wypadku neutralnie, a jakbym je wrzucał gdzie indziej to bym tylko czas tracił. 

 

Tutaj komuś może się to przydać i może mu pomóc utwierdzić się w swojej drodze, że czyni dobrze. 

Edytowane przez Spira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu po przejściach? Po prostu kiedyś chyba słyszałem, albo czytałem, że aby stare wzorce którymi atakuje nas świat nie wygrały z "naszymi" wzorcami reakcji to ciągle musimy te "nasze" wzorce w sobie odświeżać i umacniać się z nich. Ja to robię głównie dla siebie, bo gdy coś piszę to to utrwalam i wnika to do we mnie dogłębnie, a że to tekst, a technika dała nam internet - to się nimi dzielę w imię przykazania Marka. 

 

Drugą sprawą dlaczego postanowiłem je tutaj publikować jest mój perfekcjonizm. Ja swoją stronę zmieniam ciągle i zamiast pisać to... programuje w PHP! Więc postanowiłem wykorzystać wasz gotowy skrypt, napisać z 50-100 felietonów i gdy już będą gotowe to je stąd usunę (albo zostawię, kwestia otwarta) i zrobię zajebistą stronę. Ja nie szukam chwały, popularności itd, bo znam jej cenę. Ja po prostu pokazuje, że można żyć inaczej. Tak samo z resztą jak Marek. 

Edytowane przez Spira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.