Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
Voqlsky

Wywiady z Muzykami-Twórcami-Artystami

Recommended Posts

Ciekawi i mądrzy ludzie na poziomie! Wielu z  muzyków poświęciło dzieciństwo z własnej woli lub woli rodziców  (mało zabaw z rówieśnikami) , dużo pracy,nauki od najmłodszych lat. 

NA tym kanale jest więcej filmików.

Dyktator ;) 

Miła Pani :D 

Edited by Voqlsky
  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Ksanti
      Widzieliście już nowy klip Rammstein'a?  Auslander.

Ja to odebrałem jako parodię uchodźów i pokazanie sprawy w odwrotnym kierunku Jest ponton, no i gołe cycki na youtube

• By Tomko
      Jakiś czas temu, a dokładnie 2 lata temu chyba wpadłem na film tego gościa: 

Facet - dokładnie jeden z muzyków zespołu Wintergatan - zbudował tę maszynę praktycznie ze sklejki, rurek, kulek łożyskowych. Ta melodia nie mogła mi wyjść z głowy przez długi czas i byłą moim dzwonkiem na komórkę. Byłem pod wielkim wrażeniem.

Niestety to byłą jednorazówka, która potem wylądowała w muzeum. Ale facet przystąpił do budowy dużo bardziej zaawansowanej technologicznie wersji. Śledziłem jakiś czas jego kanał - wycinarki CNC, spawanie, sklejanie, problemy, projekty w CAD 3D, wiele pomocy od widzów, ich propozycje. Zapomniałem na jakiś czas o kanale i dziś wchodzę a tu:

Niesamowite jaki umysł trzeba mieć, jaką pasję, jakie umiejętności, żeby coś takiego zbudować. Myślę, że gość jest geniuszem. Serio - nie ma się co oszukiwać. Wszystko robi sam, projektuje, konstruuje. Padam na kolana - myślę, że to jeden z najciekawszych kanałów na yt. 
    • By Rodanek
      Wysłuchałem występ Madonny na Eurowizji 2019. ładna oprawa , piękne stroje ale...…

[

• By imprudent_before_the_event
      Nie jestem specjalnym fanem Hip-Hopu, a już na pewno Dubstepu, ale tak przechodząc od wykonawcy do wykonawcy (zaczynając od Kaz Bałagane poznanego na tym forum) natrafiłem na pewne cudo.
      Jako że na forum nie jest oficjalnie znane:

To wrzucam:

Pozostałe utwory łatwo znaleźć.
      Teksty są tutaj:
      https://genius.com/Tuzza-jupitery-lyrics
      https://genius.com/Tuzza-wenus-lyrics

Jak dla mnie nawet RedPillem zalatuje trochę.
    • By The Motha
      Wychowałem się na ich muzyce, pionierzy muzyki elektronicznej, bardzo znani i cenieni w świecie muzycznym, jeden z liderów tej grupy, Keith Flint prawdopodobnie popełnił samobójstwo, szkoda, wielka szkoda...

https://www.antyradio.pl/Muzyka/Rock-News/Nie-zyje-Keith-Flint-z-The-Prodigy-Cialo-49-latka-znaleziono-w-jego-domu-29750

Tutaj parę kawałków tej niesamowitej kapeli, osobiście uważam że płyta ''The Fat of the Land'' to klasyka gatunku

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.