Jump to content

BeyondInfinity

Użytkownik
 • Content Count

  159
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

72 Świetna

About BeyondInfinity

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona
 • Miejscowość
  Lubuskie

Recent Profile Visitors

1,057 profile views
 1. Pierwsze słyszę, a robię właśnie tak jak napisałeś. W wielu suplach mam cynk i kumuluje to. Więc chyba muszę iść sprawdzić ile mam tego w krwi i moczu łącznie z miedzią i żelazem.
 2. Też się nad tym zastanawiam. My chyba tak naprawdę nie wiemy ile ludzi żyje w Polsce, ile w danym mieście (sic). Nie ma obowiązku meldunkowego. Jest masa Ukraińców, ludzie powracali z emigracji. Ile jest ludzi w PL, może 38 mln, może 40, a może 41. Niewiadomo.
 3. Wpis o nocowaniu to jakby kopia to co u mnie. Praca po całym Pomorzu. Zaliczyłem miasta 400k jak i miejscowości 3k. Nawet kamienice (w tym wypadku Gdańsk) wspomniane przez @maroonnie dawały oczekiwanego komfortu (grube ściany) bo stropy drewniane skutecznie powodowały, że uczestniczyłem mimowoli w życiu sąsiadów (kopulacje, oddawanie potrzeb fizjologicznych, odkurzanie, tupanie). Mieszkanie w PL jest niestety loterią. Można się tylko licytować kto ma lepiej a kto gorzej. Więc po 10 latach i zwiedzeniu kilkudziesięciu lokali, uważam że albo mieszkanie na ostatnim piętrze (z powszech
 4. Ale tego już bratu nie dopisałeś jak ty masz. I czytając to, mógł zostać wprowdzony w błąd. Ewidentnie pisał o domu przy chodniku.
 5. Tutaj niestety nie masz racji. Odśnieżanie chodnika to jest prawny obowiązwk właściciela posesji do której przylega chodnik.
 6. Otóż to, nie jest to bardzo powszechne, ale jest to jeden z ważnych czynników. Sąsiadów nie wybierzesz i można trafić naprawdę kiepsko. Na wynajmie to się wkurzysz i zmienisz, ale jak kupisz to jesteś przyspawany jak bies do budy. Więc wtórny ma ten plus, że można wynajmować na próbę i spróbować kupić.
 7. Miałem podobny problem, nie wiem czy gorszy ale dzieciarnia skakała, krzyczała, wariowała mi nad głową. Sąsiedzi z góry. Wszelkie rozwiązania były na krótką metę. 1. Rozmowa z mamą i babcią dzieci działała na max 1 dzień. Później kompletnie nie. Potakiwanie że tak tak, zaraz dzieci się uspokoją... 2. Jak gówniarz 7 letni raz był przy rozmowie, to hałas się nasilał, po prostu robił mi na złość. 3. Policja do to takich tematów nie przyjeżdżała plus ciężkie do udowodnienia. Nagrywanie nie pomagało bo nie było słychać wyraźnie plus nieregularny czas hałasów. 4. Pomogło nies
 8. Ja mam HH-SBF11 juicer: made in Korea. 220V 150W RPM - 40 rpm
 9. Pół Europy jeździ na winietach, każdy Polak jeżdżący do Chorwacji czy Włoch nalepia winiety (i to nie jedną, bo co kraj to nowa winieta) i jest ok. Ale u nas jest problem z egzekwowaniem i przestrzeganiem prawa przez co chyba tylko technologia to ukróci. Niestety. To samo będzie z prędkością na drogach, zamiast jeździć w miarę po ludzku z jakimś sensownym marginesem i np w nocy śmignąć sprawnie przez Polskę, to u nas się piratuje i cyk: odcinkowy pomiar na wielokilometrowych fragmentach z 90 km/h, a nawet na ekspresówkach.
 10. To wisi w powietrzu od jakiegoś czasu. Tylko zamiast wprowadzić po prostu winiety to kombinacje z gpsami...
 11. Z jakiej firmy to brales? U mnie arginina to bylo kompletne placebo. Bralem z olimpu i treca. Juz lepiej dzialaly produkty spozywcze jak sok z buraka czy czekolada minimum 85% kakao.
 12. U mnie to wypaliło wiec łapka w góre.
 13. Również polecam Huroma, mam od 2015 i już trochę się zużył. Mam model do którego trzeba kroić warzywa i owoce. Obecne modele biorą w całości jabłka, pomarańcze. Ciekawe jak to działa bo moja od twardych warzyw np marchewke mocno pracowała i delikatnie się wyginała. Teraz chyba kupiłbym Kuvings dla odmiany, ale też koreański produkt. Trzeba przyznać, że jest trochę sprzątania po robieniu soków bo urządzenie składa się z kilku elementów.
 14. Brak realnej alternatywy dla ludzi do przechowania kapitału. Nie gwarantują tego bezobsługowe lokaty czy obligacje. Akcje, rynki metali są raczej ryzykowne w długim terminie. Z innej strony to wciąż niski zasób mieszkań w Polsce, szczególnie tych w lepszym standardzie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.