Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Yahu

Użytkownik
 • Content Count

  75
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

173 Świetna

About Yahu

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Płock

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kiedy zespół Williamsa działa jak działa...
 2. Osobiście uważam, że trzymanie takich przedmiotów w samochodzie to podświadome proszenie, żeby taka akcja w końcu się pojawiła. Koło 3 lat jeździłem na taksówce i wystarczyło mi po prostu podejście z szacunkiem do wiezionego pasażera, niezależnie kim on był i w jakim był stanie. Tak, tylko tam to wożą klientów kolumbrynami pokroju Nissan Primastar, Chrysler Pacifica, Tesla X lub tak jak w Angli jest produkowany samochód LTI (obecnie tworzą model TX5), zaprojektowany od podstaw do tego celu. A u nas? Załóż coś takiego w Pasku, Lagunie czy innej Toyce, to klient chyba po turecku będzie siedział na tylnej kanapie.
 3. Jak będziesz używał standardowego ogumienia, to uważaj, żeby sobie groty nie wysmarowała jakimś tłuszczem typu oliwa z oliwek/wazelina. Tłuszcze uszkadzają lateks i Turopa Juniora będziesz na panny za jakiś czas zabierał (albo pilnował osiedla przy drugim wariancie) :). Powodzenia
 4. Koszula długa, materiał wygląda na dobrej jakości... Warty swojej ceny
 5. Yahu

  Szarpie auto

  Nawet jak jeździsz na ///LPG, to pompka paliwowa cały czas pracuje i najlepiej, jeśli masz pół baku benzyny, bo dzięki temu ta pompka ma jak się chłodzić i jej nie zatrzesz. Ja załatwiłem już 2 sztuki jeżdżąc na rezerwie benzynki. Czy szarpanie występuje i na gazie i na benzynie? Jeśli tylko na benzynie, to odpowiedź jest powyżej, jeżeli i na gazie, to sprawdzać najpierw cały układ zapłonowy. Co do ubytku płynu... Zalecam posprawdzać węże doprowadzające płyn chłodniczy do parownika. Mi niby robił poprawki jeden z najlepszych mechesów od LPG w rejonie, a okazało się, że jak z powrotem zakładał te wężyki, to jeden lekko mu się podwinął i sączył skubaniec chłodziwo na poza układ. No cóż, nawet najlepsi popełniają błędy.
 6. Byzdura... To sprawi jedynie, że będzie coraz mniej pracy dla osób niewykwalifikowanych. Żeby te automaty i roboty działały potrzeba kogoś, kto to zaprojektuje, złoży, SPRZEDA, będzie to serwisował. Rynek pracy nie lubi próżni, jedno źródło dochodu zanika, ale na jego miejsce pojawia się nowe.
 7. Wsadzasz do tylnej kieszeni portfel z dużą ilością banknotów z wizerunkami Jagiełły/Zygmunta Starego/Jana III Sobieskiego. Niejedna na taki widok zadniej części przestawia sobie zgryz, ślizgając się na własnym śluzie .
 8. Chłopie, młoda sikoreczka nie dość, że w wieku tartacznym, to jeszcze do wyprostowania i należytego wychowania. Co nie bardzo? 9 lat to nie przepaść
 9. Olej ją do czasu, aż nie zaprosisz na kawę PIĘĆ innych dziewczyn. Skoro nie masz doświadczenia, to najpierw zdobywaj na innych, dopiero uderz do niej. Jeśli trzeba wymyślaj na nią powody "demotywujące", by trochę opadły emocje, niestety na trybie zajarania daną samiczką najczęściej nowicjusze palą temat. Powodzenia
 10. @iry, jeśli Warhammer Ci się znudził, to nie wina tytułu, tylko Growego Majstra. Po prostu było za łatwo ;). Ja miałem do czynienia z takimi tytułami jak: - wspomniany wyżej Warhammer -D&D -Neuroshima -Dead Lands: Martwe Ziemie Ogólnie najbardziej przy serduszku został ostatni wspomniany tytuł, na tyle, że po latach z braćmi mamy zamiar przywrócić do łask świat Dziwnego Zachodu .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.