Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
nefi

Patryk2703 vs Hejter

Recommended Posts

Marek, to jest prawdziwe nagranie - potwierdzone przez Panią Alinę, która jest żoną Patryka.

Najprawdopodobniej ten grubas to mąż kobiety, która pracowała w tej samej firmie co Patryk

i... no właśnie,... zrobiła mu zdjęcie gdy Patryk2703 sprzątał swoje stanowisko pracy. Fotka była
przerabiana na memy przez hejterów. Kobieta straciła prace a tutaj jak widać jej "misio-fajter"
chciał trochę sprawiedliwości :)
   Puki co ów miś przyjmuję pokarmy słomką - poszły jedynki i są druty. Sprawa na policji a 
ten materiał jest już dowodem w sprawie.

• Like 1

W stylu bociana. Jak grubego zobaczył, to dojechał, jak mu inni solo proponowali, to na policję biegał 😁 Taki to nasz naturalny kukturysta

17 godzin temu, BigDaddy napisał:

Techniką to on nie grzeszy.

Masz rację ale, nikogo nie bronię, ale taki "kontrolowany" wpier*dol czasami tak wygląda. Tak chaotycznie, ślamazarnie.

Facet nie wyskoczył do nich z nożem, tylko od słowa do słowa. W takiej sytuacji masz z tyłu głowy świadomość że jeśli coś pójdzie nie tak, to przy niesprzyjających okolicznościach możesz iść siedzieć. Nawet jeśli pierwotnie się broniłeś. Np. gość upadnie po bombie na krawężnik skronią.. Dlatego sprowadził go do parteru na miękko (widać na filmie).

Nie. To jest brak jakiegokolwiek obeznania z jakąkolwiek sztuka czy sportem walki. To są tak zwane dyskotekowe sierpy. Nie masie jednak co dziwić, ponieważ nikt kto nawet nie liznął sportów walki ma taka technikę. To widać po pierwszym ciosie. Tak szeroko się nie wyprowadza ciosu,bo przeciwnik to widzi i od razu masz kontrę w łeb i zanim twój cios dojdzie.

Dwóch kolesie się spotkało i dali sobie po ryju, ale techniki tutaj nie ma żadnej,.

• Like 1

@typiarz no nie wiem czy ma zero techniki, widać że wyczaja i umie zaczekać żeby zadać cios, a to już są umiejętności. 

Nie mam specjalnego doświadczenia, ale jak na moje oko to Patryk był wyluzowany i spokojny, i w sposób kontrolowany doprowadził rywala do porażki. Ja np. bym go totalnie rozbił, a później miał spore problemy.

Wyczajanie spoko. Tylko kto wyczaja nie trzymając jakiejkolwiek gardy? Ona ma cała głowę odkryta, wątrobę, żołądek. Wszystkie punkty newralgiczne odkryte i to świadczy o braku techniki. 

@Marek Kotoński, I prawidłowo. W takiej sytuacji trzeba kolesia rozbić w ciul. Wiem z własnego doświadczenia, że jak odpuscisz, to później ty możesz dostać po łbie czymś ciężkim. 

W dniu 17.05.2018 o 22:57, isaac_auto_tune napisał:

Najprawdopodobniej ten grubas to mąż kobiety, która pracowała w tej samej firmie co Patryk

i... no właśnie,... zrobiła mu zdjęcie gdy Patryk2703 sprzątał swoje stanowisko pracy.

Owszem, jest to gość, który pracuje w jednej firmie co Bocian, ale nie ma nigdzie info, że to "niby" mąż w/w kobiety.
Równie dobrze może to być gość, który pomagał przy trollowskich żartach na niego w pracy - Wyrysowanie jego szafki napisem Kapuś, lub sklejanie jego butów roboczych. 
Z tego co przekazywane są informacje z #bocianlogic, Bocian nie żyje w zgodzie z resztą Polaków, którzy też tam pracują. Podpierdolił na policję dziewczynę, która nawet nie zrobiła tych fotek, gdy wykonuje swój zawód, czyli mopowanie. Więc, proszę, wyjaśnij mi, jakim cudem ma być to jego żona? W pracy jada przez to osobno od polaków. Jeśli będzie sprawa sądowa w sprawie tej bójki na pewno zostanie użyte to nagranie.
Nie pamiętam już, czy Strzała mówił, czy byli jacyś świadkowie.

Bocian w tym filmiku pokazał tylko to, co według niego powinniście widzieć. Przecież filmik jest pocięty. Sam też oberwał, bo na zawodach, po bójce, miał strup na wardze.
Nie zdziwie się jak znowu przed sądem będzie płakać, że się nad nim znęcają, tak jak to było z Siwkiem. No... Ale jeśli tamten polak zaczął bójkę to pewnie będzie mieć przez to problemy.
Czas pokaże co przyniosą newsy w tej sprawie od Strzały i #bocianlogic

Edited by Dx51

19 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Nie mam specjalnego doświadczenia, ale jak na moje oko to Patryk był wyluzowany i spokojny, i w sposób kontrolowany doprowadził rywala do porażki. Ja np. bym go totalnie rozbił, a później miał spore problemy.

Na moje oko to on jest spięty jak plandeka na Żuku. Wygrał bo jest o wiele wiele silniejszy. Jeżeli jednak oponent miał by minimum obeznania, techniki bokserskiej to wypunktował by go i skończyło by się minimum na połamanym nosku.

W ogóle ten cały Patryk to dziwna postać.

Nie oglądam tego typa, bo nie mogę znieść jego pierdolenia, ale jeszcze gorszy jest ten jego hejter Strzała. No kurwa jak jego widzę i słyszę to mam ochotę wyjebać laptopa przez okno.  

• Like 1

Marek Kotoński przecież sam jego kanał jest hejterski. Gość jest pyszałkiem, zero pokory i obraża ludzi "między wierszami" a czasami nawet i bezpośrednio. Kawał cwaniaka.