Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Brat Jan

Użytkownik
 • Zawartość

  1603
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Brat Jan w Rankingu w dniu 22 Maj 2016

Brat Jan posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

716 Świetna

O Brat Jan

 • Tytuł
  Starszy chorąży
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  San Escobar

Ostatnie wizyty

827 wyświetleń profilu
 1. Jakie kierunki, kto z was będzie więcej zarabiał? Czy poznaliście swoje ciała, czy chociaż bawiła się Twoim ptakiem aż do spustu? Czyi rodzice mają pomóc? Czy bierzesz pod uwagę intercyzę? Jak układa się relacja jej rodziców między sobą, czy jej matka jest otyła lub zrzędzi? Czy w jej rodzinie bliższej lub dalszej są rozwodnicy?
 2. Jakaś bujda lub reklama. "anonimowość, jestem do niedzieli w Trójmieście" Jak ona chce się dowiedzieć chwilę po sexie czy jest zapłodniona? Chyba, że wypłata dopiero po faktycznym ustaleniu zapłodnienia, ale wtedy bardziej poda o alimenty niż zapłaci
 3. @Karamba masz określoną porę na ten posiłek czy jak czas pozwoli?
 4. Akurat ja to lubię oczywiście w sytuacji ze stałą partnerką, a nie nowo poznaną.
 5. @jaro670 bo uzależnia?, więc koncerny wpadły na pomysł dosładzania wszystkiego, widziałem już na etykiecie wędlin wchodził w skład cukier.
 6. @Stulejman Wspaniały gdybyś ruszył z dietą omawianą przez @Subiektywny-ego w temacie o yohimbinie do tej pory już miałbyś z 6-8kg mniej bez żadnych ćwiczeń i głodówek. Ale do tego trzeba samozaparcia. Ja sobie troszkę poluzowałem po 3-cim tygodniu (pyszna szarlotka z jabłkami, innym razem stres i 2 czekolady zniknęły stoję na 6kg ubytku, ale również nie tyję (nie mam efektu jojo).
 7. Czy realne zagrożenie: http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/co-to-jest-niebieski-wieloryb-pierwsze-przypadki-morderczej-gry-w-woj-lubelskim,n,1000196224.html
 8. Ciekawe czy da się samą głowę z rozumem podtrzymywać przy życiu w oczekiwaniu na rozwój technologii
 9. Tablet Manta nie widzi modemu więc próbowałem go rootować, Kingo Root przez PC-ta dochodzi do 7% i każe się kontaktować z serwisem. Framaroot bezpośrednio z Androida również nie daje rady. System przywrócony do ustawień fabrycznych oraz zaznaczone debugowanie i pozwolenie na instalację "z nie znanych źródeł". Modem Huawei E3372h z Play. Chyba najsensowniej będzie zmienić modem metodą prób na obsługiwany przez tą kompilację Androida? Lubię to
 10. Napomknij o intercyzie to sama ucieknie, ale gdyby została to b. dobry znak do kontynuowania znajomości. Emocjonalnie ją wspieraj, ale finansowo niech zacznie sobie radzić. Co w sytuacji gdybyś został czasowo wyłączony z życia zawodowego jakąś chorobą? Na leczenie starczy, ale kto pokryje koszty życia i wynajmu?
 11. @Barhar Czy coś się zmieniło u Ciebie? Mam ten sam problem, baba nie chce ani rozdzielności majątkowej, ani rozwodu. Nie zdradza, mówi że kocha, ale tego od nie nie odczuwam, do tego wkurwia. Świadków na trwały rozkład pożycia nie dam rady zrobić. Zadowoliłbym się nawet samą rozdzielnością gdyby się dało łatwiej przeprowadzić.
 12. @androja zaklep sobie tą kasę od rodziców i skup się na zarabianiu, odkładaj. Za ileś lat zakupisz sobie własne.
 13. @androja Kto ma być w papierach do tego mieszkania i w jakim procencie? Kasa: 50% twoi starzy, 25% jej starzy i 25% kto? Rozumiem, że mieszkanie zostanie zakupione przed ślubem?
 14. Jedyne co można zrobić do zdążyć spierdolić przed, bo już w trakcie to szanse powodzenia ucieczki spadają.
 15. @HORACIOU5 Mi chodziło jedynie o zwrot z Twojego postu, że baby lecą na alfa- bad boy'a po lepsze geny. Moim zdaniem raczej po emocje, a geny dostają "w prezencie". Do tego polemizowałbym nad tym czy te geny "lepsze" i pod jakim względem. Typowym betą panienka się nie zainteresuje bo nie da tyle emocji dlatego, że jest ukierunkowany na inne cele bardziej logiczne, kształcenie się, praca, hobby. Nie rozumie działania bab i później zostaje zmanipulowany jako provider nie swojego dziecka oraz w dużej mierze zostaje ojcem następnych już swoich dzieci. Ja piszę o sytuacji gdzie młoda leci do alfy, a później z dzieciakiem do bety-providera, Ty o odwrotnej, że najpierw wychodzi za betę, a gdy nie uzyskuje emocji szuka na boku alfy z którym ma dziecko. Twój schemat jest częściej stosowany.