Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie :)


Gość Saint

Rekomendowane odpowiedzi

a propo rózowego sweterka firmy keep away from fire%-)

historia z życia.uwaga mocne wpizdu!czytasz na własna odpowiedzialnosc!

pewnego razu x wrócił ze swoja y z kosciółka.wbijam na pokój i zatkauo mnie fhooy to co zobaczyłem.było tak irracjonalne jak bym przykładowo Wrońskiego zobaczył u siebie pod oknem na kucyku z przyklejonym 1 rogiem.zobaczyłem zwojego kumpla x ubranego całego na rózowo.

Stałem jak wryty,nie wiedziałem co powiedziec ale wyksztusiłem z siebie.

-co ci sie stało?jak ty kurwa wygladasz?

usłyszałem wkurwionego x

- jak człowiek!

juz nic wiecej z siebie nie wyksztusiłem%-)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ZdzisławBeton napisał:

 

 

kobieta nie powinna sie rozsypać przed 30.nie przytyc nie miec zmarszczek.papierowej skóry.nadmiernej tapety.powinna odpowiednio nosić biustonosz.nie mieć przekręconego licznika facetów o kilkunastu.być na podobnym poziomie rozwoju intelektualnego i emocjonalnego jak facet a nie jak 16 letnia gówniara.Pika tv%-)

cytowanie jak hooy.riposta do foty tvnu idealnego faceta

Edytowane przez Pikaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2016 at 18:26, ZdzisławBeton napisał:

(ciach)

 

Mężczyzna 10 lat starszy, ambitny i bogaty może wybierać między kobietami, a one podają takie cechy jako idealne, czyli myślą, że to one mogą przebierać. 

Mogli Kaczyńskiego ubrać w strój Hitlera byłoby zabawnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autentyk z dziś:

Zwracałem towar w sklepie, pani miała mi wypłacić 4999 zł.

Zapytała, czy będę miał złotówkę , to wypłaci mi 5000 zł.

Dałem złotówkę, i co zrobiła pani ?

nie zgadniecie...

PANI WYCIĄGNĘŁA KALKULATOR I ....PRZELICZYŁA TO SOBIE NA NIM ! ....Czy oby NA PEWNO 4999+1 = 5000....:lol:

 

Niewiarygodne :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, RedBull1973 napisał:

Autentyk z dziś:

Zwracałem towar w sklepie, pani miała mi wypłacić 4999 zł.

Zapytała, czy będę miał złotówkę , to wypłaci mi 5000 zł.

Dałem złotówkę, i co zrobiła pani ?

nie zgadniecie...

PANI WYCIĄGNĘŁA KALKULATOR I ....PRZELICZYŁA TO SOBIE NA NIM ! ....Czy oby NA PEWNO 4999+1 = 5000....:lol:

 

Niewiarygodne :D

A anglicy liczą bardzo proste działania pod kreską :o i jeszcze źle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norwedzy w pracy jak zobaczyli jak się liczy pod kreska chodzili z kalkulatorami i sprawdzali,dziwne dla nich było ze się zgadza

 

lubie obserwować ich miny jak place gotowka a w sklapie nie ma automatow do przymowania /wydawania,przerazenie i pot na czole

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Para w akcji, 3 sekundy do szczytu i nagle on pyta:
- kochanie, masz.. może... łyżkę do butów?
- ... mam... gdzieś... pewnie w ..przedpokoju leży... ale ...po co ci teraz ...łyżka do butów??
- bo jest mi tak dobrze..., że jeszcze bym sobie jajka włożył...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce wszystko jest możliwe, każdy wie o co chodzi, ale nie można nic udowodnić:

Cytat

 

 

Koleżanka minister od loterii paragonowej wygrała samochód. „Los to los. Absolutny przypadek”

 

Dobra znajoma wiceminister finansów w rządzie PO-PSL, która była odpowiedzialna za przygotowanie loterii paragonowej, wygrała główną nagrodę - opla insignię wartego prawie 90 tysięcy złotych. „Szansa wynosiła jak 1:56 000 000” - napisał na swoim profilu na Facebooku Artur Sokołowski, radny PiS z Częstochowy, który nagłośnił sprawę w mediach.

 Na czym polega loteria? Wystarczy zrobić zakupy za co najmniej 10 złotych, zabrać paragon, zarejestrować go na stronie loteriaparagonowa.gov.pl i czekać na losowanie, mając nadzieję nas łut szczęścia. Tego nie brakowało Grażynie Kaweckiej-Karaś z Częstochowy. Prywatnie to znajoma Izabeli Leszczyny, byłej wiceminister finansów z rządzie PO-PSL, która pracowała przy projekcie loterii. Obie panie znają się jeszcze ze wspólnej pracy w Częstochowie.

 

http://niezalezna.pl/76236-kolezanka-minister-od-loterii-paragonowej-wygrala-samochod-los-los-absolutny-przypadek

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.