Jump to content

BeyondInfinity

Użytkownik
 • Content Count

  175
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

77 Świetna

About BeyondInfinity

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona
 • Miejscowość
  Lubuskie

Recent Profile Visitors

1,157 profile views
 1. Jest jakaś opcja. Ja proponuje nazwy jak w systemie nazewnictwa atlantyckich huraganów
 2. Mądry Polak po szkodzie, ale raczej okazuje się, że zmiana trenera na 5 minut przed imprezą była błędem. Każdy mecz zagrany w innym składzie, szczególnie obrona. W takim składzie w defensywie zagrali tylko 30 minut dawno temu z Węgrami. Tracą bramki po swoich błędach niemal w każdym meczu Sousy. Eksperymentował do ostatniej chwili nie dając piłkarzom szansy na zgranie. Nie udało się w kilka miesięcy wykreować drużyny. Nie uda się w kilka dni do meczu z Hiszpanią.
 3. Ciężko jednoznacznie będzie odpowiedziecieć dlaczego jego organizm tak zareagował. Imo niekoniecznie od minut bo miewał sezony w których grywał dwa razy więcej niż w tym sezonie. Np. w Toottenhamie. Specyficzne, że głównie w sportach zespołowych zdarzają się takie przypadki, a nie u biegaczy czy pływaków.
 4. Ja nie miewam polucji będąc regularnie na 30 dniowym braku wytrysku (chyba można to nazwać no nut?). Nie miałem nawet po dluższych okresach, np 40 dni bez ejakaulacji. Liczę, że organizm retencjonuje nasienie i wchłania je spowrotem. Niemniej brak mi stuprocentowego dowodu na to.
 5. Sorry, "opanowanie" zrozumiałem jako brak przedwczesnego. Orgazm bez wytrysku, szczególnie po 35 roku życia, to mega przydatna rzecz. Pozbycie się nasienia i czas do nadrobienia tego braku przez organizm jest bardzo odczuwalny. Kolosalny wydatek energetyczny. Mając 20 lat tak nie było...
 6. Tak na marginesie ta pani to Polka Jaki kurs opanowania przedwczesnego przeszedłeś? Ja swego czasu wspomagałem się dapoksetyną, ale uważam, że mocno osłabia orgazm.
 7. Szczegółowo przeanalizowano słynne ognisko w restauracji w Gunagzhou w 2020 r. Kto kogo dotykał, kiedy, jakich przedmiotów używał itd, (kamery CCTV): https://www.journalofinfection.com/article/S0163-4453(21)00273-5/fulltext Krótko: praktyczne wyeliminowanie transmisji przez dotyk. Zostaje droga kropelkowa. Więc te tony zużytych płynów do dezynfekcji przedmiotów, rękawiczek w sklepach itd. były zbędne. Imo można sobie to kompletnie odpuścić.
 8. Dasz spoilera? Owłosienie w jakim kontekście: plusem jest małe czy duże owłosienie?
 9. Wkurwialo mnie to. Mialem wrażenie, że specjalnie kobieta otwierała okno (nawet zimą) aby było słychać jak jej koleś dogadzał. Jęki/stęki nie do wytrzymania. Musiałem zmienić miejsce zamieszkania, bo było to nie do zniesienia. Bez szans na wyegzekwowanie uspokojenia pani. Ani rozmowa, ani policja.
 10. @Dassler89 Na pewno nie ma takiego zapisu i oczywiście możesz zatrudnić osobę bez uprawnień na stanowisku kierownika robót. Nie mniej w dziennik się taka osoba wpisać nie może i dla administracji budowlanej nic nie znaczny. Nie ma co tego ciągnąć i wklejać całego prawa budowlanego, rozporządzeń itp. Chciałem tylko uświadomić autora, że uprawnienia budowlane, bycie kierownikiem to duża odpowiedzialność i ich posiadanie może zapewnić dobre dochody i satysfakcję z pracy, ale też duży stres. Ponieważ niemal za wszystko na budowie odpowiada kierownik i często nikt z firmy mu nie pomoże
 11. Bardzo uprościłeś do czego służą... Napisałeś jedną z dziesiątek rzeczy do której służy dziennik budowy a nie uprawnienia. Nie będę teraz cytował prawa, ale moze chociaż napiszę dla @Eskel czym zajmuje się KB i dlaczego musi mieć uprawnienia: Art. 22 [Obowiązki kierownika budowy] Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy: 1) protokolarne przejęcie od inwestora i odpowiednie zabezpieczenie terenu budowy wraz ze znajdującymi się na nim obiektami budowlanymi, urządzeniami technicznymi i stałymi punktami osnowy geodezyjnej oraz podlegającymi ochronie elementami ś
 12. To jest rzadka sprawa. Za to grozi odpowiedzialność karna i jest to bardzo łatwe do wykrycia. Pewnie chodzi ci o to, że dokumenty są wypełniane przez inne osoby, bo kierownika nie ma fizycznie na budowie lub kierownik ma wiele budów i nie patrzy co podpisuje, ale to ryzyko kierownika, bo samodzielna funkcja techniczna w budownictwie to bardzo duża odpowiedzialność kierownika. Największa ze wszystkich uczestników procesu budowlanego. Jak najbardziej musisz mieć uprawnienia, czy to w ograniczonym czy nieograniczonym zakresie. Bez uprawnień na budowie można być majstrem/brygadzistą
 13. 1. Wśród znajomych i rodziny kilkadziesiąt przypadków od 01.12.2020. 1 zgon w rodzinie (osoba starsza). Ja nie miałem albo nie wiedziałem że mam. 2. W powiatowym nie odczuwam w kwestii sklepów. Duża lipa, że z 2 jedynych siłke dostępnych dla każdego: 1 zamknięta, 2 padła. 3. Tak samo. Proza życia, nadgodziny w pracy.
 14. Pillars of Eternity Complete Edition, tylko do dzisiaj z 209 zł na 52 zł. Oczywiście wersja elektroniczna - znak czasów. Kupisz, nie spodoba się i zostajesz z tym, bo nie odsprzedasz :/
 15. Opcje dobre, ale znajomych brak kompletnie, a w tym moim nowym powiatowym wypożyczalnia to nie bardzo. Będę musiał chyba zaryzykować i kupić coś. Niestety google nie jest optymistyczne w tym pomyśle - sporo osób odradza granie w takie gry na konsoli.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.