Skocz do zawartości

Kolejne rozstanie 6,5 letni związek.


wujoo30

Rekomendowane odpowiedzi

Jezu nie chodzi mi  o upaść czy coś po prostu dla mnie kobieta zeby byla seksowna musi mieć wiecej ciala. Nie jakaś 200 kg bo z taka nawet sie bzykac nie można ale tak 120 i koniecznie ladna buzia i oczy. Dlatego tak tu jecze i smece. Bo mialem ideał. Mój ideał. Sa specjalne kanaly dla poznawania takich dziewczyn. Moja tez tam poznalem. I mialem farta bo sliczna i blisko. A teraz albo rozwodka albo 500 km .I dlatego myślę czy wogole da sie to uratować...

Edytowane przez wujoo30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieszaki są zajebiste. Chcesz grubą, daj kontakt na priv, podeślę Ci którąś z pejsbuka. Mam taką jedną z UK co wydzwania do mnie po 20 razy, może stówy nie ma, ale osiem dych na pewno. Jedyny minus 32 lata, no i spory przebieg prawdopodobnie. Przylatuje w sierpniu do PL i chce mnie koniecznie zobaczyć, pójdziesz za mnie. Pasi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 dych to za malo to raz dwa że za stara trzy że spory przebieg dlatego tak nie moge przezyc. Tamta miala lat 24 dziewica, i była blisko a nie mieszkała w UK. Jeszcze mi codzi jeden pomysl po głowie ale nie bede juz tu pisa; bo uznacie mnie  za czubka. z tej bezsilnosci to wszystko. Co ide to taka 100 kg + idzie z jakim s typem wiekszosc jest zajetych. Ja naprawde sobie nie zartuje naprawde lubie takie laski i mnie podniecaja. chude nie. ta co  sie z nia spotkalem 2 dni temu byla podobna do mojej eks.  Jedyny minus to mniejszy biust i niższa. No i 270 km odleglosci a nie 80. Ale moge se darować. w lutym byla  zabujana a  teraz chce sie kolegować...z deszczu pod rynne

Edytowane przez wujoo30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie panowie jeżeli laska nie ma ładnej buzi, ladnych oczu to mnie nie interesuje . J anajpierw na to patrze.  I  naprawde wolę takie co mają 120 kg i ladna buzie  i oczy niż takie co maja 80. Moja eks miala ok 140 kg, ale naprawde ladna buzie i umiala  wszytsko zrobić w domu. To tz sie liczy. I z melanzu przywiozla i ugotowala. Do tanca i do ruzanca dziewucha. W dodatku moj ero9tyczny ideal. Teraz rozumiecie dlaczego tak szaleje za nią ?? J abym naprawde sobie odpuscil. Poznal inną . Ale nic nie wychodzi, takich lasek jest mało....

Edytowane przez wujoo30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta co Ci ją podeślę twierdzi, że ma branie, ale nie mój typ zupełnie. Po prostu ja lubię chude, ekstremalnie chude za to z dużym tyłkiem i biustem. Nastawiasz się na nie, a jeszcze laski nie widziałeś. Walni Ci głębokie na pierwszym spotkaniu i moment zapomnisz o Ex. Wstawiłbym fotę, ale to będzie przegięcie. :D Poza tym jak osiem dych za mało, to zawsze możesz ją podtuczyć, ona się od lutego odchudza pode mnie, więc huk wie, może już z 60 waży. W każdym razie potencjał jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak sobie daruję.......chyba sobie kupie jakieś nowe auto na pocieszenie  ate 2 sprzedam w diably.....moż ejakieś BMW Cabrio, naprawde chcialbym mieć znowu śliczna duża dziewczyne.... ktora nie ma problemu żeby jechać do Mc Donalds na kolacje a nie żre  salate i misiu z agruba jestem, oszalec idzie od takiego jeczenia raz taka mialem dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAakiej jak odzyskać moją eks. czy jest to wogole możliwe. Jak sie zachowywać. I nie pyta,m tym razem debilnych ksiażek tylko Was. O to jak poznać nowa kobiete to nie pytam bo wiem . Pytam tylko jak odzyskać moją eks....Dodam tylko ze pzred tym calym zerwaniem gdy jeszcze bylismy razem to zaczela gledzic o jakimś ,,otwartym zwiazku;'' że chce mieć i mnie  i zobaczyć jak to jest z jakimś innym typem , ja sie wkurzylem to  gadala że to żarty ale jej nie wierze. Pewnie myslala  nze bedzie miec wolna reke. a jak do niej pisze ze nie jestem debilem i nie lubie jak sie mnie w karola robi to sie zarzeka że nikogo nie ma ...Zarzuca mi że nie czula tej ,bliskosci emocjonalnej w zwiazku''. a sama gadala ze ma praktyki itp

Edytowane przez wujoo30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na razie nie placze nie jecze o powrot zajmuje sie sobą. Gram twardego ale w rzeczywistosci bardzo boli. I dlatego wygaduje sie tutaj wam Braciom. Co mam zrobić zeby ona znowu we mnie zobaczyla faceta ? Ja wiem że opn wtedy byla gowniara 18 letnia jaks ie poznaliśmy i już jej BMW imponowalo samo z siebie ale co teraz, gdy ma 24. Mam zostac super panem mecenasem ? Czy wrzucic foty z inna na fejsa zeby poczula ze traci . Inna poznac naprawde nie problem dla mnie ale kocham tamtą , w koncu to 6,5 roku

Edytowane przez wujoo30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wujoo30 napisał:

I dlatego mnie nurtuje dlaczego sie rozstala

 

bo z Tobą miała:

1 godzinę temu, wujoo30 napisał:

ze mna miala wszystko. wyjazdy hotele prezenty kolacje

 

a emocje dawałeś ?

 

 

doczytałem :

.Zarzuca mi że nie czula tej ,bliskosci emocjonalnej w zwiazku''

 

i wszystko jasne

musisz się zmienić, zmienić swoje podejście do niej

 

 

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wujoo30 napisał:

Chujowo nie jest mam kase , prace pasję ale brakuje miłości rozumiecie. Nawet jak bym mial 2.000.000 na koncie dalej bedzie mi brakować kochanej kobiety, spolnych nocy, wspolnych wyjazdow, starania sie o nią itp. Laske jakas zapoznac problemu nie mam problemem jest że kazda przyrownuje do eks. a samoocena faktycznie mi spadla. Bo niestety jak sie idzie na chodniku i widzi zakochane pary trzymajace sie za reke i czlowiek pomysli że mial tak niedawno to szlak trafia. a co do studiów to jestem po Uniwerku Łódzkim a nie jakims lazarskim. Ale mnie wkurwia  nawet na tej obronie to że ludzie sie bronili i wesele na nich czekało a na mnie co ? Pusty dom i nic wiecej. A inne plany były. Co mam sie ożenic z jakas chuda szkapą ktora mnie nawet nie podnieca ? Zresztą moja eks zarzucila mi że dla mnie liczylem sie tylko ja ja i ja, i kasa nic wiecej. Dzis wiem że miala racje . Stracilem ją przez wlasny imbecylizm. Mam fajne samochody lubie podrożować, jesc w knajpach, widac ze radze sobie jakoś w życiu a mimo to ona zwiala. dlaczego ??? :/

 

Normalnie zawiało od Częstochowy :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może być tak zjebany facet?

 

Niby ogarnia, ma dwa dobre samochody, mgr.prawa, dobrą pracę na TIR-ach, + laweta. Miał swoją niunię 100kg+, każdy to co lubi. Nie składny jest, nie wiarygodny.

Nawet udawał wstawionego, @Tarnawa, był bardziej wiarygodny w tym temacie.

Nie kupuję gościa sorry, ale nie trzyma się kupy.

 

 

Normalnie zawiało od Częstochowy :)

Coś w tym jest!<_<

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to prawda wszystko !!! co mam wyslac skan dyplomu ??? Teraz gadam z laską  z fejsa znam ja troche  już  ztego samego miasta  co moja eks..tez lubi auta i podroze samotne jak ja.....czuje ze moglbym przy taiej o tej mojej zapomnieć w  cholere  ale to  za wysoka liga .....Laska nie waży 100 + tylko 70 ale jest śliczna z buzi oczu...i ta pasja. Niestety za wysoka liga dla mnie. Ona tez jest wolna. Ale co...Albo trafiam na takie albo na placzliwe diotki misiu srysiu pysiu....i dlatego jestem skazany na eks...albo na samotność io do konca życia walenie kapucyna. Jestem po %%% wiec jestem szczery do bólu

Edytowane przez wujoo30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków dymi tym razem... Oj dymi...

 

Przepraszam, ale na drugiej stronie wymiękłem...

 

Zastanawiam się, czy Kolega ma tak naturalnie czy doskonale podpuszcza nas...

 

 

A wracając do tematu:

 

Skoro Kolega wujoo30 tak płacze przez cztery strony, to sam będąc panną 100+ mimo wszystko uciekałbym gdzie pieprz rośnie... Masakra Kolego, masakra...

 

Ale cóż, każdego z nas kiedyś kopnęło w taki sposób i nic innego nie zostaje przeczekać. Temat świeży, Kolega pisze, że 6,5 roku ze sobą, więc zapewne pierwszy poważny przypadek w jego życiu... Zostaje nam tylko czekać i patrzeć co czas ukaże.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf zaraz się sprawdzi.

 

@wujoo30 skan dyplomu niepotrzebny, odpowiedz mi na te pytania:

 

Dobra to jest proste kilka pytań do naszego nowego kolegi.

 

Ponoć czytasz "Kobietopedię".

 

1 Od Jakiego zdania zaczyna się 63 strona ?

 

 

Teraz pytania z dziedziny:

 

2 Na jakich zasadach następowało przeniesienie własności w starożytnym Rzymie przed kodyfikacją justyniańską i czym różni się to od przeniesienia własności we współczesnym prawie polskim?

 

3 Jakie wyróżniamy przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.