Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Brat Jan

Użytkownik
 • Zawartość

  1735
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Brat Jan w Rankingu w dniu 22 Maj 2016

Brat Jan posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

791 Świetna

O Brat Jan

 • Tytuł
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  San Escobar

Ostatnie wizyty

966 wyświetleń profilu
 1. Oczepiny na weselach. " pierwotnie były rytualnym przejściem z grona panien do grupy społecznej mężatek, uwidocznionym w wymianie panieńskiego wianka na małżeński czepek. Wstąpienie w związek małżeński było końcem okresu panieństwa" https://www.slawoslaw.pl/postrzyzyny-i-zapleciny/
 2. Napisałbym pierwszy, ale nie pytał czy jej się podobało.
 3. 2 wojny światowe, komunizm, faszyzm, od 200lat zatruwanie środowiska na ogromną skalę, "holokaust" Indian i Aborygenów, eksploatacja planety prowadząca do wymierania gatunków...
 4. W całej tej sytuacji jest pułapka bo nie wiadomo kto na nas czyha oraz czy nie zostaniemy przypadkowo zaatakowani podczas własnej zaplanowanej agresji. Więc chyba rozsądniej byłoby zastosować wszelkie formy obrony, najlepszy to jak wspomniał @MichaelLevitt wyjechać z tego kraju.
 5. Gdyby nawet rodziło się więcej to jeszcze trzeba zatrzymać ich w kraju gdy dorosną. Bo będą jedynie tanią siłą roboczą dla Europy zach.
 6. Widać jak na dłoni, że chciała sprawdzić czy dasz się manipulować seksem, czy można Cię urobić do własnych potrzeb umiejętnie sterując "dawaniem dupy". Może odmówiłeś zbyt ostro, ale widać poskutkowało.
 7. O szalony @Rnex-cie samca alfy się nie bałeś i mu sprośną fraszką na forumie doyebałeś Robi się kącik poetycki @Glux teraz zaprezentuj rymem swoją odpowiedź i nie bierz tego na poważnie, sam zacząłeś z tym najwyższym SMV...
 8. Jeden mały skromny tatuaż ok, może z ciekawości zrobiony, może żeby się komuś przypodobać. Tak samo z kolczykowaniem w innym miejscu niż ucho, może co najwyżej jakaś biżuteria w okolicy pępka. Ale co za dużo to nie zdrowo.
 9. A może je to "kręci"? Za gwałt owszem, ale bronić przed agresywną babą nawet nie można? Jak taka zobaczy bierność to dopiero będzie miała pole do popisów, aż kiedyś któryś facet nie wytrzyma i zrobi jej poważne bubu.
 10. Fantazja 10 latki... http://www.dziennikwschodni.pl/bilgoraj/kierowca-busa-masturbowal-sie-podczas-jazdy-eksperyment-procesowy-wyjawil-prawde,n,1000199309.html " 45-letni kierowca pasażerskiego busa, który miał masturbować się prowadząc auto, został uniewinniony. Eksperyment procesowy udowodnił, że dziewczynka, która miała widzieć to zdarzenie ma wybujałą wyobraźnię. " "10-latka podróżowała z babcią. Po powrocie do domu powiedziała jej, że kierowca masturbował się w trakcie jazdy. Kobieta zawiadomiła śledczych, a Prokuratura Rejonowa w Biłgoraju przedstawiła Marianowi G. zarzut dotyczący onanizowania się prezentując przy tym małoletniej poniżej 15. roku życia wykonywanie czynności seksualnej. Za ten czyn groziło mężczyźnie trzech lat więzienia. Kierowca nigdy nie przyznał się do winy. Jego niewinność potwierdził właśnie eksperyment procesowy. – Biegli mieli wykazać, czy z miejsca, które w busie zajmowała dziewczynka możliwe jest zaobserwowanie tego, że kierowca pojazdu się masturbuje – tłumaczyła nam jesienią Anetta Wlezień, wiceprezes Sądu Rejonowego w Biłgoraju. Okazało się, że nie jest to możliwe. Dlatego sąd zdecydował o zakończeniu postępowania"
 11. Co się zamartwiasz obcą babą, ja podobny trik zrobiłem z żoną...to dopiero kłopot.
 12. Gdzie jest granica między zwykłym bliskim koleżeństwem, a tym "friendzone"?
 13. Więc nie na darmo nazywają go "necrofil"
 14. A czy gdy idziesz do lekarki czy dentystki to zastanawiasz się, że ona przyjmuje ludzi starych, obleśnych i w dodatku chorych i też ich często maca po ciele?
 15. Czy rozstaw uchwytów ma jakieś znaczenie? 3 uchwytowe: 20cm, 60cm, 110 cm lub 25cm, 50cm, 110 cm