Skocz do zawartości

Jak Żydzi tępili i tępią Polskę


Waflo

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno chazarzy którzy przyjeli talmud. Do rodowitych żydów, czyli palestyńczyków nie mam nic... A ta synagoge szatana trzeba likwidowac na kazdym kroku...

Bo nie maja wyższych uczuc, gardza nami, traktuja jak zwierzeta...

Nienawidze ich bza talmud, za wykorzystywanie, nie liczenie sie z rodzajem ludzkim pod kazdym kątem jego funkcjonowania, w imie pazernosci, mamony i władzy...

Za odpowiedzialnosc za wojny, rewolucje, za to ze wielu niewinnych ludzi przez nich ogromnie cierpi. Za wyzysk, za bezwzglednosc, za uwazanie sie za bogów, za arogancje...

Za stworzenie systemow totalitarnych, za wyzysk Polski, pomagalismy im, przygarnelismy a Ci na nas kapowali i jeszcze maja roszczenia, za osmieszanie nas na forach publicznych, za tchórzostwo, za wladze totalitarna. Juz Chrystus twierdzil ze to plemie żmijowe...

Nienawisc z mojej strony okropiona mocnymi argumentami, inaczej z nimi postepowac nie wolno, kazda oznake pomocy i milosierdzia traktuja jako slabosc ktora trzeba jak najszybciej wykorzystac do własnych celów...

Są jak rak, tasiemiec...

Nie cierpie ichbza UE, za dwulicowość, kolaboracje z sowietami...

"Uważaja sie za Żydow, ale nimi nie są"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że w filmiku pominąłem temat Kościoła Katolickiego, nie wiem, ale pytam: Dlaczego przy wieloletniej patologii w sprawowaniu rządów nad Polską, Kościół nie wyprowadzi ludzi na ulicę? Ma przecież taką możliwość, potrafi sprawić, że na rozkaz w kościele człowiek wstanie i usiądzie, więc może i doprowadzić do wyprowadzenia na ulicę. Jak będzie blisko mnie spotkanie Brauna czy innego polityka bliskiego katolicyzmowi to go zapytam, jak sądzi, czemu Kościół nie wyprowadzi ludzi na ulicę, ciekawe co powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie powie, bo kościol to taki sam pasoŻyd jak żydzi. Wokól żeruje kilka sępow...

Jeden na drugiego gada, wynajduje błedy, przedstawia w niekorzystnym swietle z napisem "To ja jestem ten dobry"

Po wszystkim siadaja do stołu i rozdzieraja mieso miedzy sobą...

Coś jak z konkordatem za kadencji tych komuchów z SLD...

Niby lewacy, gadali na kosciol, oczerniali a za plecami ludzi, podpisali konkordat...

Ci dostali poparcie, a drudzy siano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dlaczego przy wieloletniej patologii w sprawowaniu rządów nad Polską, Kościół nie wyprowadzi ludzi na ulicę? Ma przecież taką możliwość, potrafi sprawić, że na rozkaz w kościele człowiek wstanie i usiądzie, więc może i doprowadzić do wyprowadzenia na ulicę.

 

- każda władza stara się utrzymać minimum poprawnych relacji z kk, komuniści nawet utrzymywali (ograniczali się do tępienia tych uczciwych/ niepokornych), tak samo teraz kto by nie był u władzy pasie kk kasą , nie ważne czy lewica czy prawica, wyprowadził byś ludzi na ulica przeciw komuś z kim dobrze żyjesz i kto pozwala ci w miarę dostatnio funkcjonować?

 

Tak samo teraz zobacz ile jest niesprawiedliwości, nędzy, afer itp. i kościół też nie wyprowadza nikogo na ulicę, tylko partycypuje w tej szopce i odcina kupony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jest to klerowi na rękę - to korporacja kierująca się rachunkiem zysków i strat, robiąca poważne pieniądze. Gdyby zrobić bunt przeciwko państwu, rzeka pieniędzy zmieniłaby się w strumyczek, i po co im to? Poza tym klerowi na rękę jest nieszczęście i bieda ludzi, bo wtedy oni uciekają do idei Boga i zbawienia po śmierci, skoro tu w realu żyją w piekle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zamożni ludzie stają się zamożni zazwyczaj mając większą świadomość niektórych rzeczy. Biedaka mimo iż ma mało łatwiej jest eksploatować i tak zawsze się zarobi komunia, bierzmowanie, ślub, pogrzeb, taca. Ba nawet po śmierci da się zarabiać msze za zmarłych itp.

 

Biedak wierzący i przekonany do "prawd objawionych" oraz "prawd nakazanych" nieraz odejmie sobie i swojej rodzinie z talerza żeby np. zapewnić spokój duszy zmarłej matce. No i oczywiście zawsze dochodzi dodatkowy bodziec społeczny - żeby ludzie nie gadali.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Teraz wyobraźcie sobie co by czuli Ci Polacy co umarli, i co czują Ci co jeszcze żyją, widząc taki filmik? Ich ogromne bohaterstwo, odwaga ratowanie i chowanie żydów w stodołach, na strychach, a tu taka wdzięczność??

Kwintesencja paskudnego charakteru tej azjatyckiej nacji w jednym filmiku...

A ten mosiek w niebieskiej koszuli łga jak pies, mowiac o tym ze wie to wszystko od rod ziny, mowa ciała nie kłamie...

'' Było wiele pogromow przez Polakow po wojnie'' no ku...a, a kto w mundurach jebanej stalinowskiej bezpieki mordowal brutalnie Polaków? 84% oficerów KGB to naród ''wybrany;;

 

 

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiecie co mówią prawdziwi, obywatele Izraela? Ci którzy tak jak my codziennie rano wstają i idą do pracy. Ci którzy mają rodziny, domy, znajomych, ci którzy wiodą spokojne i uczciwe życie, normalnie się ubierają i wyglądają. Wiecie co oni mówią o tych "żydach" co są za granicą i się bogacą.

Mówią o nich tak: oszuści, złodzieje, manipulanci, mordercy, psycho... itp itd

 

Czyli dokładnie to samo co my. W dzisiejszym, cyfrowym świecie nie można się tłumaczyć ignorancją.

Obieg informacji jest natychmiastowy i globalny.

 

I właśnie ci "żydzi" międzynarodowi, ci bezpaństwowcy to jest za zagłada NASZEJ CYWILIZACJI.

Ja też czasami mam stany emocjonalne gdy wszystkich bym najchętniej wrzucił do wora a wór do jeziora.

Zaczynam jednak dostrzegać pewną zależność - to rządy a nie ludzie są złe. Natura ludzka jest egoistyczna ale dobra.

Człowiek wolną wolą kreuje i tworzy. Natomiast warstwa rządzących jest zła - nie tworzą nic.

 

I teraz dochodzimy do sedna. Wszystkie władze światowe są marionetkami w rękach żydowskiej finansjery.

Korporacje operują większymi pieniędzmi niż gospodarki krajowe.

Czyli faktycznie żądzą żydzi i to właśnie ci rządzący z nazwiska są odpowiedzialni za stan świata.

Czy poniosą jakąkolwiek odpowiedzialność to już zupełnie inna sprawa...

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrystus tez o nich wspomina w Apokalipsie

 

'' Przez tych, co samych siebie zowią Żydami, a nienimi, lecz synagogą szatana''

Trudno w to uwierzyc ale prawdziwymi zydami, są mieszkańcy Palestyny :)

Edytowane przez Assasyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.