Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Alvarez

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralna

About Alvarez

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

37 profile views
 1. Żydosowieci wymordowali dziesiątki milionów ludzi. Szykują się do widać do kolejnego pogromu gojów.
 2. Warto obejrzeć survival na wyspie kobiety vs faceci. Przezabawne. Musieli kobietom podrzucac wode i jedzenie, ponieważ inaczej by zdechły.
 3. Kurcze, cytat połknął wyżej moją odpowiedź. Nie wiem jak to poprawić. Sorry. Lecimy dalej. JAMES VON MAXWELL https://m.youtube.com/channel/UCezB8ZxKLSmmL2gx8zb4iEw Poniżej bardziej PUA niż MGTOW, ale warto posłuchać. ZOMBIE KUSH (Undead Chronic) https://m.youtube.com/channel/UCRIdKHR4meL_UI9BwNvT9jA DONOVAN SHARPE https://m.youtube.com/channel/UCc7-Rr-wSO530znK2ny05JQ SOLOTV84 https://m.youtube.com/user/Solotv84
 4. [1] Zgłaszaj kradzież energii art. 278 par 1 kk w związku z art. 278 par. 5 kk, albo sam za to zapłacisz. Nie ma to nic wspólnego z zemstą, myśl o sobie i nie dawaj się okradać.
 5. Trzecia najlepsza kobieca drużyna na świecie w kobiecej piłce nożnej, kadra Australii, przegrała z drużyną chłopców poniżej 15 roku zycia 0-7. https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-3609949/Matildas-lose-7-0-Newcastle-Jets-15s-Rio-Olympics-warm-up.html Kadra USA przegrała z chłopcami <15 r.ż. z Dallas. https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-4389760/USA-women-s-team-suffer-5-2-loss-FC-Dallas-U-15-boys.html Itd., itp.
 6. Tego gościa proponuję pominąć. To durny dzieciak, który próbował wciągnąć innych MGTOW w podejrzaną kryptowalutę i oszukać na kasę. Do tego zmienia swoją pozycję w zależności czy akurat jest sam, czy z kobietą. huMAN https://m.youtube.com/channel/UCT2dUsMtd08RfaH12O9DCDg Happy Humble Hermit https://m.youtube.com/channel/UCd4xRbTbKS3CI8I17YjTBNQ?itct=CGYQ6p4EIhMImbrMjOeW4wIVEGObCh0O2QQy&csn=dJobXavKNZqT7QT2ypbgDw&wlfg=true Sydney MGTOW https://m.youtube.com/channel/UCSKhcq_fYLgYMWzVw52GjBg?itct=CGYQ6p4EIhMIlIKh1-eW4wIVhaubCh3pGwxi&csn=EZsbXfOhHPut7AT47orQBg&wlfg=true Misandry Today https://m.youtube.com/channel/UCbJx13WCQq8mpbaIwz6Oanw?itct=CGYQ6p4EIhMIsNj02OeW4wIVl1ybCh1E1w5e&csn=FJsbXbjgOI-r7QT8xZvwCg&wlfg=true
 7. [1] To jest dorosły człowiek i sam podejmuje decyzje. Gdyby mój brat próbował mnie wepchnąć pod matrymonialny autobus, to bym ograniczył mocno z nim kontakty. Blue Pill nawracający Red Pilla, wygląda żałośnie i odpychająco w oczach tego drugiego.
 8. Musisz się najpierw dobrze przygotować, inaczej będzie ciężko ci coś ugrać w kangurzych sądach rodzinnych. 1. Prawnik z doświadczeniem w tych sprawach. 2. Jak nawięcej dowodów i zeznań przychylnych tobie świadków. 3. Nagrywaj wszystkie rozmowy z ex i jej zachowania wobec ciebie i dziecka. Krzyki na dziecko, agresywne zachownie, groźby wobec ciebie będą szczególnie cenne. 4. Prowadź rejestr wszelkich spotkań, rozmów i sytuacji, mających związek z eks i dzieckiem. 5. Zachowuj wszytkie rachunki za rzeczy kupione dziecku i opłaty z nim związane. 6. Przeczytaj i stosuj Sztukę Wojny SungTzu.
 9. Witam wszystkich panów, szczególnie innych MGTOW.
 10. Idioci nie uczą się na błędach. Inteligentni uczą się na swoich błędach. Mądrzy uczą się na błędach innych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.