Skocz do zawartości

Jestem przerażony srajfonem


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Marku sprawdzić czy na pewno masz Siri wyłączone to raz a dwa na gwarancje dać albo "puścić go od nowa".
Tam masz opcje wyczyść iPhone czy coś takiego.
Dlaczego kupowałeś na Morele a nie w oficialnym iSpocie ?
U mnie 6s+ od 9 miesięcy i kur*a cokolwiek bym z nim nie robił... no ni chuja ten telefon wad nie posiada. Kupowałem w iSpocie_ pan powiedział że cokolwiek, nawet najmniejsza pierdoła się przytrafi to od razu do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra dzisiaj. Pierdolona technologia. Kiedys czlowiek noga musial guziki naciskac, zeby zadzwonic albo przejsc przez 10 okienek zeby sms wyslac, co najebanemu krzyzowalo czesto plany a dzisiaj wystarczy jednym okiem mrugnac do telefonu a ten juz zdjecia kutasa wysyla do kobiet w ksiazce tel.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego myślałem już o powrocie do Nokii 6310i. 

Z jednej strony szacun za prawilność i jako takie bezpieczeństwo ale z drugiej strony...

Ja tak praktycznie teraz komputer włączam tylko po to żeby film zmontować. A tak to wszystko robię z poziomu telefonu. Mail, zdjęcia, dokumenty, przelewy... cos za cos:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej mało możliwe żeby siri dzwoniła, jeśli było włączone głosowe uruchamianie siri to trzeba powiedzieć dokładnie "Hey Siri"... i ona w tym czasie odpowiada że zadzwoni  i chyba pyta o potwierdzenie. Handoff działa jak urządzenia są w tej samej sieci wifi... to moim zdaniem odpada nawet jakby ktoś wczeseniej miał ten telefon to jest potrzebna konfiguracja i sparowanie urządzeń kodem.  Być może ktoś się włamał, jakiś haker...może za dużo mówisz o pewnej nacji ;) albo to kwestia operatora, bardzo dziwna sprawa... szperałem po necie i paru ludzi miało podobne problemy ale uwaga także z samsungami. Może jacyś chińscy hakerzy w ten sposób się trenują ;D

Wydaje mi się, że możesz zadzwonić na infolinie apple polska bo masz gwarancję  http://www.apple.com/pl/contact/   tylko przygotuj numer seryjny, trza wejść w ustawienia > ogólne i tam będzie niżej napisany. Pan po prostu musi sprawdzić czy jeszcze masz gwarancję.  W najgorszym wypadku można spróbować zresetować iphone do fabrycznych ustawień https://support.apple.com/pl-pl/HT201252   potem zostaje reklamacja...i może wymienią Ci go na inny model.

Edytowane przez Mistrzunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dzwonienia i odbierania SMS'ów z banku to jest nokia E52. Mam jeszcze parę sztuk. Nówek zapakowanych w folię nigdy nie używanych. Wszystkie inne androjeby i srajfony to gówna do zabawy i do tego, aby służby wiedziały gdzie jestem, kogo lubię ruchać i w jaki sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grzenio napisał:

Do dzwonienia i odbierania SMS'ów z banku to jest nokia E52. Mam jeszcze parę sztuk. Nówek zapakowanych w folię nigdy nie używanych. Wszystkie inne androjeby i srajfony to gówna do zabawy i do tego, aby służby wiedziały gdzie jestem, kogo lubię ruchać i w jaki sposób.

 

Nie byłby taki pewny, czytałem tam różne teorie "spiskowe" o ich różnych systemach do inwigilacji z możliwości podsłuchiwania rozmów i czytania smsów, nie potrzeba smartfona.... tylko nie wiem czy każde służby to mają czy tylko te od światowych mocarstw ;) tak czy owak z każdym rokiem coraz gorzej.. ;/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mistrzunio Pewnie masz rację. Jednak zarówno moc obliczeniowa jak i funkcjonalność E52 w porównaniu do dowolnego terminala z androjebem lub srajfona to przepaść. Podatność E52 realizowana jest na poziomie operatora. Jakbym dzisiaj dostał aktualizacje oprogramowania w E52 od operatora, to bym się kurwa zdziwił. Nawet jak po włączeniu nówki dostaje aktualizacje (tak tak!) to i tak nie wchodzi, bo klucze SSL są przeterminowane. Hahahahahahahahahahaha. A do androjeba? Jakaś służba coś potrzebuje? No to heja! Generujemy dziurę, robimy wrzutę czegoś i już.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.