Skocz do zawartości

Lewacka logika - i śmieszno i straszno


lupele

Rekomendowane odpowiedzi

Za panem Gniazdowskim:

Określony przez lewackie wypociny poziom 500 k zł pani Radwańska osiągnęła już dawno w tym roku.

I tak, oto, cała wygrana 2 mln dolarów ~ 7,2 mln PLN objęto by podatkiem 75 %.

Takie skromne "zaproszenie" dla Polonii, która się dorobiła na obczyźnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaliby biedacy, nikt by nie inwestował.

 

Lewak nie pojmie, że tylko bogaty może dać pracę.

 

Nie jestem bogaty, ale też mogę ci dać pracę. Jestem przekonany, że nie poczujesz się dotknięty kiedy ci nie zapłacę. Wolontariat to piękna sprawa, niektóre jednostki mają tego całą stronę w CV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem bogaty, ale też mogę ci dać pracę. Jestem przekonany, że nie poczujesz się dotknięty kiedy ci nie zapłacę. Wolontariat to piękna sprawa, niektóre jednostki mają tego całą stronę w CV.

 Dziękuję, że potwierdzasz moją tezę, że pracę dają bogaci.

Piszesz, że nie jesteś bogaty, ale za wykonaną usługę(pracę) mi nie zapłacisz.

To nie jest wtedy praca, tylko oszustwo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A propos.

Zaczynam często podstawiać za słowo "społeczna", słowo "złodziejska":

społeczna>>złodziejska.

Fajne rzeczy wychodzą:

- sprawiedliwość społeczna

- pomoc społeczna

- opieka społeczna

- ośrodek pomocy społecznej

- nauki społeczne

- społeczna funkcja państwa i rządu

Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Edytowane przez kootas
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, efekt taki że wszyscy bogaci pakują walizki i jadą do krajów gdzie jest wolność gospodarcza i proste przepisy (zresztą większość już tak zrobiła). I nie ma już kogo łupić.

 

Poprawka jest kogo łupić, biednych też można, jak się kilku/ kilkunastu biedaków złoży to jak jeden bogacz, na sutą dietę dla posła albo odprawę w spółce skarbu państwa starczy.

 

Wina i tak będzie po stronie złych bogatych, bo ci źli bogaci wyprowadzili cały majątek z kraju, który przecież nie był ich tylko się należał "społeczeństwu". :lol:

 

Może przyszedł kurwa czas żeby uczyć dzieci od przedszkola kilku prostych zasad takich jak "nie pracujesz to nie jesz", "nie zainwestujesz to się nie wzbogacisz". "nie będziesz oszczędzał to w przypadku zdarzeń losowych będziesz miał ciężko" itp.....

 

Zamiast tego uczy się różnych głupot, jedna strona uczy źle pojętej tolerancji, druga strona robi indoktrynację religijną.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji polecam każdemu przeczytać książkę "Ekonomia w jednej lekcji" autorstwa Henry'ego Hazlitta. W prosty i zrozumiały sposób obala największe ekonomiczne mity rozpowszechnianego przez wszelkiej maści socjalistów, keynesistów, zwolenników państwowego interwencjonizmu, państwa opiekuńczego itd.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c79fbbbd1e72.jpg

 

A teraz pomyślcie, że takie osoby mają prawa wyborcze i wcale takich kobiet nie jest mało

sam znam ze 2 które mają takie roszczeniowe postawy względem byłego męża i państwa.

 

Pewnie z połowa rozwódek to nieroby żerujące na państwie opiekuńczym i byłym mężu.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszym ustroju pseudodemokratycznym nie ma znaczenia czy mają prawa wyborcze. Nawet jeśli w referendum, przeszła by taka głupota, to i tak wynik referendum został by zmielony w sejmie i trafił do kosza. Władza bierze za dużo w łapę od biznesu żeby pozwolić na to aby lud uszczuplił koryto. Taki paradoks naszego śmiesznego ustroju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.