Skocz do zawartości

Witajcie Panowie


TheoS

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiłem się tutaj przypadkiem, kim jestem? Usidlonym samcem alfa w wieku około 3X. Niegdyś ten zły, któremu kontakty z kobietami przychodziły nader łatwo, ten którego pragnęły i do którego lgnęły. Teraz naprawiony, grzeczny, dobry mąż, tej jednej, czy jedynej i na zawsze? Czas pokaże! Jestem jednak dobrej myśli. Doświadczeń za plecami sporo, sytuacji, dziwnych momentów jak i opowiastek zapewne się też trochę znajdzie. Zatem witajcie Bracia, Panowie, Mężczyźni, Dżentelmeni, Źli chłopcy i Biali rycerze. Chętnie rozejrzę się po Waszym świecie, być może czegoś się od Was nauczę i być może Wy czegoś ode mnie.
 

Edytowane przez Stylishh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Stylishh said:

Pojawiłem się tutaj przypadkiem, kim jestem? Usidlonym samcem alfa w wieku około 3X. Niegdyś ten zły, któremu kontakty z kobietami przychodziły nader łatwo, ten którego pragnęły i do którego lgnęły. Teraz naprawiony, grzeczny, dobry mąż, tej jednej, czy jedynej i na zawsze? Czas pokaże! Jestem jednak dobrej myśli. Doświadczeń za plecami sporo, sytuacji, dziwnych momentów jak i opowiastek zapewne się też trochę znajdzie. Zatem witajcie Bracia, Panowie, Mężczyźni, Dżentelmeni, Źli chłopcy i Biali rycerze. Chętnie rozejrzę się po Waszym świecie, być może czegoś się od Was nauczę i być może Wy czegoś ode mnie.
 

"Naj­bar­dziej dzi­wacznym ze wszys­tkich zboczeń sek­sual­nych jest zachowanie wstrzemięźliwości" - Rémy de Gourmont

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zmienił(a) tytuł na Witajcie Panowie
  • Mosze Red zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.