Skocz do zawartości

Lewacka logika - i śmieszno i straszno


lupele

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając pejsbooka natrafiłem na arcyciekawą dyskusję dwóch panów z kręgów lewacko-skłotowo-postępowych z normalną babką. Prestekstem było wrzucenie przez jednegon z tych cymbałów fotki prezentującej zdjęcia facetów z feministycznymi postulatami. Wyszła z tego taka oto dyskusja:

 

LewackaLogika.jpg-

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jak często mówi WCzc JKM, za Kisielem-''socjalizm to ustrój bohatersko rozwiązujący problemy nieznane w żadnym innym ustroju''. Te pasożyty rozważają teorie genderowe, gdy Polska boryka się z gigantycznym zadłużeniem. Jakie to jest bezczelne-ludzie nie mają pracy, a kopaczki ględzą o przemocy ws. kobiet-mają ludzi za debili, i mają rację-demokracja to ochlokracja. Mówi się, że lud wybiera na swój obraz i podobieństwo-ludu nie interesują deficyty-patrzę na kopacz czy piechocińskiego-i potwierdzam-głębia troski o Polskę wyraża się w ich przenikliwym spojrzeniu. Zawsze jak słyszę o łamaniu praw kobiet-przypominam o tym, jaki procent sędziów w sądach rodzinnych to kobiety i ilu mężczyzn dostaje opiekę nad dzieckim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 Zawsze jak słyszę o łamaniu praw kobiet-przypominam o tym, jaki procent sędziów w sądach rodzinnych to kobiety i ilu mężczyzn dostaje opiekę nad dzieckim.

 

- a co mają zrobić w SRIO parytety?  :lol:  to by było dopiero lewackie, Adriano to jest tak jak w medycynie wiele kobiet zostaje pediatrami a mało kardiologami czy neurochirurgami z dwóch powodów 

 

1. tak jest łatwiej

2. nie nadają się

 

A pretensje trzeba mieć do tych co im nominacje sędziowskie dali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi-sęk w tym, że nie przyznaje się dziecka sprawiedliwie, tylko w większości kobietom-więc mam pretensje o niesprawiedliwość, może jest ich tak dużo bo nie mają oporów przed babraniem się w ludzkich problemach i jednostronnym wyrokowaniem? Jak dla mnie niech w składach będzie 100%, ale niech nadreprezentacja nie rzutuje na jakość orzekania.

 

Parytety to czysta komuna-kiedyś były punkty za wiejskie pochodzenie. Można zrozumieć, że parytety obowiązują np. w urzedach państwowych, ale że rządzący socjaliści nakazują prywatnym firmom, by w zarządach zasiadały baby z samego faktu braku mrówkojada między nogami? I później jedna z drugą się mądrzy, jak o polityce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fikcyjnej ponieważ nigdy jej nie zaznały, żeby zaznać dominacji samca (co jest mokrym snem większości kobiet) to trzeba być kobietą a nie wyglądać jak typowa feministyczna paszczura z nadwagą , tlenionym łbem i sianem w nim. Brzydkie, nieatrakcyjne babska chcą uczyć te atrakcyjne jak mają żyć, to taka typowa babska spierdolina.

 

To samo masz jak np. młoda laska spotyka się ze starszym sporo facetem, od razu stare brzydkie kwoki potępiają. Mechanizm ten sam.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imigranci powodem napięć w Europie. Policja otwiera ogień do manifestujących lewaków.

W sobotnie popołudnie organizacje lewackie wyszły na ulice w Szwajcarii. Manifestowali przeciwko zbyt małemu zaangażowaniu w przyjmowanie imigrantów. Policja rozpędziła tłum używając broni gładkolufowej.

 

http://niezalezna.pl/70624-imigranci-powodem-napiec-w-europie-policja-otwiera-ogien-do-manifestujacych-lewakow-wideo

 

Jakoś mnie nie dziwi, tam, gdzie ludzie decydują i odpowiadają za swoje decyzje, tam tępi się lewackie urojenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..) Ale swoją drogą Szwajcaria ma pensję minimalną i zasiłki bardzo wysokie.

Płaca minimalna w Szwajcarii nie jest określona. Najniższe stawki wskazane są tylko w niektórych zbiorowych układach pracy. Więcej szczegółowych informacji na temat zarobków znajdziesz na stronie  Federalnego Urzędu Statystycznego Szwajcarii. http://www.bfs.admin.ch/bfs/portal/en/index/themen/03/04.html

 

Zasiłek dla bezrobotnych. Wszyscy pracownicy zatrudnieni w Szwajcarii, którzy nie osiągnęli jeszcze wieku emerytalnego są obowiązkowo ubezpieczeni od ryzyka bezrobocia w tzw. kasach bezrobocia (do wyboru). Składka ubezpieczenia na wypadek bezrobocia (Arbeitslosenversicherung - AC) jest podzielona między pracodawcą a pracownikiem.

 

Tego się u nas nie mówi, że zasiłek nie dostajesz, bo rząd tak mówi, tylko, że ubezpieczasz się od tego, że nie będziesz mógł pracować. A nawet, wiesz ile tego zasiłku będzie - zależnie od składki.

To chyba, w porządku sytuacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy pracuje w Szwajcarii, opowiadał mi jak tam wygląda sytuacja gdy np. masz uraz, tracisz zdrowie - dwa lata jego syn dostawał pełną pensję, mógł zmieniać i testować różne pracę żeby wybrać sobie taką, jaka mu najbardziej pasuje. Oczywiście full leczenie na koszt państwa. To co mi mówił, to że pensje są bardzo wysokie - nie daj boże żeby biznesmen jej nie wypłacił.

 

A u nas jak się pochorowałem? Nędza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak "na koszt państwa", co najwyżej na koszt podatnika  ;) . W Szwajcarii po prostu wykorzystuje się pewne mechanizmy rynkowe, zamiast ustawowej płacy minimalnej na cały kraj (co tworzy bezrobocie w mniejszych miastach) minimalne wynagrodzenie na podstawie porozumień zbiorowych pomiędzy pracodawcami i pracownikami w poszczególnych branżach, zamiast zasiłku dla bezrobotnych ubezpieczenie od ryzyka bezrobocia w kasach bezrobocia itd. To jeden z niewielu w miarę normalnych krajów w Europie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie ekscytujcie sie tak Szwajcaria - bogactwo tego kraju i socjal wynika glownie z tego ze podpierdolili depozyty po zydach puszczonych kominem przez niemcow a takze ze wspolpracy z tymi niemcami....

 

Co do obrazka z rozmowy - slicznie zidentyfikowaliscie lewaka - ale nie rozumiem dlaczego mu zarzucacie ze chce aby kobiety byly rowne mezczyznom? O ile jest to rownosc wedlug prawa to wlasnie tak powinno byc! Nie dostrzegacie rowniez ze babiszon juz sie polapal ze feminizm jest zly bo odbiera kobietom przywileje - ochrone mezczyzn i ich prace na rzecz kobiet? To dlatego babiszon sie odwraca od feminizmu - teskni za tradycjonalizmem i ginocentryzmem ktory pomimo ze nadal jest potezny to jednak slabnie! Ogarnijcie sie panowie! Kobiety nie zasluguja na zadne przywileje, czas zeby wziely sie do roboty i ostro pchaly ten wozek zwany swiatem - miejsca pracy w kopalniach, kanalach sciekowych, elektrowniach jadrowych, hutach, na budowach czekaja na panie - niech tez maja szanse doznac tych wszystkich zwiazanych z tymi pracami urazow i smierci. Zobaczymy jak wowczas zmienia sie statystyki dotyczace roznic w 'srednim czasie zycia plci meskiej i damskiej'....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równość wobec prawa, tego właśnie brakuje. Jest wiele grup społecznych uprzywilejowanych. Żeby daleko nie szukać, politycy, kobiety- zresztą przykłady można mnożyć.

 

Dałem te dwie grupy, ponieważ mają coraz szerszy zakres "kompetencji" i coraz więcej przywilejów, natomiast zakres ich odpowiedzialności nie zmienia się. 

 

Politycy mają swoją "odpowiedzialność polityczną" (usuną go z partii w najgorszym razie, pójdzie do innej i znów do sejmu) i historyczną (źle będą o nim pisać jak wykorkuje :lol: ).

 

Odpowiedzialności karnej dla nich w naszym kraju praktycznie brak, trybunał stanu to też fikcja. 

 

Kobiety natomiast są traktowane w sposób ulgowy w sprawach karnych, za te same przestępstwa 3x częściej otrzymują wyroki w zawieszeniu (tysiąc wymówek, to on mnie zmusił, ja muszę opiekować się dziećmi, jak sędzią jest facet to ja bardzo żałuję + łezki w oczkach), a wyroki więzienia jeśli zapadają są statystycznie krótsze o 40% niż te w przypadku przestępstw popełnionych przez mężczyzn

 

Kobiety są traktowane w sposób uprzywilejowany przez sądy rodzinne.  

 

Świat staje na głowie i bardzo duża w tym "zasługa" tzw. myśli lewicowej. Lewica zawsze wprowadza mechanizmy, które z czasem wypaczają funkcjonowanie społeczeństwa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie ekscytujcie sie tak Szwajcaria - bogactwo tego kraju i socjal wynika glownie z tego ze podpierdolili depozyty po zydach puszczonych kominem przez niemcow a takze ze wspolpracy z tymi niemcami

 

To mit, Szwajcaria była jednym z najbogatszych krajów świata jeszcze nawet przed wybuchem I wojny światowej.

 

 

A coś w temacie: Gdzie czerwonych sześć tam nie ma co jeść  :D

 

comment_omsfM9fuaWpl6KEEY42hOYr7G5mdcZ0R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równość wobec prawa, tego właśnie brakuje. Jest wiele grup społecznych uprzywilejowanych. Żeby daleko nie szukać, politycy, kobiety- zresztą przykłady można mnożyć.

 

Dałem te dwie grupy, ponieważ mają coraz szerszy zakres "kompetencji" i coraz więcej przywilejów, natomiast zakres ich odpowiedzialności nie zmienia się. 

 

Politycy mają swoją "odpowiedzialność polityczną" (usuną go z partii w najgorszym razie, pójdzie do innej i znów do sejmu) i historyczną (źle będą o nim pisać jak wykorkuje :lol: ).

 

Odpowiedzialności karnej dla nich w naszym kraju praktycznie brak, trybunał stanu to też fikcja. 

 

Kobiety natomiast są traktowane w sposób ulgowy w sprawach karnych, za te same przestępstwa 3x częściej otrzymują wyroki w zawieszeniu (tysiąc wymówek, to on mnie zmusił, ja muszę opiekować się dziećmi, jak sędzią jest facet to ja bardzo żałuję + łezki w oczkach), a wyroki więzienia jeśli zapadają są statystycznie krótsze o 40% niż te w przypadku przestępstw popełnionych przez mężczyzn

 

Kobiety są traktowane w sposób uprzywilejowany przez sądy rodzinne.  

 

Świat staje na głowie i bardzo duża w tym "zasługa" tzw. myśli lewicowej. Lewica zawsze wprowadza mechanizmy, które z czasem wypaczają funkcjonowanie społeczeństwa.

 

Dodaj do tego grupy, które korzystając z przywilejów / "społecznego zaufania" nagminnie łamią prawo ciągnąc z tego rozmaite korzyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wybaczenie, ale muszę wklić obszerne fragmenty:

http://niezalezna.pl/72509-burza-po-wpisie-nt-wygranej-agnieszki-radwanskiej

 

 

Burza po wpisie nt. wygranej Agnieszki Radwańskiej

Czy Partia Razem kazałaby zapłacić Agnieszce Radwańskiej 75 proc. podatku od jej wygranej w Singapurze? Przypomnijmy, że Radwańska za zwycięstwo w tym turnieju otrzymała 2 mln dolarów. Dyskusję wywołał na Twitterze ekonomista Robert Gwiazdowski.

 Wpis Gwiazdowskiego:

 

144640237610904572509.jpg

 

 

144640237610904672509.jpg

 

144640237610904772509.jpg

144640237610904872509.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko że efekt byłby taki, wprowadzenia takiego podatku iż wszyscy wysoko opłacani sportowcy przenieśli by się do innych krajów dostając obywatelstwo "od ręki". Szczerze 75% od powyżej 500k ... sam bym tu wszystko wyprzedał i wypierdolił w podskokach za ocean.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 light version

 

500 000 (32%) - 160 000 podatku

 

4 500 000 (75%) - 3 375 000 podatku

 

łącznie 3 535 000 czyli zostało 1 465 000 zł dla płatnika....

 

 

2 na pełnej kurwie

 

5 000 000 (75%) - 3 750 000 podatku czyli zostało 1 250 000 dla płatnika.....

 

W mojej skromnej opinii czy z 5 baniek zostało by 1,465 melona czy 1,25 melona był bym tak samo wyruchany w dupę bez gumy.

 

Więc niech lewackie ścierwa idą się jebać, a konkretniej niech znajdą uczciwą pracę (taką prawdziwą) i zaczną zarabiać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.