Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Brat Jan

Użytkownik
 • Zawartość

  2377
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Brat Jan w Rankingu w dniu 22 Maj 2016

Brat Jan posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

1299 Świetna

O Brat Jan

 • Tytuł
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  San Escobar

Ostatnie wizyty

1735 wyświetleń profilu
 1. Kubek ciepłej kawy

  Świetnie w tym temacie są ukazane sposoby "weryfikacji" czym, kim jesteśmy dla danej kobiety. Warto je stosować, aby przesiewać błyszczące kamyki w poszukiwaniu samorodka
 2. Kubek ciepłej kawy

  To nie kwestia "bolca na boku" lecz ogólnie samca który laskę rajcuje i nawet gdy dostanie od niego przysłowiowe "gówno" to dla niej będzie "coś". Przeciwny przykład podałeś na sobie post wyżej i choćbyś dawał szczere złoto to najwyżej zostaniesz "bankomatem" bez szacunku i uczucia od niej. Rozkręć w kobiecie "zwierzęce emocje".
 3. W polskim Sejmie zapalono chanukową lampę

  Katolickie są ponieważ znacząca większość obywateli tego państwa tą religię wyznaje ok 86% Wg Twojego argumentu @Mosze Red rząd powinien obchodzić wszystkie najważniejsze święta wyznaniowych mniejszości lub związków zarejestrowanych w PL.
 4. https://gwiazdy.wp.pl/zespol-decpitated-zwolniony-z-aresztu-wstawil-sie-za-nimi-dominik-tarczynski-6197888013957249a "W poniedziałek adowkaci członków zespołu złożyli wniosek o zwolnienie ich z aresztu. Dodatkowo załączono list napisany przez Dominika Tarczyńskiego, polityka Prawa i Sprawiedliwości, który według jednego z obrońców, Steve'a Grahama, pomógł w wydaniu pozytywnej decyzji. Kaucja została ustalona na 100 tys. dolarów. Obrona powołała się też na zeznania Andy'ego Marsha, członka Thy Art is Murder, innego zespołu, który grał tego samego dnia w Spokane, co Decapitated. Marsh powiedział, że widział kobietę na przedzie sceny, w obszarze powszechnie określanym jako "mosh pit", gdzie energicznie tańczyła. "Zgodnie z dokumentacją sądową uderzała rękami i ciałem o metalową barykadę, która znajdowała się między publicznością a sceną" - zeznał artysta. Kobieta powiedziała policji, że siniaki są efektem ataku ze strony muzyków. Twierdziła, że obijała się o ścianę i lustro, kiedy doszło do gwałtu. Zespół ma stanąć przed sądem 16 stycznia 2018 r." PiS ma aż takie chody w USA teraz? Ciekawe kto wpłacił kaucję.
 5. smażone + jaja po całodziennej głodówce? smażone + słodkie mieszanka różności Mam "delikatny" żołądek i taki zestaw na wyposzczony do 15-stej organizm byłby dla mnie również szkodliwy.
 6. Nie, będzie dla niej zbyt nudny. Ale gdyby miał dobrą bajerę, perspektywy zawodowe, nie typowe hobby, coś co by ją zainteresowało to można próbować.
 7. Brać ją? V6, automat, LPG, nic nie puka nic nie stuka.

  Pełna faktura, czy podana cena to już brutto?
 8. Ojciec chrzestny x2

  @Carl93m Nie da się zakomunikować przez osoby trzecie, że nie widzisz się ponownie w roli chrzestnego?
 9. Kolega żony

  "Widzę, żeś zabujana w koledze po uszy, nawet kawę mu robisz w swoim kubku, który dostałaś ode mnie" powiedziane zwykłym głosem, bez nerwów.
 10. Martin Schulz: Federalna Europa do 2025

  No przecież to co jest obecnie to tylko początek integracji. Wielu wieszczy upadek UE, ale już gdzieś pisałem, może odpadnie kilka państw, ale cała reszta zacznie się ściślej integrować. Głównie ci co mają już euro. Uniknie się w ten sposób jednego z powodu wojen światowych, braku "przestrzeni życiowej" dla pewnego narodu.
 11. Zginął Antyterrorysta [i]

  Jaka jest Twoja teoria, przypuszczenia?
 12. Atom był "modny" w XX wieku, przypuszczam, że obecnie postęp w wojskowości poszedł do przodu.
 13. Zagadka na dziś: ładna czy brzydka?

  @Ksanti Pokazałeś swoje zdjęcie przodem, pokaż z profilu. Pani lekarka ma u mnie 10 oceniając z pozycji "na pieska" Jej 2-ga fotka to chyba z pracy, więc fryzura nie jest tip-top
 14. Zakończył się Irak, pora rozruszać nową wojenkę.
 15. @Cortazar Pierwsze słyszę o tych uszach. Skąd taka diagnoza?
×