Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Alvarez

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Dobra

About Alvarez

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

83 profile views
 1. Właśnie o to chodzi. Kobiety chcą mieć "licence to kill", aby zniszczyć każdego faceta którego chcą. Zobacz co próbowały zrobić z Trumpem w czasie kampanii wyborczej 2016.
 2. Nie było zgłoszenia na policję, nie było wyroku sądowego, nie ma żadnej sprawy. Kolejna, która chce na #metoo zdobyć popularność i status ofiary.
 3. Moskwa podejmowała decyzje, nie Warszawa. Więc może to ty Kapitanie ZSRR, nie mieszaj ludziom w głowach. Koniec kropka.
 4. Z oddychania, jedzenia i picia też zrezygnuj. Na co komu jakieś tam potrzeby fizjologiczne organizmu.
 5. Polska się wcale nie zrzekła reparacji wojennych od germańskich oprawców. Sowieci i Bierut się zrzekli, więc sprawa jest otwarta.
 6. Alvarez

  Muzyka MGTOW.

  Ostatnio cieszę swoje uszy muzyką związaną tematycznie z MGTOW. Może wam też się spodoba. Dodajcie też oczywiście swoje propozycje. Tu kilka nowości znalezionych przeze mnie ostatnio: youtu.be/AjeXBeA_Ut4 youtu.be/sJgfmi_tVQ8 youtu.be/BkAg7mRhs8s youtu.be/b7lNPDJxhMc Natomiast tutaj jest cała playlista 261 utworów stworzona przez kanał Red Talks: youtube.com/watch?v=IwOfCgkyEj0&list=PLm8gmYGEb-f8Vz9Q5R0gMUyGy85LlMjM2
 7. Kiedy żona będzie chciała, żebyś jej zrobił dobrze oralnie powiedz, że nie, ponieważ jej tam śmierdzi i masz odruch wymiotny na samą myśl.
 8. To MRA, nie MGTOW. Dwie różne rzeczy.
 9. Żydosowieci wymordowali dziesiątki milionów ludzi. Szykują się do widać do kolejnego pogromu gojów.
 10. Warto obejrzeć survival na wyspie kobiety vs faceci. Przezabawne. Musieli kobietom podrzucac wode i jedzenie, ponieważ inaczej by zdechły.
 11. Kurcze, cytat połknął wyżej moją odpowiedź. Nie wiem jak to poprawić. Sorry. Lecimy dalej. JAMES VON MAXWELL https://m.youtube.com/channel/UCezB8ZxKLSmmL2gx8zb4iEw Poniżej bardziej PUA niż MGTOW, ale warto posłuchać. ZOMBIE KUSH (Undead Chronic) https://m.youtube.com/channel/UCRIdKHR4meL_UI9BwNvT9jA DONOVAN SHARPE https://m.youtube.com/channel/UCc7-Rr-wSO530znK2ny05JQ SOLOTV84 https://m.youtube.com/user/Solotv84
 12. [1] Zgłaszaj kradzież energii art. 278 par 1 kk w związku z art. 278 par. 5 kk, albo sam za to zapłacisz. Nie ma to nic wspólnego z zemstą, myśl o sobie i nie dawaj się okradać.
 13. Trzecia najlepsza kobieca drużyna na świecie w kobiecej piłce nożnej, kadra Australii, przegrała z drużyną chłopców poniżej 15 roku zycia 0-7. https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-3609949/Matildas-lose-7-0-Newcastle-Jets-15s-Rio-Olympics-warm-up.html Kadra USA przegrała z chłopcami <15 r.ż. z Dallas. https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-4389760/USA-women-s-team-suffer-5-2-loss-FC-Dallas-U-15-boys.html Itd., itp.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.