Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Brat Jan

Użytkownik
 • Zawartość

  1822
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Brat Jan w Rankingu w dniu 22 Maj 2016

Brat Jan posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

830 Świetna

O Brat Jan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  San Escobar

Ostatnie wizyty

1043 wyświetleń profilu
 1. @marek76 Czy oni mają dzieci?
 2. A szamani podrywu nie są celebrytami. Swoją drogą dziwne, że żaden nie poszedł w popularność jako łatwy sposób na podryw.
 3. @lola123 Nie sądzisz, że prawo powinno zabraniać tak krytycznych wpisów pod adresem kobiet jakie są na tym forum?
 4. @marek76 Jak powyżej inni napisali zmień siebie, bo nawet gdy zrobisz to co chcesz to roczek, dwa z Tobą i ona będzie podobną "suką" jak Twoja obecna. Umiesz zarządzać firmami, pora nauczyć się zarządzać kobietami, a to forum Ci w tym pomoże. Gdy już wystarczająco ogarniesz siebie wtedy możesz się zastanawiać nad zmianą baby.
 5. Z mojego doświadczenia żona może da w pierwszych latach ale jedynie gdy to dobrze rozegrasz. Jako że jesteś z zamożnej rodziny jest duża szansa, że "omota Cię hiena" i skubnie na alimenty na siebie i dzieci. Hiena to ta co pisała o 10min seksie. Gdyby jednak było ok to potem będą cieszyć dzieci, ich wychowanie, wprowadzanie w dorosłe życie, przekazywanie wiedzy. Żona zazwyczaj się zapuści, szczególnie po dzieciach, emocje jej opadną. zestarzeje dużo szybciej niż Ty(dlatego lepiej brać dużo młodszą)
 6. Jak to się stało, że "dziewica" nie zaszła w ciążę? Czy po "przedziurawieniu" widziałeś krew"? Jak już ją puścisz to daj namiary
 7. Nie licz, że ze statystyczną babą będziesz na takie tematy dyskutował, od tego są koledzy, przyjaciele, wspólne hobby.
 8. Za dużo od baby wymagałeś. Dostęp do cipki był? Lody robiła, żarcie i sprzątanie było? Jeżeli tak to jest to max czego od statystycznej baby wymagać się powinno
 9. @Strozol No więc albo nie masz wiedzy z tego forum albo nie myślisz górną głową tylko dolną Jej fagas ma kredyt czyli ciężko stoją z hajsem, Ty jako jej szef zapewne mógłbyś jakoś na to wpłynąć, np żeby zarabiała więcej lub za sponsorować prywatnie Nie zadeklarowałeś tego na spotkaniu więc nie dostałeś cipki...
 10. A się napaliłem na te gadżety Po przeczytaniu kilku opinii: termometr dopiero dobrze wskazuje po zdjęciu z ręki i odczekaniu 5-10 minut. wysokościomierz ma czasem odchylenia +-50m zależy od aktualnego ciśnienia.
 11. Przypomniało mi się o takiej jednej, jeszcze ładnej loszce, siedzi w UK na utrzymaniu gościa który ściąga długi. Pytając jej bliskich jaką on pracę wykonuje: jest komornikiem
 12. Jako że temat w dziale gadżety to chciałem zapytać o zegarki z nietypowymi dodatkowymi funkcjami typu np. termometr, czymś czym można by zaskoczyć. Wyświetlacz czasu mamy w autach, w komórkach więc zegarek obecnie to: 1) droga biżuteria, 2) do użytku sportowego 3) gadżet z nietypowymi funkcjami. Co sądzicie o tym 3 przeznaczeniu zegarka? Jakieś typy?
 13. Masz górny mózg to się teraz domyśl o co jej chodziło
 14. Czyżbyś trafiał tylko na takie które potrzebowały jedynie emocji? A może wyczuwały, że jesteś zbyt "skąpy" i nie ugrają od Ciebie "wartości materialnych", nie za sponsorujesz.
 15. Słuszna uwaga! Chyba już pisałem kiedyś, że miałem kumpla który jeszcze się uczył. Rwał ładne laski mimo, że brzydki, z rozszczepem wargi, nie wysoki. Fajny, towarzyski, dawał laskom emocje. Ale teraz przypomniałem sobie, że nie tylko. On miał dobrze płatne tzw praktyki zawodowe. Jeździł do Wa-wy na stadion na zakupy. Nie widziałem tego osobiście, ale przypuszczam, że oprócz emocji i towarzystwa on je sponsorował.