Skocz do zawartości

Zakola


Matiz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam braci mam problem od pewnego czasu walczę z zakolami stosowałem już dx2 (1 opak) . Aktualnie stosuje lokson 2% i nie widzę poprawy . Więc pytam was co najlepszego możecie mi polecić lub czy ktoś może potwierdzić że ten loxon jest najlepszy jak to się mówi . Przypominam że to chodzi tylko o zakola 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinuj. Też próbowałem z tym walczyć. Też kupowałem różnego rodzaju szampony, wcierki i inne bzdety, aż w końcu się wkurfiłem i dałem sobie z tym spokój. To jest genetyczne i nic z tym nie zrobisz. Nie wywalaj kasy w błoto. Polecam jeść produkty bogate w witaminy grupy B, cynk i żelazo. To pomoże zachować zdrowe, lśniące włosy.

W reklamach pokazują ludzi którzy po jednym myciu danym produktem mają bujną, gęstą fryzurę, to bzdura, nie daj się nabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieraj na przeszczep najlepiej. Innego wyjścia nie ma. Wcześniej czy później i tak Ci pójdzie na całą głowę. Duża to suma jest, ale warto. Jest motywacja.

Ja mogę Ci polecić zimne prysznice, NOFAP i minoxidil. Przy propecii maleje DHT, a przy tym psuje się twoja gospodarka hormonalna, a tego byś nie chciał zapewne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, zuckerfrei napisał:

Panowie z łysieniem nie walczymy, golimy głowę. Było już wiele razy.

Dokładnie. Walka z zakolami to walka z wiatrakami. Pamiętam jak sam się spinałem i stosowałem te wszystkie wcierki i inne specyfiki. Od dwóch lat golę się na "stathama" i nigdy nie czułem się lepiej. Obcinaj się na krótko a nie pożałujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim trzeba iść do dermatologa. Sam DX i Loxon 2 nie dadzą rady.

Ja stosuję od 3 lat zestaw: 

- rano Loxon 2

- tabletka Nezyr w ciagu dnia

- wieczór Loxon 5 albo Alopecia 5 (to nowa pozycja, tańszy zamiennik loxona)

 

Z pewnoscią zatrzymałem łysienie, a mam takie stadium, że problem jest tylko ze skroniami. Tył w porządku, nie ma gniazdka. Przy dobrym uczesaniu zakola są mało widoczne. Póki co jest dobrze, hormony współpracują, badania robione regularnie. Za jakiś rok, dwa będę się zastanawiał, co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Laxman napisał:

Z pewnoscią zatrzymałem łysienie

Z pewnością Ci się zdaje :) Zakola dość długo się produkują, a widząc się co dzień w lustrze ciężko wychwycić mały progres.No ale nie zamierzam nikogo na siłę przekonywać, już słyszałem nie raz jak koledzy potrafili się okłamywać, wmawiając sobie zatrzymanie łysienia...

Tych szmaciarzy od DX i tym podobnego ścierwa to powinni wszyscy zrobieni w ciula pozwać do sądu.Kit jaki wciskają w reklamach jest wręcz niepojęty.

Edytowane przez Jebak Leśny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakola nie są złe. Popatrzcie na młodego Kukiza czy np Jude Low'a. Sam bym chciał mieć zakola, kiedyś miałem a teraz jestem łysy. Wole być łysy niż mieć przeszczepione włosy. Bycie łysym jest męskie, przeszczep jest babski. Nie zachowuj się jak baba, jesteś taki jak cię natura stworzyła.

 

Przeszczep włosów u mężczyzn to jak powiększanie cycków u kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.