Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Brat Jan

Użytkownik
 • Zawartość

  1430
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Brat Jan wygrał w dniu 22 Maj 2016

Brat Jan posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

628 Świetna

O Brat Jan

 • Tytuł
  Chorąży
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

680 wyświetleń profilu
 1. Coś/ktoś ją do tej pracy mocno ciągnie, żeby stawiać wyżej niż opiekę nad własnym dzieckiem.
 2. Gratis nie dałem, ale zakupiłem drobne "fanty". Jakoś nie mam przekonania do zbieraczy puszkowych.
 3. @Mosze Red @wroński Właśnie chodziło mi o uniknięcie publicznych dyskusji i nieporozumień, jako przykład podam @GluX i jego kandydaturę na moda, został odrzucony i koniec sprawy. Nie było zamieszania i dyskusji na temat powodów. Jaki jest sens podawać publicznie powód banowania, przez to rodzą się tylko plotki i insynuacje, podawać tylko czy perm czy czasowy. Oraz do kiedy ktoś dostał urlop jeżeli był to czasowy, bo czasem ktoś się o coś kogoś zapyta na forum, a tu brak odpowiedzi, jest "na urlopie" i nie wiadomo kiedy wróci
 4. 1) Z racji pozwolenia "nadzorczyni" @SLV pisać poza rezerwatem może dostosować regulamin zezwalający "zasłużonym" kobietom pisać w dziale weterana? 2) Z racji ostatniej gównoburzy zrobić zapis w regulaminie, że " starsi moderatorzy i Admin" mają prawo zbanować bez podawania przyczyn.
 5. A co powiesz o Fort? (nie mylić z marką samochodów) Ostatnio robiłem mieszankę cappucino magnezowe + neska rozpuszczalna + imbir + cukier i w termos bo w terenie działałem.
 6. @Samiec:) Zanim coś doradzę. Jak doszło do rozstania? Kto kogo rzucił?
 7. Przy obecnym stanie wiedzy dodałbym: "i potrafiący zapewnić jej "odpowiednie emocje", bo jeżeli będzie posucha to samiec zostanie zubożony o alimenty na dzieci, podział majątku przy rozwodzie i ewentualne alimenty na małżonkę".
 8. Daj sobie trochę czasu, zmiany jeżeli zachodzą to zachodzą powoli. Pokaż, że nie robi na Tobie wrażenia ta jej "depresja", że radzisz sobie z dziećmi i domem sam. Pokaż że jesteś głową tego domu z solidnym kręgosłupem psychicznym i baba nie wyprowadzi Cię z równowagi. Zgłoś pow. posty do scalenia!!!
 9. @Artem Chyba raczej miss Warszawy.
 10. Weźcie dzieci już dorośnijcie. Na forum jest dość sprecyzowany regulamin i każdy pisząc zobowiązał się go przestrzegać. Nie może być taki burdel jak w prawdziwym życiu jest obecne omijanie prawa, że "tygrys przeskoczy, wąż się prześliźnie a barany zostaną za płotem". Dopóki forum było w okresie "niemowlęcym" jakoś to uszło, ale obecnie jeżeli ma być na poziomie trzeba trzymać dyscyplinę bo się zrobi burdel. Sprawy służbowe i organizacyjne powinno się omawiać na wydzielonej zamkniętej części, a ws propagowania na forum treści kontrowersyjnych z danym użytkownikiem na priv. W firmach kadra kierownicza nie omawia spraw w obecności podległych pracowników i nie pyta ich o zdanie. Niby traktujemy się jak "bracia", ale hierarchia jest i co jest omawiane na "wyższym szczeblu" niech tam pozostanie.
 11. Jak to było? Gdzie 2 Polaków tam 3 opinie i kilka kłótni...
 12. To ja mogę dodać, że w czasach kawalerskich idę sobie z laską niby jakaś tam para z nas miała być, mijamy gościa a ona głową za nim i taka podekscytowana. Zgodzę się z @DOHC, statystycznie baby gdyby nie "poprawiacze urody" nie byłyby ładniejsze od samców, wystarczy obiektywnie poobserwować nie skupiając się na preferencjach seksualnych, czyli tym, że pociągają nas ładne baby. @Waginator co takiego miał ten samiec, wygląd, jakieś wyróżniające zachowanie?
 13. @marios27 a może da się go chociaż uświadomić ws intercyzy?
 14. Motywują do czego? Czy zaliczanie loszek jest the best w kręgu osób których aktualnie się obracasz?