Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Brat Jan

Użytkownik
 • Zawartość

  1535
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Brat Jan wygrał w dniu 22 Maj 2016

Brat Jan posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

678 Świetna

O Brat Jan

 • Tytuł
  Starszy chorąży
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  San Escobar

Ostatnie wizyty

752 wyświetleń profilu
 1. U mnie to na razie nie działa, raczej jestem bardziej skupiony niż przed dietą. Mam wrażenie jakby jelita sterowały mózgiem "jesteś tym co jesz"? Inaczej patrzę i odbieram wiele spraw. Za to zdecydowanie mniej siły oraz szybsze męczenie się. Jutro kończę I etap. Moje spostrzeżenie to stare wędliny w sklepach Wcześniej zakupy robiłem w lokalnej masarni i leżało tydzień w lodówce, ale nie mają drobiu w ofercie. "Sklepowe" te z kurczaka zalecane do diety max 2 dni świeżości. Aż mi obrzydziło i śniadanie bazuję na jajkach + "kanapki" z szynką, ale wieprzową, rzadziej z kurczakiem. Żona przechodzi samą siebie, upiekła aż 2 rodzaje ciasta, chyba 1-wszy raz w życiu. Akurat zachciało jej się wtedy gdy jestem na diecie. Czysty przypadek, kurka wodna
 2. Wypisujecie konkretne upodobania u konkretnej samicy to też staje się nudne bo ileż można "odgrywać" to samo. Mieliście takie które chciały perwersyjnych różnorodności?
 3. Często "życie" daje sygnały, że idziemy w złym kierunku. Dobrze, że to dostrzegłeś!
 4. No ale ktoś tą emigrację robi w sposób zorganizowany, bo dlaczego np UE nie może sprowadzać np z Filipin, j. angielski powszechny, kultura łacińska. Lub z A. Łacińskiej na południe Europy?
 5. @Krzysiek1991 Uważasz, że "to" jest lepsze od obecnego feminizmu? No nie mów, że ci z RPA byli na równi inteligentni i wykształceni co Europejczycy.
 6. Tym razem Strasburg: http://www.lex.pl/czytaj/-/artykul/strasburg-kara-dozywocia-tylko-dla-doroslych-mezczyzn-to-nie-dyskryminacja?utm_source=facebook.com&utm_medium=social&utm_campaign=artykul&utm_term=strasburg-kara-dozywocia-tylko-dla-doroslych-mezczyzn-to-nie-dyskrym "Europejski Trybunał Praw Człowieka wyrokiem Wielkiej Izby z 24 stycznia uznał, iż ograniczenie możliwości wymierzenia kary dożywotniego pozbawienia wolności wyłącznie do dorosłych mężczyzn, z wyłączeniem kobiet, sprawców młodocianych i sprawców powyżej 65 roku życia, nie stanowiło naruszenia zakazu dyskryminacji i prawa do wolności osobistej." A tym czasem: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,21366706,media-nazwaly-ja-lodowa-zabojczynia-jest-tak-grozna-ze-przenosza.html " Zabójczyni jest tak niebezpieczna, że w najbliższym czasie zostanie przetransferowana z więzienia dla kobiet do specjalnej placówki, w której do tej pory więziono wyłącznie mężczyzn."
 7. Pragnę zauważyć, że podobne konsekwencje mogą się zdarzyć u "zwykłych" lasek, które za dużo się puszczały, szczególnie bywające zagranicą z jakimś zakażonym "brudasem" z 3-ego świata.
 8. @Krzysiek1991 więcej "niezależnych" kobiet to więcej wolnych zadbanych kobiet do ruchania. Dla wolnego mężczyzny to duży plus.
 9. Następny, oni chyba nie są nauczeni jeździć po tak wąskich drogach http://www.rmf24.pl/goraca-linia/wasze-fakty/news-miroslawiec-wypadek-z-udzialem-lawety-wiozacej-amerykanski-c,nId,2357916#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
 10. @Pyrrusweź nam tu napisz do czego ona ci-po-trzebna? Jakie miałeś i masz korzyści z tej znajomości?
 11. Nagradzam czułością, zainteresowaniem i poświęcaniem jej większej odrobiny swego czasu. Nagradzanie materialne uważam za nieodpowiednie.
 12. Ło kurwa Ale sobie "konfesjonał" znalazła. Ty myślisz, że taka kurewka obdarzy cię jakimiś uczuciami? Ktoś publicznie ją zwyzywa w odwecie nakręci ciebie żebyś bronił jej "dobrego imienia". Skończysz na ławie sądowej lub w szpitalu.
 13. To raczej było na początku przemian pokomunistycznych, teraz to duże pieniądze raczej są pod ciężką kratką ściekową i trzeba mieć pomysł i czasem znajomości żeby je stamtąd wydostać.
 14. Ta 1-wsza parła na dzidzi bo wiadomo, a ta druga to zapewne, żeby się "dobrze rokujący" sponsor nie oddalił w siną dal Ale obecnie nie powinni narzekać PIS dał po 500 PLN.