Skocz do zawartości

Słabość czy Miłość


Rekomendowane odpowiedzi

@giorgio Dzięki za rady ,zrozumiałem jaki byłem głupi i jak dałem się w to wciągnąć , płacz też był wymuszony u niej na pewno :D Wiecie co może czasami byłem głupi  i łatwowierny  ,ale mam kolege co jest w związku i który uważa kobiete za jakieś bóstwo ,lata cały czas koło niej , na piwo z kumplami to chciał wziąć ją ... :D ale chyba jemu to pasuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bawarka chyba większość z nas była głupia i łatwowierna, a ja to już w ogóle byłem skrajnym przypadkiem. Nigdy więcej nie daj się poniżać żadnej kobiecie. Jesteś w dobrym miejscu. A jakby kiedyś przyszło Ci do głowy znowu rycerzykować to przyjedziemy z chłopakami i skopiemy Ci dupsko :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei nowy kolega jest zagubiony, ale ten temat jest tak sztampowy, ze na samym forum jest tu z kilkadziesiat takich historii. Wszystko to samo, kazdy schemat. Potrzebuje czasu, bylo za idealnie, wybacz mi bo chce wrocic, sprobujmy jeszcze raz... Do wyrzygania. Przepraszam, ale naprawde wystarczy spedzic 10min na forum, zeby znalezc podobne tematy w dziale "Moja historia"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko tak masz rację, juz nawet nie chce się rzygać to moim rzygą chce się rzygać....

 

Ale tak jak pisałem wczesniej taka osoba czuje się wyjątkowa, ta samica jest wyjątkową i ciepłą osobą. Nie wierze ze tak nie miałeś. Cala sytuacja jest wyjątkową... I my tu bierzemy typka i podajemy bardzo gorzką pigułkę... Co oni z tym zrobią? nie wiadomo, może produkuję się dla trolla? Nie wiadomo...

 

W życiu prywatnym rozkrecilem nie jeden bigos zaprawiony kurwami...

Jeżeli mogę pomóc młodzieży to będę to robił ile mi czasu i siły starczy tak tu siebie widzę... Nie mam zajebistej elokwencji i nie umiem pisac, ale ile mogę to pomoce...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze tak mialem. Raz sie spotykalem z laska, ktora zwyczajnie sie kurwila i zdradzala swojego narzeczonego. I usprawiedliwialem ja przed soba na wszelkie mozliwe sposoby. Innym razem biegalem za jedna laska co mnie traktowala jak zabawke i szmate.

Ale tu sie burdel robi - ktos przychodzi, rejestruje sie i od razu wali temat nr 8324 o tym samym. Rozumiem - czasami sytuacja jest inna i wyjatkowa. Ale ta u autora jest wrecz jak z pierwszej strony podrecznika. Nie ma tam zadnego elementu, ktory wprowadzalby do rownania nowa zmienna nad ktora wartaloby sie zastanowic.

@Bawarka poczytaj dzial "Moja historia". Zobaczysz, ze facetow z takim problemem bylo dziesiatki tylko tutaj. Kazdy tak mial. Ja tez.

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam od siebie jeszcze tylko to ze zwracając się do typa, w jego temacie, wydaje mi się że to lepiej DOTRZE, oczywiście z zaleceniem przeczytania innych topików.

 

Może to będzie taki pierwszy krok, sygnalizacja na przyszłość aby trochę samemu poszukać odpowiedzi...

 

Inaczej zrobi się tu to co na PUA - jesteś kolejnym przegrywem, weź się w garść a jak nie to wypierdalaj bo jesteśmy zmęczeni wasza nie wiedzą!!! Ja tego tu nie chce....

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bawarka Szczerze? I tak sobie z nią życia nie ułożysz. Wrzuć sobie z dziewczynami na luz. Czytaj forum, zwłaszcza o mindsecie, zapoznaj się z Kobietopedią. Rób hajs, dbaj o status społeczny, rozgryź kobiece schematy. To co masz teraz to jest jak pierd. Czytaj, notuj, analizuj i wcielaj w życie, a zaczną się ciekawe dziać ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.05.2017 o 20:59, Tomko napisał:

Ale tu sie burdel robi - ktos przychodzi, rejestruje sie i od razu wali temat nr 8324 o tym samym.
 

 

Fakt , ostatnio się czuje na tym forum jak we wsiowym kościele po przyjeździe PKSu hura bura w ciul narodu i to najczęściej z zerowym dorobkiem szukającego natychmiastowej pomocy w jego "wyjątkowej" sytuacji. 

Edytowane przez jaro670
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.