Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Xudd1

Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Świetna

About Xudd1

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Materiał edukacyjny, proszę obejrzeć. Dobra, dobra koniec żartów, a tak na serio to Zapłać.😜
 2. Jak bym chciał jej dowalić to znam sposób, bo byłem taką osobą jak nasza koleżanka 10 lat temu. Wypunktowałem najzwyklejszy w świecie fakt, który jest widoczny dla mnie i innych osób, timida nie potrafi zażartować sama z siebie i każdy żart w jej stronę traktuje jako atak. Powiem Ci do dalej będzie, nawet jeśli spotka wymarzonego faceta to zepsuje to jedna głupia krótka wymiana zdań, dziewczyna strzeli focha bo nie zrozumie żartu, a książę na białym koniu odpuści i poszuka kogoś innego, co mnie de facto denerwuje bo masa porządnych dziewczyn jest teraz sama. Przykro mi że nie potrafię zapakować gorzkiej prawdy w pyszny słodki cukierek, ale po prostu tak jest. Timida musisz się nauczyć zażartować z siebie i potrafić odbić żart. Zmiana ubrań i inne rady odnośnie wizerunku gówno za przeproszeniem dadzą jeśli dalej będzie zrażać do siebie ludzi. Tyle z mojej strony, życzę jej powodzenia i mam nadzieję że zacznie pracę nad sobą.
 3. Proszę Cię, tylko nie daj się nabrać na stary numer babek pod tyt. "Ja biedna ofiara vs. cały zły świat". Gadka pewnie podkoloryzowana żeby wziąć Cię na litość, bo Ty taki dobry i szlachetny uratujem mojom szarom myszałe. Jeśli to prawda co ona mówi to już wyżej dali Ci dobrą radę. Spierdalaj i się nie oglądaj za siebie.
 4. Chyba cały sekret dlaczego Pani timida jeszcze nie miała partera wyszedł na jaw. Po prostu jest sztywna jak gacie na mrozie. Obawiam się, że jest za mało czasu na gruntowne leczenie. Na szczęście jest na to cudowne panaceum. Wystarczy zaaplikować 80 ml doustnie 15 do 20 minut przed kontaktem z płcią przeciwną. Efekty uboczne uwzględniają: gładką gadkę, uśmiech na twarzy, uczucie błogości, oraz wypadnięcie kołka z pupy poprzez rozluźnienie mięśni tu i ówdzie. Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się ze sprzedawcą z monopolowego lub barmanem, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu. 😁
 5. Polecam zapoznać się ze zjawiskiem zwanym "Efekt Coolidga - Zjawisko nazwał w 1955 r. amerykański etolog Frank A. Beach, któremu takie określenie zasugerował jeden ze studentów podczas konferencji psychologicznej, tłumacząc ją anegdotą o prezydencie stanów Zjednoczonych Johnie Calvinie Coolidge'u: Pewnego razu zwiedzał fermę drobiu wraz z żoną. Ta na wieść, że kogut może odbywać dziesiątki stosunków dziennie, powiedziała: Proszę powtórzyć to panu Coolidge'owi!. Gdy to zrobiono, prezydent spytał: A czy za każdym razem z tą samą kurą?. Usłyszawszy: Nie – ciągle z innymi, polecił: Proszę szybko powtórzyć to pani Coolidge!" Związek trwał dziewięć lat, kobieta nie zaobrączkowana, bez dzieci, w obcym środowisku które może zmienić (wyjechać do polski i mieć carte blanche bo polscy znajomi nie dowiedzą się że kobieta skoczyła w bok), jakiś lowlife chadlet z dziarami pod oczami, wyjazd partnera na 2 tygodnie do polski. Jak myślisz jak to się mogło skończyć? Ja osobiście myślę że tylko zaprosiła go na herbatę. Kobiety nie są takie chłopaki, po prostu się zakochała. 🤣
 6. Pierdu pierdu, pierdololo i tyle w temacie. I tak zrobisz jak chcesz, tylko nie przychodź tutaj licząc na akceptację twojego niemoralnego zachowania.
 7. Będę szczery. Jesteś dla tego typa alternatywą do walenia konia do ekranu, Ty i jakieś inne naiwne laski, których ma pewnie kilka. Ma opcje i nie ma ciśnienia żeby wybierać konkretnego modelu jak tu tyle ciasteczek z kremem.
 8. Każda kobieta jak sprawy się pokiełbaszą zrzuca winę na wszystkich wokół, lub jak to najczęściej bywa na faceta. Przy takich sytuacjach takie teksty dosyć często występujący mechanizm obronny swojego ego i nie należy się tym przejmować bo to co jedna kobietka o nas myśli nie może nam wyrządzić krzywdy fizycznej ani psychicznej. Inna sprawa jeśli uwierzymy w te ich pierdololo i zaczniemy sobie szkodzić. Pozdrawiam
 9. Coś mam takie dziwne skojarzenie na temat "Zawsze może być następna" z tematem który kiedyś czytałem i mi się od razu skojarzył. Pasta na dole. 😁 "Czy ktoś z Was wie jaka jest żywotność zmywarki? Mój Whirpool 6 zmysł, ma już 5 lat, mimo regularnego mycia zmywarki specjalnymi płynami, stosowania dobrych detergentów, wykonywania bieżących napraw, zauważyłam, że zaczyna już nie domywać naczyń. Zostaje na nich taki nalot, jakby naczynia były źle spłukane i wysuszone. Czasem gołym okiem tego nalotu nie widać, ale jak się chwyci talerz czy kubek, to pod palcami wyczuć go łatwo. Ponadto czasami sztućce są niedomyte, resztki jedzenia zostają na nich. Dodam, że zmywarka jak dotąd myła naczynia bez zarzutu. Filtry też czyszczę regularnie.Jak sądzicie czy moja zmywarka zmierza już do zakończenia kariery?Kiedyś słyszałam coś takiego,że sprzęt AGD jest z góry zaprogramowany na ileś tam lat użytkowania i żadne naprawy nie pomogą."
 10. Przeciętna uroda, małe piersi, kilo szpachli na twarzy i bogaty charakter, hrmph ja nie mam szans tylko kasztanowe szejki majom szansę z takom księżniczkom. 😁
 11. W sumie to każdy tutaj zna zasady gry, albo grasz według zasad i "wygrywasz" kobitę albo nie i wszystkie niewiasty leją na Cię mości panie bracie. Ja osobiście jestem za leniwy, żeby cały czas przeznaczać aby zdobyć tą mityczną kobietę z himalajów. Nie jestem oczywiście święty, mam jakiś żal za te ich wymagania, ale jak to mówił mój kumpel "Je**ć stare baby i srać im na klaty".
 12. Po pierwsze, jakby była zainteresowana to by nie czekała tak długo żeby odpisać - nie była zainteresowana od początku. Dlaczego odpisała po miesiącu? Może była znudzona, może jej pies się przekręcił, albo miała zatwardzenie. Na mój nos chciała zobaczyć czy nowy "piesek" zrobi siad, przynieś i czy będzie skakał przez płonące obręcze dla możliwości umówienia się. Nie wiem jak Ty @ransoft ale ja bym uznał odpowiadanie po miesiącu jak puszczenie głośnego śmierdzącego bąka w zatłoczonej windzie przez ową panią.
 13. Miał być kodeks karny. Coś mi się wydaje że ten offtop powoli zamienia się to w brainstorm'a do nowej fabuły filmu romantycznego produkcji brazzers.
 14. @Ksanti Jakby tak dobrze liną związać, to na pewno by nie odeszła. Tylko to już nie podchodziłoby pod BDSM tylko KK. 😁
 15. Obawiam się, że temat zostałby bardzo szybko wyczerpany w 3 max 4 punktach
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.