Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Taboo

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1828
 • Donations

  20.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1939 Świetna

About Taboo

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1723 profile views
 1. Był bardzo delikatny Akurat byłem na etapie oglądania tego serialu jak zakładem konto, więc tak, to stąd nick
 2. A Venom? Jednocześnie biały i czarny, istny szał emocji
 3. Kurna, chciałem dodać coś na temat przebiegu kobiet, ale wleciał już Tom Hardy w zwykłym podkoszulku i już nie wiem o co kaman
 4. Ja byłem z taką dziewczyną, jak w przeszłości była rok na obczyźnie to właśnie co tydzień po baletach z nowym typem lądowała w łóżku. Będąc ze mną bardzo długo była wersja o 4 partnerach seksualnych. Pod koniec związku jej się język rozwiązał. Łatwo w przybliżeniu można obliczyć przebieg, obok 4 to to nie stało
 5. Przepraszam bardzo ale co oni takiego zjebali? Że nie zdobyli kobiety? Że nie poruchają? Że sobie żyją i mają spokój? Jak bardzo wysoko stawiasz kobietę w swoim życiu? To już nie chodzi o bycie brzydkim czy pięknym, ale o Twój mindset. Podchodzisz do sprawy od dupy strony to i będziesz wiecznie sfrustrowany.
 6. Chcesz się babrać dalej w gównie, w którym i tak siedzisz to pisz. Emocjonalnie nie jesteś na to gotowy. Masz jedno życie, odpocznij trochę, nabierz dystansu, nikt nie zwróci Tobie tych godzin które przeznaczasz na rozkminianie - a które są tak naprawdę stracone (bo czy przybliżają Ciebie do jakiegoś rozwiązania to wątpię). Przeczytałeś Kobietopedię, super. Leć teraz z Stosunkowo Dobry i No More Mr Nice Guy. Odgrywanie się na byłej jest jak kłamstwo, ma bardzo krótkie nogi. Niby da satysfakcję, ale emocjonalnie może bardziej rozwalić niż pomóc - bo będzie Cię dalej wikłać w emocjonalne szambo. Daj sobie czas na przyswojenie wiedzy, pomyśl nad tym, pomyśl nad sobą, czy przypadkiem nie masz żadnych nieprzepracowanych rzeczy w głowie, typu niska samoocena, narcyzm itp Zdziwisz się do ilu wniosków można dojść i jak samemu można sobie pomóc, np lecząc się z tej nostalgii za ex.
 7. Panowie, o statystykach to załóżcie sobie inny temat, ten jest ciekawy z p. widzenia kobiety. Wchodzicie i rozwalacie temat, już któryś raz tak się dzieje, jakbyście nie wiedzieli jak potoczy się dyskusja z kobietą na niektóre tematy, no trochę słabe.
 8. Nie wiem dokładnie o co pytasz tutaj 35 skończyłem jakiś czas temu, a po 30 to na pewno zmieniła się tolerancja na alkohol oraz czas respawnu A tak poważnie to mimo wielu wydarzeń w moim życiu to dzielę go na przed BS i po BS. Dokładniej ujmując na zmianę myślenia co do wielu rzeczy które kiedyś sprawiały mi problem a teraz są totalnie nieistotne, nie tyczy się to tylko spraw damsko-męskich. Ale wiek na to za bardzo nie ma wpływu. Najlepszego i powodzenia w walce ze swoimi największymi słabościami.
 9. "Dać" to umie każda Nie łap za słówka, myślę wiesz o co mi chodzi, ja też wiem o co Tobie chodzi Wielu facetów, kobiet też, ma tak wysokie oczekiwania co do seksu, na każdej płaszczyźnie, że jak potem dochodzi co do czego to jest rozczarowanie. Wiadomo, są ludzie którzy są słabi w te klocki, ale dużo też zależy od tego jak się przy sobie czują oraz kto jaką osobą jest. Pomijam zaburzone laski, które obciągną i dadzą dupki w kiblu a taki Seba powie że to jego najlepszy seks był bo laska taka perwersyjna była
 10. Ale co to znaczy fajnie się kochać? Czy np da się spoliczkować i zerżnąć w dupkę? Bo coś czuję że każdy będzie miał tutaj inną definicję, włącznie ze mną.
 11. Dokładnie, z tym że często się pisze właśnie o tym aby pokazać byłej że od razu masz inną, LEPSZĄ, ładniejszą z ciaśniejsza cipką od razu i robiąca salta na chuju. Aby była poczuła "coś". Tylko komu są potrzebne takie dramy? Innym babom jedynie.
 12. Powoli zaczyna się to robić słabe na BS, jak niektórzy radzą o ogarnięciu natychmiast innej panny oraz rozstać się w taki sposób aby coś byłej pokazać. @Reczu jeśli uważasz że ten związek Ci nie służy to się rozstajesz. Nie musisz sie nikomu tłumaczyć, nic udowadniać, ani markować jakieś ruchy aby "wyjść z twarzą" albo komuś dopiec. To jest twoje życie, nikt za Ciebie go nie przeżyje. Masz swoje zdanie i ma być one uszanowane. Nie musisz też mieć natychmiast innej panny, po uj Ci znowu balast? Bez tego będziesz się czuł gorszy? Ogarniaj siebie, rozwijaj ramę potem myśl o jakiś ruchach w tą stronę.
 13. Dokładnie tak, już kij z ta laską i tak znajdzie swego zaganiacza do podduszania (i to zdanie na początku o złych wyborach ) Ale Ci kolesie, to jest plaga dzisiejszych czasów! Takie kobiety, przy odpowiedniej ramie jeszcze udałoby się ustawić (lub olać). Ale spróbuj takim rycerzom coś powiedzieć, w jakikolwiek sposób do nich dotrzeć. Tragedia i wstyd.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.