Skocz do zawartości

Bracia, trzeba zadecydować


Rekomendowane odpowiedzi

Po przeczytaniu kilku wypowiedzi zmieniam zdanie: czysto meskie forum to domy ze szkla. Praktycznie awykonalne. Jedyna mozliwosc weryfikacji to facebook ale tez mozna na tym sie przejechac. Niektorzy nie maja i nie chca miec tam kont.

Rezerwat srednio mi lezy. Albo wcale kobiet, albo niech maja prawo wypowiadac sie zgodnie ze swoja wiedza lub doswiadczeniem.

Jedyne sensowne- zaznaczac w specjalny sposob tematy, gdzie moga jedynie wypowiadac sie faceci. Wypowiedz kobiety z automatu usuwana bez wzgledu na poziom merytoryczny.

Wycieczek personalnych ciezko uniknac nawet bez Pan. Do tego niezbedni sa moderatorzy, ktorzy czuwaja nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym żebyśmy razem podjęli tę decyzję, a nie zrzucacie ją na mnie :)))

Madrego zawsze przyjemnie posluchac... Zobaczcie jaki rozpizdziel z tej calej dyskusji zrobily dwie panienki! O to chodzi by nie bylo czegos takiego. Co do weryfikacji kto jest kim - po pierwsze - na razie wiemy kto jest kim, po drugie - poznamy kto jest mezczyzna a kto kobieta, po trzecie mozna zastosowac login facebookowy (ale wowczas anonimowosc bierze w leb).

Fejs odpada, anonimowość to rzecz najwyższej wagi - ale jak pisałem, chodzi o samą decyzję, akt męskości i elitarności, który uzyskamy nie dopuszczając kobiet do naszego świata. Oczywiście będą, ale będą musiały się kryć, a jak je złapiemy będzie ubaw - i podkreślenie że nie potrafią odpuścić, czyli że mamy jednak rację. Bo jak mnie skądś wywalono, to tam nie chodziłem. Czyli bardziej mi chodzi o akt wypowiedzenia wojny, niż samą wojnę. O ideę i pomysł, a nie żadne walki z Paniami, które przecież bardzo szanuję i lubię. I jak jest jakaś inteligentna, to rozumie o co mi chodzi - a nawet popiera, bo wie że ta bariera jest dla przekonanych o swej mądrości babiszonów, a nie dobrych dziewczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnodostępne publiczne forum dyskusyjne z ograniczeniem do jednej płci... No chcę to zobaczyć w praktyce :D A co do praktyki drodzy Bracia, to obecnie jest moderacja, a to forum nie ma jeszcze aż takiego ruchu, aby 3 osoby nie mogły tego ogarnąć. Skoro jak czytam osoby te mają mandat zaufania, pozwólcie im działać. Myślę, że na dłuższą metę, osoby wprowadzające chaos i zamęt (niezależnie od płci) znikną.

 

Co do zespołu moderującego: ponieważ w trudnych przypadkach, ciężko czasem samodzielnie podejmować decyzje, a co 3 głowy to nie jedna, załóżcie sobie sub-forum widziane tylko dla modów. I tam będziecie mieli możliwość konsultowanie się wzajemnie, nie każdy jest w końcu o tej samej porze online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pomysł z zabraniem możliwości pisania kobietom jest bardzo dobry. A rezerwat niepotrzebny.

 

Zapewne co bardziej uparte kobiety użyją męskich nicków, ale i tak rozwiązany będzie jeden z problemów: pojawia się jakiś wpis z żeńskiego nicku i już paru forumowych podrywaczy się objawia i zamiast dyskutować na temat - próbują się przypodobać tej osobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się zalogowałem żeby to napisać: niech Panie mogą pisać co chcą, bez nich będzie nudno ;)

 

A poza tym, zawsze można pokazać na przykładzie manipulacje, oszustwa i czczenie szatana przez nie praktykowane :D Forum z założenia jest miejscem gdzie każdy może się wypowiadać, Panie również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się zalogowałem żeby to napisać: niech Panie mogą pisać co chcą, bez nich będzie nudno ;)

 

A poza tym, zawsze można pokazać na przykładzie manipulacje, oszustwa i czczenie szatana przez nie praktykowane :D Forum z założenia jest miejscem gdzie każdy może się wypowiadać, Panie również.

Moim zdaniem marnotrawstwo czasu, bo "pań" nic nie nauczy a mi i innym "normalnym" samcom "zużyje" klawiaturę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się zalogowałem żeby to napisać: niech Panie mogą pisać co chcą, bez nich będzie nudno ;)

 

A poza tym, zawsze można pokazać na przykładzie manipulacje, oszustwa i czczenie szatana przez nie praktykowane :D Forum z założenia jest miejscem gdzie każdy może się wypowiadać, Panie również.

 

Grzesiek, wiadomo że Panie będą ukryte - to będzie zabawne obserwować ich ukrywanie się, które często jest bardzo nieudolne. Nie chodzi o faktyczny zakaz wstępu Pań, ale o samą ideę. Założenia forum tworzy założyciel - a ja chcę stworzyć przyjemne miejsce dla samców, bo forów zwykłych jest tysiące. I wszystko co te miejsce da, wszystko co służy braciom ja wprowadzę, bez względu na to co wypada a co nie. 

 

Tak na logikę się zastanówmy - przecież idea że nie ma tu miejsca dla kobiet, skupi nas bardziej w swym gronie, wygoni z niego postępowych i wariatów, skonsoliduje nas i poprzez niezgodę na ten seksistowski czyn z zewnątrz - zacieśni nasze szeregi wewnątrz. To wszystko ma naprawdę duży sens nie tylko dla mnie, ale i dla nas, bo forum może naprawdę nam pomóc w realnym życiu - znajomości to wszystko. By tak się stało, musimy być zgrani jak wataha, musimy być silną strukturą. Jeden pomoże drugiemu, drugi trzeciemu, trzeci znowu pierwszemu. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było Jedna partia Jeden naród Jeden fuhrer

Tutaj powinno być Jedno forum Jedna brać Jeden Marek.ale bez kobitek sie nie da.bo jak ktos byłby zainteresowany to kobitki by tu tak pomogły ze kopary by co po niektórym poopadały.no ale lepiej zabic sie dechami i ideologie dorabiać

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zablokujcie tylko niektóre działy. Rezerwat jest bez sensu, bo nie będziemy miały z Wami interakcji, a do pogadania na babskie tematy sa inne miejsca w necie;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściowy rezerwat ma dużo plusów:

1. Nie zamykamy się całkowicie na świat, tylko tworzymy strefę 'buforową', gdzie w kontrolowanych warunkach dopuścimy celem zrobienia nieporządku płeć przeciwną.

2. Będziemy mieć jakiś kąt tylko dla nas.

3. Łatwiej będzie utrzymać porządek.

4. Forum stanie się dość kontrowersyjne, a przez to bardziej rozpoznawalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z każdym pojawiającym sie tu postem(bez obrazy i niech sie nikt nie poczuwa do poczuwania) łapie sie za głowe,opcje od opcji miliony myśli i pomysłów.Sprawa wyglada tak ze lekko fantazja ułańska sie tu wkradła "bo kobiety wpiepszaja sie do tematów i robi sie zamieszanie"

gdzie coś takiego było?oprócz zarabistejlaski i Marzeny które ani nie namieszały ani nic złego nie zrobiły tylko wyraziły swoje zdanie w normalnej rozmowie?

Pojawia sie troll z prawdziwego zdarzenia to mod daje mu bana i po temacie,a nie ze jakaś lala wyrazi swoje zdanie to od razu rezerwat
Kwestia niektórych tematów to nawet miejsca by mi było szkoda na serwerze by zakładac dział od działu temat od tematu itd

po za tym na kazdym forum jest takie cos jak spam.specjalne miejsce od zadawania bzdurnych pytań: co myslicie o albo kot mi sie zesrał na wycieraczke czy to znak że dojada mnie smietnikowce?"albo pitolenia o dupie maryny i otym kto nasrał i nie spuścił wody

to na tyle z wiedzy zycia forumowego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z każdym pojawiającym sie tu postem(bez obrazy i niech sie nikt nie poczuwa do poczuwania) łapie sie za głowe,opcje od opcji miliony myśli i pomysłów.Sprawa wyglada tak ze lekko fantazja ułańska sie tu wkradła "bo kobiety wpiepszaja sie do tematów i robi sie zamieszanie"

gdzie coś takiego było?oprócz zarabistejlaski i Marzeny które ani nie namieszały ani nic złego nie zrobiły tylko wyraziły swoje zdanie w normalnej rozmowie?

Pojawia sie troll z prawdziwego zdarzenia to mod daje mu bana i po temacie,a nie ze jakaś lala wyrazi swoje zdanie to od razu rezerwat

Kwestia niektórych tematów to nawet miejsca by mi było szkoda na serwerze by zakładac dział od działu temat od tematu itd

po za tym na kazdym forum jest takie cos jak spam.specjalne miejsce od zadawania pytań albo pitolenia o dupie maryny i otym kto nasrał i nie spuścił wody

to na tyle z wiedzy zycia forumowego

 

 

Moze rzeczywiscie pikacz ma racje? Oczywiscie oprocz tego 'wpiepszania sie' przez sz... Moze sprobujmy miec panie i ich wypowiedzi pod 'szczegolnym nadzorem'. Sam juz zaczynam watpic - z drugiej strony niemeskie uwarunkowanie mezczyzn do wdawania sie w dyskusje i lizania dup panienkom bylo powodem wywalania kobiet z meskich przestrzeni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.